Lukikiki
Dołączył/a: kwiecień 2023
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Cyrk , kręcą jak i kiedy chcą tfu na tych partaczy z gwizdkiem
0
Golgolgolgolgolgollllllllll
0
Czyściutko przecież XD !
2
@AmigoBlancos ja bym czekał , raczej wejdzie
1
@Kgorecki2500 Ok a ja Ci mówię że masz złe obserwacje bo sam robiłem jako kelner i po 5 talerzy nigdy nie nosiłem , stary rób jak uważasz ja tylko luźno chciałem Ci zwrócić uwagę że to tak nie wygląda jak sobie wyobrażasz ale pewnie w Twoim wieku też miał bym wywalone na zdanie innych i robił po swojemu , Twoje życie Twoja sprawa i pracuj jak chcesz.
0
@Kgorecki2500 Nigdzie nie trzeba nosić po 5 , jak chcesz narobić kroków to możesz po 2 a nawet i po 1 nosić , kto Ci takich głupot nagadał? Myślę że nie jeden wojskowy po kilku latach pracy wolał by nosić 5 talerzy niż broń i ta cała odpowiedzialność za pracę. Miałem kolegę i w wojsku co po 3 latach to zostawił i policjanta co też uznał że to nie jest dobra praca dla zdrowej głowy i sami zrezygnowali.
0
@Kgorecki2500 masz dwie lewe ręce a do wojska się wybierasz ?
0
@Sinirsey przecież nie mówię mu żeby walił tydz opór tylko spotkanie z przyjaciółmi i wygadanie się a wiadomo że po % mowi się odważniej i to o czym nie chce się mówić , nigdy tego nie stosowałeś ?
0
@Manita2000 a jakieś wakacje żeby głowa odpoczęła ? Chlanie z ziomkiem całą noc żeby się wygadać ? Ludzie różne mają relacje z rodziną a nawet niektórzy się cieszą jak ich wgl nie mają , może właśnie w końcu wyprowadzka i jakiś wynajem kawalerki?
0
@Kgorecki2500 właśnie nie koniecznie 8 h bo np na kelnerce gdzieś w knajpie albo kawiarni myślę że normalny szef grafikiem mógłby się dopasować do Twojego planu dnia a za stolik możesz liczyć na 20 zł napiwku a nie 2 zł , Uber czy bolt samochodem też robisz ile chcesz a stawki masz napewno większe a nawet mogą Ci samochód załatwić , jak ktoś chce to znajdzie ale Ty ewidentnie się od tego wymigujesz a pracowity z tego co tu piszesz to jesteś
0
@Kgorecki2500 dobra praca sama Cię nie znajdzie i musisz się trochę wysilić żeby znaleść coś konkretniejszego a co tydz piszesz że dopiero będziesz aktualizował , albo Ci się nie chce albo odpowiada Ci praca taka jaka masz czyli za godz połowę najniższej krajowej. Pomyśl że możesz pracować mniej i zarobić więcej bez zbędnych km w złą pogodę.
5
@Manita2000 wal prosto z mostu na forum i tak jesteś anonimowy a wygadasz się i milion porad będziesz miał , śmiało nie wstydź się
0
@Kgorecki2500 coś nie bardzo Ci idzie szukanie normalnej roboty , czepiłeś się tego glovo i tak zadowala Cię 10 zł na godz + 2 zł napiwku że to szok przecież rowerem możesz sobie pojeździć dla przyjemności a nie kebaba odrazu wozić dla jakiegoś piwniczaka
2
Czemu vini nie tańczy ?
1
Będzie pogrom i o to chodzi , jazda z urwami !
2
@Cochise teraz już tak na poważnie to z polskiej sceny bez zwątpienia Krzysiu Krawczyk w piosence Chciałem być na równi z Długość dźwięku samotności Myslovitz , zagranicznych jest mnóstwo pięknych i ciężko wybrać tą jedyną
2
@Cochise
2
@TR3YWAY dalej to 19 > 16
2
@Katalończyk 99 ciekawe jest to że zawsze kończą się te romanse po spotkaniu na żywo , piccolo na łapie i biała koszulka nie dają rady niestety w ważnych meczach
0
@gumaz Grzesia Markowskiego kilka razy w sklepie , wąskiego na Orlenie , rzezniczaka w knajpie jadł obok mnie przy stoliku , boberek kiedyś na światłach stał na równi ze mną to też łapę pokazał to tak na szybko ale było jeszcze pewnie kilka sytuacji o których nie pamiętam
2
@TR3YWAY Ty się i tak lepiej ciesz że połowa la bamby to już nie kontaktuje i nie widzi na oczy od 12:01 bo majowa i bardzo możliwe że zanim do 04.05 odzyskają siły to już ktoś Cie głupota w gorących przebije , z fartem i śmiało śmiało podchodź do tej gorącej 16 , nikt nic nie powie bo roxi ma 30 letniego byka a już wgl twój brat to legalnie po wsi przecież chodził z 17 xD
4
@TR3YWAY Ta 16 letnia dojrzała kobieta jest tak samo dojrzała jak ty teraz dojrzałym facetem , życzę córki a potem w liceum zieciow 20 kilku lestnich co leją na takie zasady i biorą co swoje
1
@Eklerek był ostatnio też taki holenderski you tuber Dutch Travel czy jakoś tak i on podróżuje po świecie i wbija na niebezpieczne dzielnice miast ogólnie to też w szoku że np nie nasrane co pół metra i dilerki nie widać , propsowal bardzo Kraków i Polske
3
Mela na tych partaczy z gwizdkiem , nic się nie kryją jebani.
1
@draxidox zawsze najbardziej bawi że dzwonią i dają na siebie na 112 , nie mozna nagrywać bo rodo i agresywny xD
1
@Luciano99 wez jej jeszcze skrzynie wymień , za szybko to chopaki zrobili
0
o to chodzilo , na poczatku zajebac brame i obsraja zbroje zaraz
6
Dobry towar mają na tym varze , kurwa takie spalone co nam losują to nigdy chyba nie było.
0
Baya bongo hej !
3
@Karol145 falt *