Marcelinho132
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: listopad 2017
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@PaulinhoPL może dlatego, że Kowalczyk był napastnikiem xd
1
Wojtusiowi się już nie chce. On by papieroska zapalił
0
Halo jakim cudem to nie jest druga żółta
1
Yamalek minuty potrzebował xd
2
Rash kolejna asysta. Top transfer
4
Karma za szarpanie za włosy
2
No weźcie go z tej bramki
0
Remiro mecz życia
0
No i znowu trzeba remontade robić
1
Mógł spróbować uderzyć Martin
3
Ale podanie Rashforda
3
XDDDDD czyli jeśli minimalnie dotkniesz piłkę, to możesz wypierdzielić rywala potem XD
2
W Premier League na ten moment Crystal Palace, Sunderland i Bournemouth w Top 4 XDD. Zabawnie to wygląda
0
Franco pasuje do prześcieradeł widać. Imię zobowiązuje
1
Widzisz Simeone, wystarczy nie stawiać autobusu jak zaczniecie wygrywać
0
Dobra, można wyłączyć
0
@Benz na razie 4/4 mecze wygrane wiec idzie całkiem nieźle
1
Bez żółwia walczyliby o utrzymanie
0
Le Normand gol!!!
0
@StanBarcyFan niesamowite to jest. Identyczni są xd
1
Tylko mi jeden z asystentów Flicka przypomina aktora grającego Roya Kenta w Ted Lasso? Dosłownie mam tę myśl w głowie za każdym razem jak jest zbliżenie na naszą ławkę rezerwowych.
1
Araujo podkreśla bardzo dobry występ golem
1
@Bartula Ferran zawsze w mur, a Raphinha w 2 rząd trybun xd
0
Dajcie Lewemu już te wolne błagam, gorszy od Raphy i Ferrana nie będzie
0
Juz myślałem ze tego nie gwizdnie
10
De Jong co za wejście co za dośrodkowanie
1
@Veysel duży potencjał miał ale niestety go kontuzje w United zniszczyły
4
Oviedo już ma pełne gacie. Musimy im strzelić drugą zaraz.
1
Ferran co zrobił. Jak sie odwrócił. Araujo też jak poleciał! Lecimy po drugą!
1
Za wcześnie przesądzać ale trzeba zmian. Znowu jesteśmy za bardzo żalezni od jednego zawodnika. Aż strach sobie wyobrazić jakby nie było i Pedriego i Yamala. W drugiego Robercig i de Jong na boisko i trzeba nadrobić.