0

@Cygan BRC ale lepsza jak z Litwa czy w Helsinkach. Szału nie ma ale coś tam grają

0

Polscy piłkarze potrzebowali Janusza na ławie żeby zaczęli po prostu grać w piłkę. Zbyt proste żeby było prawdziwe. Urban rzucił piłę i powiedział cieszcie się gra , no i grają jak na razie.

0

@4drian0 dzięki za info

0

@konrad1661 są tańsze bo dwa lata leżały na magazynie ale zrobione są z tej samej gumy co te z 2024 , ja w tym roku kupywalem tańsze z 24 a nie z 25. Bierz tańsze , będzie się jeździło tak samo.

2

@ranger3120 muay thai bo można samymi nogami jakiegoś leszcza położyć

2

@MesQueUnClub_87 Bracia , Chłopiec w pasiastej piżamie, pianista

5

więcej reklam dać im muszę bo się uduszę

0

@A4ron mi 2 + bramki zamknęło na 1,5 k więc jakoś to wszystko musi się wyrównać żeby nikt stratny nie był @Tuc

2

@Bruti Weź ja dopiero 2 kreski zasikane zobaczylem a Ty mi tu o jakiś stanach dziwnych mówisz :D daj na spokojnie po kolei , bez nerwów :D

0

@DonCarletto dzisiejszej nocy humoru mi nie zepsujesz siwy orbit :P ale dzięki za pierwszą część wiadomości ;)

1

@nabial No to koleżko Twojej familii też zdrówka jak najwięcej ;) drugie to już z górki pewnie nie to co pierwsze :D

1

@JimMorrisonFCB klasyk :D postaram się nie faworyzować Jedynaka xD

0

Oby :) to jest najważniejsze, dzięki Mordka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

32

2 godz temu dowiedziałem się że prawdopodobnie zostanę ojcem. Cały czas mam w głowie myśli jak to wszystko się potoczy i wgl zacznie się nowy rozdział w moim życiu. To są pierwsze tyg także wszystkie scenariusze jeszcze są możliwe ale bardzo mnie to nakręca do myślenia i działania żeby wszystko było zmienione i przygotowane na tip top. Z moją żoną znamy się 15 lat i już powoli myśleliśmy że może nie możemy mieć dzieci a tu zonk. Czy chłopak czy dziewczyna odrazu koszuleczka Barcelony wjeżdża z 10 na plecach. Sorki za post ale mam zakaz od żony komukolwiek mówienia jeszcze a musiałem to z siebie wyrzucić. W sumie to nie potrafię określić swojej radosci , nie mogę się już doczekać jak to będzie ale wiem że będzie pięknie . Pozdro wariaty i wariatki. Dobrej nocki

2

@Luciano99 mam tylko 3,79 i tyle mogę dać jak chcesz a jak nie to ciśnij kiche.

1

@LOPEZ16 pewnie legitymujesz jakieś ładne foki bez przyczyny legitymowania panie dzielnicowy

3

@sebasarna nalej do wanny zimnej i wskocz z kibla na bombe

0

@Kgorecki2500 jak się łatwo domyślić , oczywiście że plny tak samo jak i ruble i korony szwedzkie też

4

@Luciano99 stara zasada , € i $ lubią ciszę

4

@Kessie Potwierdzam u mnie taka sama sytuacja. Pozdrowionka

0

@JohnKennedy a jutro zaczyna też sevilla w bilbao i z dodim w 1 składzie ;)

1

@Popitek12 Czym najlepiej popijać 60 % bimbrownie?

1

@July_6_BcN lubię misie ale nie od Dodiego

0

@Kessie bo to trzeba grać na live na kursie 17 a nie jak lamusy po 2,5 , głowa na szyji służy nie tylko do patrzenia i żeby tam do środka nie napadało. Nic nie kumacie.

0

W gorących widzę że dzisiaj parówa jest , mówię że lampa w sensie jak uj jest.

1

@macio_944 taktyk

1

@adamek20151 nie koniecznie bo jest gość co wielbi sie w atencji i na dodatek ma na to przyzwolenie naszych kierownikow ale my o nim nie zapomnimy i szybko go mozna zweryfikowac nawet pod innym nickiem.

31

@JohnKennedy Dodi prosze weź już przestań udawać tego Dzona bo nudno sie robi

0

@barcelonaLM jeden pies

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?