6

Przypominam, że Rashford kolejna setka sam na sam zmarnowana

2

Jak zwykle sędzia robił co mógł, ale udało się MAMY TO!

1

Tu dał czerwo a ten śmieć asencio dalej na boisku KPINA!

0

Nie wyczynie za chwilę

0

TO JEST KU*WA NA CZERWONĄ!!!!

0

Dajcie spokój....

1

i tak beznadziejny real nam strzela gola, ja pie*dole

0

No i uj, frajerstwo Marsylii

2

Wszedł Aubemayang i gra ruszyła, piękny zawodnik, dalej ma tą szybkość. Szkoda, że u nas był tak krótko.

2

Ferminek kochany!

0

Fermin mój piękny chłopcze

1

ale miałem dzisiaj czute na Olmo

0

Nawet mnie nie wku*wiajcie

0

chłop co w balotelliego się zabawił, ja pie*doleee

0

Oooo ciekawe, czerwone spodenki mamy dzisiaj :)

1

@Laminedependencia Inter, real, chelsea mogli z nami nie wygrywać, mają teraz nauczkę

1

@chrissssty69 Zobaczymy jak to się rozwinie... jak do nas faktycznie przyjdzie to narzekać nie będę, bo przy Flicku faktycznie może odżyć.

4

Lubię tego gościa, ale mam o nim zdanie, jak większość tu osób. Jak przyjdzie mu grać z topowymi drużynami to robią się z niego szelki, przynajmniej tak go zapamiętałem z pobytu u nas. Priorytetem numer jeden powinien być dla nas typowy obrońca.

0

w końcu wpadło ufffff

0

a gdzie kartka dla tego pajaca

5

a te szmatławce to tylko taktyka na "dej karnego", co za żenada

2

o co ten rudiger ma pretensje jak go sam powalił co za idiota

2

Przy takim stylu jaki prezentuje eintracht, powinniśmy na jakiś czas oddać im piłkę aby rozregulować ich ustawienie i dać im szansę się pogubić. Te nasze obecna ataki są uja warte, bo oni sobie spokojnie tylko przesuwają linię. Trzeba oddać im piłkę, chłopy będą w szoku.

1

ja pierdziele jedna akcja i gol classic

1

@parpe też go nie lubię, chłop wygląda jakby grał bez zaangażowania

2

Świetnie dzisiaj wygląda Bernal

0

co ten chłopak dzisiaj robi WOW

0

o ja cię dupca ale akcja

0

ahhh ale akcja, pięknie

0

Taaak JEST!!! Brawo Aston Villa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?