Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy wybiegnie na murawę ?
1
Douglas zagra z 16 na plecach ;) https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/a.443591475669540.121342.443080359053985/914928531869163/?type=1&theater
0
Chciał bym zobaczyć Xaviego z Rakiticiem i Mascherno w pomocy .
1
Jak oglądam ten filmik to aż ryczeć sie chce to były bardzo piękne czasy gdy Barca była zawsze na szczycie ..
0
Mi sie wydaje że na Parc des Princes damy rade bez niego :)
1
Czyli Surarez będzie mógł zagrać z Ajaxem i PSG !! :D
6
haha Ronaldo chcesz być lepszy od Messiego to wbij w 91 goli w roku .. Zesrasz sie
0
czy ty każdy komentarz musisz komentować ? aa już wiem chcesz nabić Polecenia .. b
0
;oo w jakich ty czasach żyjesz :D
0
Jebło mi sie to Edytowałem
0
Myśle pozytywnie...
0
18 pkt bedzie nasze : )
4
Tak poza tematem. zajebisty jest ten nowy stadion Bilbao :)
2
Teraz Bedzie na odwrót ;)
0
hah żeby nie wyszli z niej ?
2
Bardzo jestem zadowolony z tego transferu .Mathieu myśle że nas nie zawiedziesz :)
0
Dzięki że piszesz bo naprawdę nie widzieliśmy ;)
0
Wręcz zajebiście.. Zubi Out
0
Tak czekam na Ter Stregena że szok :) ale mi sie wyjade że to bd tylko rezerwowy ..
0
Finally Song ..
0
'trzech dup' Leszek :D
0
Jak dla mnie Ancelotti to zjeb ;/ Keylor na ławie on zjada Casillasa w obecnej formie .
1
Rafi jak dla mnie bedzie jeszcze lepszym graczem niż Thiago .
0
Aha .. z kontuzją
0
Bravo
Alves-Mascherano-Mathieu-Alba
Xavi-Busi-Rakitić
Rafinha-Messi-Iniesta(Perdo,Munir)
0
Jak dla mnie ManU gówno ugra w tym sezonie max 4 miejsce ..
0
Deulofeu good twoje miejsce jest na ławce ..
2
tego gościa też bym widział kiedyś w Barcy
0
Jestem przekonany że nie pójdzie tam jego kierunek to Barca i tam powienien sie kierować :)
0
Czyli w niedzielę obejrzymy duet Rakitić Xavi :D ładnie sie zapowiada a Iniesta na skrzydło