2

@Vegeta88 striptiz za zgoda żony , fajne macie żony i kręgosłupy moralne ja prdl mam nadzieje ze dzieciom tez opowie w niedziele przy obiedzie co tam robił xd

0

@Roobo wina Tuska

1

@FcPortoFan1999 dobra pójdzie na Lucka w takim razie a Ty miej z tyłu głowy że jak wygra to Jowita znowu będzie miała piękny wieczór nie do zapomnienia , myślę że to nawet może być grzech z tych ciężkich i nie do wybaczenia , zastanów się dobrze

1

@FcPortoFan1999 a no i mam rodzinę w Siedlcach tak że 5

1

@Bolton coś Ci zrobilem?

2

@FcPortoFan1999 bo Cię lubię i zawsze mi dostarczasz informacji na temat naszej kochanej ekstraklasy , coś nie tak kolego?

3

Złota Piłka Fc Barca.com 2025 @FcPortoFan1999 , jesteś zwycięzcą. @FcPortoFan1999 kim jesteś?

1

@LAMC_10 Dajcie screena jak macie

0

@LAMC_10 A co takiego?

0

Ale wstyd , z wiadomości na ttv dowiaduje się że xabi out z Madrytu a nie zaglądałem tu raptem 2 godz na czas robienia kolacji xD chapeau bas Florentino , Arbeloa napewno da radę ogarnąć mapeta i juniora :D normalnie jajca i kto pod kim dołki kopie haha beka

0

@urbipl dostalem kiedys 200 z drugiego konca Polski ale nikt sie nie kontaktowal ze pomylka czy cos, pewnie ktos sie nawety nie doliczyl

0

@ArterkHD jutro się z nią widzisz i panikujesz co się dzieje? Jest wśród najbliższej rodziny i znajomych a jutro się zapewne dowiesz co się działo jak pogadacie , ja sam wcześniej jak wracałem do rodzinnej miejscowości to potrafiłem nie odbierać i nie odp na sms od nikogo jak się spotkało z ziomalami dawnymi , jest takie dobre uxzucie że niczego ci nie brakuje akurat , coś w tym rodzaju

2

Ojojoj ale mi bardzo nie przykro sąsiada , trochę przykro xabiego ale lepiej dla niego będzie jak czym prędzej z tamtąd ucieknie. Niech im ten proces przebudowy trwa w najlepsze w nieskończoność. Jajca w madrycie dzisiaj będą do rana :D

1

@Dari0G myślę że @Comentateiro to już wszystko jedno bo przeżył nie jednego politycznego giermka ale @Roobo to już jest u schyłku Choroszczy lub Tworek bo wjeżdża mu to za bardzo na banie. Chłopak może nie wytrzymać presji i ciśnienia a szkoda by było bo po wpisach wnioskuję że raczej młody pelikan.

0

@PIWOSZ89 dokładnie mam takie samo zdanie

0

No dobra , trawy kosić w niedzielę nie można bo grzech a pranie można robić ? Właśnie mi się włączyło wirowanie i się zastanawiam czy jeszcze jednego nie kliknąć na jakiś szybki tryb co by do 22 sąsiada trochę nauczyć że jednak można. Co wy na to ?

1

@Luciano99 czujke miałeś przecież , mam nadzieję że tam z 1 klocek śmiało poszedł na czelszi bo tera to sezon na oponki to kasy masz jak lodu prezes. Pozdrów Ojca

0

Humor vinicjusa nam się odbija czkawką. Lipa i więcej nie trzeba dodawać. Ajajaj

0

Nikt nie poratuje linkiem ?

0

@Lukikiki działa wam transmisja na fortunie?

0

Dajcie linka jakiegoś sprawdzonego

1

@Mordzia97 na ttv leca

1

@Mixtape wkurza strasznie jak widzę auto 2020 + rok a światła walą prosto w oczy po zmroku , podejrzewam że ten automat też trzeba sobie ustawić prawidłowo żeby było ok a nie którzy pewnie nawet o tym nie wiedzą

0

Dobra przyznawać się który to straszył naszego Karolka ? Niby z Otwocka i 48 h już minęło to może ktoś z naszych , teraz to tych głupich będą wyłapywać bo nie każdy wie jak działa internet. Kiedyś to pobili się w parku albo napisalo się coś na ścianie i było git a teraz to ktoś nasra na chodniku i zrobi zdjęcie z podpisem że to moje jak by co. Beka z ludzi którzy nie potrafią żyć z internetem. A pewnie będzie coraz gorzej ale to już każdy musi sobie radzić na swój sposób. Ja jako rocznik 93 przeżyłem już trochę i dam sobie radę ale szkoda mi tych wszystkich młodych którzy po studiach zmierzaja się z prawdziwym życiem i jest ten piękny ale zarazem bolesny zonk Hajzera. Życie to nie bajka i każdy kumaty z nas to wie.

0

@krycha2201 smocza kula

2

@tbas @DariaFCB jak bedzie miało do wyboru jedna bajke to wybór bedzie oczywisty :D nie no zartuje przeciez , luzne podejscie. Jak nie podejdzie to bedzie smuteczek i tyle

0

@Vegeta88 wiadomo manga ale czy kiedyś o tym wiedziałeś oglądając codziennie kolejny odcinek na rtl7?

0

@Vegeta88 nie wątpię że się da bo sami się w to wkręciliśmy , często lubie sam jako dorosły wracać do tej bajki a co powiedzieć jak się dziecku by puściło od początku do końca , takich bajek już nie robią. Czekam z niecierpliwością na te zadanie.

1

@tadzik447 lepsze kamehameha niż teraz miauczenie albo szczekanie wśród nastolatków , cieszył bym się z tej dziury

7

Nie wiem jak wasze ale moje dzieci będą znały Dragon Balla. Nawet jeśli będzie córka( bo z synem to raczej pewniak) to będzie musiała poznać Goku i oglądać ze mną wszystkie sagi i serię , nie ma zmiłuj że woli ekipę albo inne gowno wymysły albo Dragon ball abo książka oczywiście też o Dragon ball. Piękna bajka , cieszę się że mogłem się na niej wychowywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?