0

Rakitić przyszłość Barcy na lata ;)

0

Hah a kto strzelił Realowi hmm ? Właśnie Mathieu

1

Może skoczył do sklepu po picie ? haha :D

0

Patrząc na gre Leosia to przeciętnie no ale z kim on ma grać ? jak wszystkie gwiazdy chcą wziąźć ciężar gry na siebie .. Messiemu by sie przydał w reperezentacji Iniesta ;D

2

praktycznie wymieniłeś wszystko :D

0

Najlepiej by było ich wypożyczyć na 2 sezony do Anglii tam by sie ładnie rozwineli

0

To sie jeszcze okaże czy zostanie :D

1

Obojętnie kogo kupią będę zadowolony niezmiernie :)

0

w jednej drużynie -,-

0

A mi sie wydaje że Argentyna symbolicznie 1;0 wygra :)

0

o ya yebie ;o

0

szmaciarz z niego ;/

0

poco ci wypalony Rooney ? z matą sie zgodzę :P

0

Matje też ma 30 i co wolał byś jego niż Mirande? hmm nie sądzę ;)

0

Jak już przyjdzie Rakitić to proszę niech wkońcu pójdzie do fryzjera :D

0

Dlatego dziwi mnie to może wypożyczenie coś mu pomoże xd

0

Ale po co wam juz bd potrzebny Cesc ? skoro do składu wraca Rafinha :D i Sergio Roberto ..

0

Polać muu ! dobrze mówi ;p

0

To coś to pokaże RAfinha w następnym sezonie ..

0

Wolał bym juz Ikera Munina ..

0

0

Mi sie wydaje że wyrwą zamiast Benati Mirande ..

0

Dobre myślenie hah pozdro że kupią Laporte za 40 m na ławkę ;o Jak coś to Cuadrado ..

0

Wiesz po co nam by był juz potrzebny Aguero skoro reus by sb poradził nawet jako klasyczna 9 :P

19

Ale jak by to wypaliło to kurwa pije cały tydzień haha :D

0

Tylko ze u Neymara było bardzo dużo ludzi a u niego nikogo mozna tak powiedziec ..

0

pocałuj mnie w chuja aż ci kutas sie rozbuja . Bam ! pozdro

0

Chłopie bo juz chciałem cie zjebać :D

0

mogę Ci napisać że tylko o Alexisie że mecz na + reszta chyba była juz myślami w Brazyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?