0

dajcie spokój.....

0

A gdzie żółta?

2

nosz ku*wa mać.

0

i znowu brak skuteczności ehhhhh

5

@MichuZ44 dziennikarze powinni mieć zakaz wykonywania zawodu za szerzenie dezinformacji

1

Piotrula z golem

1

@Dankho94isback w sumie masz rację, ale mogą grać jeszcze gorzej :P

1

Ciekawe czy z atletico będzie podobnie jak z chelsea, gdy z nami wygrała... czyli nagle stracą formę.

0

Podsumowanie występu Ferrana

0

Haha a tu cep od razu zauważył

21

Gdzie tu niby jest ten spalony?

2

Co oni tam sprawdzają? Specjalnie cep wstrzymuje, bo wracamy do gry.

3

chłopie to czerwo, kopia jeden do jeden De Jonga z Mbappe w klasyku

0

Casado dzisiaj 3 sekundy opóźnienia

0

no tak... jeszcze czerwa tu brakuje

0

Mamy chyba pecha do tych koszulek

0

drugi stempel...kartek brak ehhhh

0

@barcowy1899 Lautaro nie nadaje się na samotną dziewiątkę, potrzebuje u boku silnego partnera.

1

Bardziej drewnianej dziewiątki nie jestem sobie w stanie wyobrazić, do tego często łapie kontuzje. Stanowcze NIE dla tego pana.

0

Ja nie rozumiem jak można sobie od tak używać cudzych danych i używać ich do rozpowszechniania tak poważnych zarzutów wobec "ogólnie" znanych/sławnych osób. W głowie się to nie mieści, że zwykły pet dziennikarski może bezkarnie pisać sobie co chce bez żadnych konsekwencji.

0

mambeppe to by tu nurkował

0

Kounde to miał chyba dzisiaj w planach spacerek o tej godzinie

1

ale piła od Martina!

1

Szybko i precyzyjnie pograli, jestem pod wrażeniem.

2

Jesteście niepoważni, że marnujecie czas na oglądanie tych białych śmierdzących ścier w niedzielne popołudnie.

0

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

Zaś akurat teraz nie podniósł tej piłki, ja jebe

0

Ufff zachowali spokój i w końcu Ferran z precyzyjnym strzałem, no i fajno.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ferrna błagam Cię, skup się chłopie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?