7

Nie wiem jak wasze ale moje dzieci będą znały Dragon Balla. Nawet jeśli będzie córka( bo z synem to raczej pewniak) to będzie musiała poznać Goku i oglądać ze mną wszystkie sagi i serię , nie ma zmiłuj że woli ekipę albo inne gowno wymysły albo Dragon ball abo książka oczywiście też o Dragon ball. Piękna bajka , cieszę się że mogłem się na niej wychowywać.

23

Dziękuję wszystkim za modlitwę za Dawida , kto widział post ten wie .Z całego serca dziękuję . Teraz muszę pomóc dla mojego Brata ogarnąć pogrzeb i być silnym w tym wszystkim , spełnił się najgorszy scenariusz jaki miałem w głowie. Doceniajcie każdą chwile w swoim życiu i ludzi których kochacie , kochajcie i mówcie im to. To jest naprawdę bardzo proste , kvvrva zbyt dużo młodych ludzi pochowałem , w głowie się nie mieści . Macie tak że myślicie że oszukaliście choć troche nasze przeznaczenie? Ja uważam że z 3 albo 4 razy powinnienem zginąć w przypadku mojego życia ale dalej pisze … dziwny jest ten świat.

59

Koledzy i koleżanki , prośba do ludzi wierzących że modlitwa może sprawić cuda. Przyjaciel którego kocham jak własnego brata zadzwonił z bardzo z złą wiadomością , jego najmłodszy brat rodzony walczy o życie w szpitalu , został potrącony przez samochód i jest w stanie ciężkim a nawet krytycznym. Sam mam brata rodzonego w jego wieku , załamka. Emocje które mi teraz towarzyszą wychodzą poza normę i może dlatego to piszę ale nie wiem co mam zrobić i ciągle o tym myślę , po prostu chciałbym jakoś pomóc a jestem w uj bezradny . Dajcie Dawidowi trochę swojej siły i wiary , zostaje tylko nadzieja.

1

@AlexDark00 w 7 niebie , uj że przegrywamy

0

Bardzo dobre zmiany , Flick się nie pierdzieli w tańcu i elegancko , visca i po 3 pkt

0

Christensen , Eric i Casado po przerwie to jest mus jeżeli chcemy wywieść jakieś pkt z sevilli

2

@AlexDark00 zadowolony

1

@Bolton spoko ja mam swoje zdanie na ten temat a Ty swoje , zakończmy dyskusje i zapraszam przed tv zobaczyć czy var dzisiaj nam nie przeszkodzi w zdobyciu 3 pkt. 5

0

@fart tak ale miał z tyłu głowy co to będzie jak na 150% się pomylił albo decyzja z dopy a to też ma znaczenie na karierę sędziowska. Myślę że wiesz ocb

0

@Bolton wiadomo że Real ze spalonego albo nam brak karnego w decydujących meczach to był standard ale sędziowie byli pewniejsi i czuli bardziej tą presję odpowiedzialności a teraz to sprawdza czasami takie banalne sytuacje a coś poważnego potrafią nie zauważyć nawet.

1

Mam wrażenie że przed wprowadzeniem varu było mniej błędów i sędziowie byli pewniejsi siebie a teraz się zastanawia i drapie po głowie albo 2 metrowy spalony puszcza bo w sumie to on nie wie i nikt mu nie powiedział do słuchawki. Masakra

1

@nelson25 tjmmnw

1

@LinekMichal chodziło mi że technika do Pedriego czy Olmo podjazdu nie ma i w sumie domyślam się że o tym on sam wie ale dalej będę przy swoim zdaniu i trzymam kciuki za niego. Zobaczymy za pół roku albo za rok kto miał rację.

0

Pokazywał nie raz swoją siłę i mimo że technika czasami nie dojeżdżała to walka była na 150 %. Zaanagażowania nigdy mu nie można było zarzucić. Ja w niego wierzę. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy.

1

Potwierdź , że jesteś człowiekiem.

2

Świetnie że mogłem śledzić tą galę razem z wami na stronie fcbarca.com prawda @Moderacja ?

1

Error error HTTP 404 ! Nie ma takiej strony jak fcbarca.com. Damy więcej reklam a i tak strony nie będzie jak się będzie coś działo w świecie sportu. Pozdrowienia moderacja

3

Komentarz usunięty

1

Piękna piosenka

2

@Luciano99 Szanuję , sam śpiewam po %

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Luciano99 wypij te następne piwko i Ci przejdzie wszystko jak ręką odjął, nie ma za co

0

@Lukikiki dobra bo klawiatura cala tlusta juz , dajta zjesc spokojnie

0

@Kgorecki2500 zamiast konserwy było zakupic rybke to bys teraz miał a tak pozostaje sie oblizac tylko

6

Mmm jeszcze ciepła. Zdrowy tłuszczyk na kolacyjkę po wypłacie. https://zapodaj.net/plik-J7am9O8MkS

5

@kulek22 nie wierze , w necie to kazdy jeden bogacz

5

@Kessie jak nie na jedzenie tylko na piciu to oczywiscie ze dam

4

@MessiForeverTheBest pół etetu na cieciówie

13

wyczekiwana wypłata doszła w koncu na konto , skromne 8 k NETTO nie mylic z brutto biedaki cebulaki.

1

@JanZagloba Palilem 14 lat i od od 1 lutego tego roku ani jednego nie zapalilem. Cały ten czas podczas palenia ani razu nie próbowałem nawet rzucić bo lubilem i wiedzialem ze mi sie nie uda mimo iż co raz rodzina podgadywala mniej lub wiecej ze to nie zdrowe , modne itp. Wykorzystałem chorobe bo przez bol gardła i mocny kaszel nie bylem w stanie zapalic i doszedłem do wniosku w głowie ze juz chyba sie napalilem w swoim zyciu i czas najwyzszy rzucic. I sie udało bez tabletek , ksiazek czy czymkolwiek co pomaga, tak po prostu uznalem ze to koniec. Najgorsze sa pierwsze dni a potem to juz leci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?