Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rakitić przyszłość Barcy na lata ;)
0
Hah a kto strzelił Realowi hmm ? Właśnie Mathieu
1
Może skoczył do sklepu po picie ? haha :D
0
Patrząc na gre Leosia to przeciętnie no ale z kim on ma grać ? jak wszystkie gwiazdy chcą wziąźć ciężar gry na siebie .. Messiemu by sie przydał w reperezentacji Iniesta ;D
2
praktycznie wymieniłeś wszystko :D
0
Najlepiej by było ich wypożyczyć na 2 sezony do Anglii tam by sie ładnie rozwineli
0
To sie jeszcze okaże czy zostanie :D
1
Obojętnie kogo kupią będę zadowolony niezmiernie :)
0
w jednej drużynie -,-
0
A mi sie wydaje że Argentyna symbolicznie 1;0 wygra :)
0
o ya yebie ;o
0
szmaciarz z niego ;/
0
poco ci wypalony Rooney ? z matą sie zgodzę :P
0
Matje też ma 30 i co wolał byś jego niż Mirande? hmm nie sądzę ;)
0
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/polacy-za-granica/lukasz-piszczek-coraz-blizej-barcelony-kibice-go-chca-dziennikarze-chwala/wwgtg obczajcie haha :D
0
Jak już przyjdzie Rakitić to proszę niech wkońcu pójdzie do fryzjera :D
0
Dlatego dziwi mnie to może wypożyczenie coś mu pomoże xd
0
Ale po co wam juz bd potrzebny Cesc ? skoro do składu wraca Rafinha :D i Sergio Roberto ..
0
Polać muu ! dobrze mówi ;p
0
To coś to pokaże RAfinha w następnym sezonie ..
0
Wolał bym juz Ikera Munina ..
0
0
Mi sie wydaje że wyrwą zamiast Benati Mirande ..
0
Dobre myślenie hah pozdro że kupią Laporte za 40 m na ławkę ;o Jak coś to Cuadrado ..
0
Wiesz po co nam by był juz potrzebny Aguero skoro reus by sb poradził nawet jako klasyczna 9 :P
19
Ale jak by to wypaliło to kurwa pije cały tydzień haha :D
0
Tylko ze u Neymara było bardzo dużo ludzi a u niego nikogo mozna tak powiedziec ..
0
pocałuj mnie w chuja aż ci kutas sie rozbuja . Bam ! pozdro
0
Chłopie bo juz chciałem cie zjebać :D
0
mogę Ci napisać że tylko o Alexisie że mecz na + reszta chyba była juz myślami w Brazyli