Maoao
Dołączył/a: lipiec 2022
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michaleu No tak, nie ma to jak wyjść latem cały upocony gdzie wokół ciebie latają pyłki, owady i inne robactwa skutecznie odbierając ci ochoty na spędzanie czasu na zewnątrz. Żar leje się z nieba, wieje ten suchy okropny wiatr po oczach, całe miasto się gotuje od szyb, asfaltu i betonu... człowiek nawet w nocy nie może spokojnie odpocząć po całym tym dniu, bo nie idzie zasnąć od wysokiej temperatury, tylko klei się do pościeli. Wyjść się nigdzie nie chce, bo jakby tego było mało to jeszcze wszędzie pełno tych krzykliwych ludzi. Z latem to tylko depresja mi się kojarzy. Wolę jak jest chłodno, bo uwielbiam spać...
3
@ZwyklyCuler48 Gdyby faktycznie każde zagranie ręką kończyło się karnym, to dla takiego realiku byłaby to jedyna taktyka na mecz - nabijanie rąk przeciwnika w polu karnym.
0
Z chęcią bym dzisiaj zobaczył ustawienie co graliśmy z betisem na wyjeździe, czyli Roony na skrzydełku, a Yamalek bliżej środka.
0
@Stinger_ U siebie mogą ich na spokojnie dzióbnąć, jak oglądałem powtórkę to spokojnie tam mogli wcisnąć realowi nawet 6-7 goli. Szkoda jednak, że rewanż na bernabeu, bo benfica jest raczej mocna tylko na swoim stadionie.
6
Według mnie karny zasłużony, na kilku powtórkach wyraźnie widać zahaczenie
0
Jak zwykle, bramkarz mecz życia...
1
Bez Pedriego to już nawet gol nie cieszy :(
0
I co? znowu 4-5?
0
Fermin jesteś cudowny
1
TAAAAK Ferminek
0
kuuuurr...czaki
0
Hah Villiareal jaka kompromitacja z Ajaxem, co za cienkie bolki
0
Teraz to cień piłkarza sprzed lat, jakieś 4-5 lat temu transfer miałby sens, ale dzisiaj jak go oglądam to chłop ledwo na nogach stoi, odbija się od tych obrońców, słaby fizycznie, spowalnia akcję. Oby tu nie trafił, niech doi kasę na arabach.
2
ładna akcja Como i Paz z golem
2
@BORO_12 Jakie zero? Miał kilka świetnych zagrań z czego jedna wrzutka mogła zakończyć się asystą do Kounde
2
Chłopie to na czerwoną było
0
To się ku*wa nie dzieje
2
Ja pie*dole, nie wyczymie dziś KU*WA
0
W końcu wpadło ufffff
0
NIEWIARYGODNE!!!!
0
I jeszcze ten placek mecz życia, no nie mogę
0
ja pie*dole no roz*ebie mnie
3
Gramy najlepszą połowę sezonu i nawet bramki nie mamy... niesamowite
1
Wspaniały spalony xDDDDDDD
0
Trudno, lecimy dalej.
0
Ulalal Ferminek pięknie!
2
Świetne podanie od Ferminka
0
@Lordzi Wszystko :P
5
Liczę na tego chłopaka (zwinny, szybka noga, energiczny). Chciałbym go częściej widzieć na boisku zamiast Rashforda.
1
@KamQiX Tak, a po zmarnowanym rajdzie wrócił do obrony i stał, przez co mbappe wszedł jak w masło w pole karne.