0

Kiedy wybiegnie na murawę ?

0

Chciał bym zobaczyć Xaviego z Rakiticiem i Mascherno w pomocy .

1

Jak oglądam ten filmik to aż ryczeć sie chce to były bardzo piękne czasy gdy Barca była zawsze na szczycie ..

0

Mi sie wydaje że na Parc des Princes damy rade bez niego :)

1

Czyli Surarez będzie mógł zagrać z Ajaxem i PSG !! :D

6

haha Ronaldo chcesz być lepszy od Messiego to wbij w 91 goli w roku .. Zesrasz sie

0

czy ty każdy komentarz musisz komentować ? aa już wiem chcesz nabić Polecenia .. b

0

;oo w jakich ty czasach żyjesz :D

0

Jebło mi sie to Edytowałem

0

Myśle pozytywnie...

0

18 pkt bedzie nasze : )

4

Tak poza tematem. zajebisty jest ten nowy stadion Bilbao :)

2

Teraz Bedzie na odwrót ;)

0

hah żeby nie wyszli z niej ?

2

Bardzo jestem zadowolony z tego transferu .Mathieu myśle że nas nie zawiedziesz :)

0

Dzięki że piszesz bo naprawdę nie widzieliśmy ;)

0

Wręcz zajebiście.. Zubi Out

0

Tak czekam na Ter Stregena że szok :) ale mi sie wyjade że to bd tylko rezerwowy ..

0

Finally Song ..

0

'trzech dup' Leszek :D

0

Jak dla mnie Ancelotti to zjeb ;/ Keylor na ławie on zjada Casillasa w obecnej formie .

1

Rafi jak dla mnie bedzie jeszcze lepszym graczem niż Thiago .

0

Aha .. z kontuzją

0

Bravo
Alves-Mascherano-Mathieu-Alba
Xavi-Busi-Rakitić
Rafinha-Messi-Iniesta(Perdo,Munir)

0

Jak dla mnie ManU gówno ugra w tym sezonie max 4 miejsce ..

0

Deulofeu good twoje miejsce jest na ławce ..

2

tego gościa też bym widział kiedyś w Barcy

0

Jestem przekonany że nie pójdzie tam jego kierunek to Barca i tam powienien sie kierować :)

0

Czyli w niedzielę obejrzymy duet Rakitić Xavi :D ładnie sie zapowiada a Iniesta na skrzydło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?