Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
uffffffffff wpadło
1
@Sysia11 ja właśnie najbardziej lubię oglądać ligę włoską, bo tam są faktycznie fajni komentatorzy
0
czy w 2025 roku serio jest tak trudno zrobić funkcję wyłączenia komentatorów podczas meczu ehhh
1
@Sinirsey oby była z wysokiej perspektywy, przyjemniej się wtedy ogląda
0
Brawo Wojtek, jeszcze tego brakowało....
0
To już jest ku*wa cyrk
0
Fermin, Yamal dzisiaj TOP
1
ale akcja o panieeee
0
@RobsonPL no gola strzelił :P
0
Raszford totalnie bez energii, on wygląda jakby po prostu grał sobie męczyk z kumplami na orliku. Może i ma liczby, ale nie pasuje do naszej drużyny, już wolę Dro oglądać na jego pozycji, mam nadzieję, że go nie wykupimy.
0
no i ch*j, ale nas wy*uchali
0
Flicku wpuszczaj Rooniego za Yamala
0
no w końcu wpadło ufff
10
Świetnaaaaaaaaaaaaaaaa (usuńcie ten limit znaków)
5
ja pie*dole... nie wyczymie
0
najnudniejszy klasyk od lat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
pół sytuacji i oddają strzał, obrona kryminał
0
ja pie*dole co za je*any farciarz
1
Panie, jaki tu karny, to symulka imienia viniciusa
1
Nie no jak da tu karnego, to będą kolejne jaja
1
Nie mam siły na tych sędziów, tu dał żółtą, a jak Rashford w poprzednim meczu dostał faktycznie po twarzy w polu karnym, to nawet nie było reakcji.
0
@escarabajo Miłego :)
0
@escarabajo Dobrze... Każde rozgrywki zaczynają się inaczej, miałem prawo nie wiedzieć, a zależało mi, aby się nie spóźnić na pierwszy gwizdek. Wyznaczone godziny, również nie są czasami dokładne, bo np. wtedy zaczyna się studio przedmeczowe, które guzik mnie obchodzi.
0
@escarabajo Po co ta zaczepka? Wiedziałem, że gramy dzisiaj wcześniej, ale chciałem się upewnić, czy mecz zaczyna się o 18:45, czy tylko studio przedmeczowe.
0
@Marek0262626 Dziękuję :)
0
Mecz zaczyna się o 18:45, czy równo o 19?
0
To jest punkt kulminacyjny (ta czerwona karta) obudzili potwora!
0
Zrobił to, on to zrobił!!!
1
oczywiście czerwoną dostał xD