0

ja pie..... Balde... ile można

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Comentateiro wiara jest, ale ciężko będzie grać na tym kartoflisku z naszym stylem gry

1

@Kapitan hawk ale wiesz, że my nie mamy już Messiego

0

@Vane a co ma nasza skuteczność do sędziów, to my powinniśmy grać w przewadze po wykluczeniu Koke, reszta meczu tylko potwierdziła jak oszczędzał z kartek całą drużynę Atleti. Doskonale wiedział kto może być zawieszony na rewanżowy mecz, dlatego piszę, że dobrze się przygotował.

0

@wawrzyn1 idź se graj w fifke

1

@krycha2201 pobiegł zostawić prezent dla sędziów

2

Kolejne świetne przygotowanie sędziów do meczu... hehe jeszcze dalej ten kutas rozdaje naszym kartki

0

@regatta52 poczekaj, zaraz sędzia wyczaruje dla niego zółtko i nawet w rewanżu nie zagra

1

@michal26 Raszford to już powinien się pakować do Manchesteru

0

Koke to powinien schodzić do bazy, ale z czerwoną kartką

4

Gdzie żółta śmieciu jeba*any!?

0

I jeszcze bez Pedriego, ehhhhhh

0

No i cześć, jebananiec znowu przekręcił mecz

1

A ten śmieć za co dał żółtą?

2

@ifoa zeleży też jak interpretować słowo "więcej", bo można faktycznie potraktować to jako dodawanie, czyli 2*10=20 i słowo "więcej", czyli "+" to mamy początkowe "10"+20 i wychodzi 30

2

haha i tu niby nie ma karnego... oczywiście

2

sam się wpie*dolił w obrońce, co za paskudny typ

0

hehe zaczyna się...

0

Fermin miał żółtą, stąd pewnie te zmiana

0

chyba spalony hmmm

0

nooooo w końcu wpadło

0

@Walker to faktycznie dobry kurs

0

@Walker doczytaj dobrze, bo chyba chodzi o "następnego" gola

6

@SeWo77 z wystawieniem Pietuszewskiego do środka ataku również

0

Okradli Bośnię z karnego

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Oczywiście bramkarz mecz życia...

1

@Roobo Zgadam się, często oglądam ligę włoską (w tym Inter) i też mnie to dziwi, że wszyscy się nim tak podniecają.

4

Oskar z asystą, jazda!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?