0

W następnym myślę że zajebistym sezonie chciał bym nowego trenera , dobrego obrońce (wysokiego i dobrze grającego głową) pomocnika np Koke lub Vidala i napadzior śni mi sie Sergio Aguero . Dziękuje za uwage :D

0

5

I tak powiem czekam tylko na potwierdzenie ze Martino zwolniony ..

0

Ale wy narzekacie kurwa !! zobaczymy jak Cesc strzeli gola to sie nim bd podniecać tak zawsze jest kibice powinni akceptować decyzje trenera a nie go wyzywać za taktyke .. Podziękował mam szacunek do wszystkich piłkarzy i nie dziwi mnie nieobecność Bartry .

0

Kurde dlaczego Masherano .. Bartra + Pique by sie sprawdzili z tak wysokimi graczami ATM ..

0

A jak myślisz kto jest liderem obrony Barcy ? Javier ? pozderki

0

Ja nie wiem co wy chcecie od Davida Luiza jeszcze zobaczycie jak będzie napierdalał w parze z Pique lub Bartrą ..

0

On zostanie do końca kontraktu ;/ Chciał bym juz info ze Enrique oficjalnie ;p

1

po 1 Alves dzisiaj nakurwiał po 2 Montoya nie odejdzie niegdzie po 3 Kurwa Chyba sam gdzieś przejdziesz

3

Ja pierdole ... i tak nie bd mistrzostwa .chociaż Alves i Alexis na mega plus :)

2

Oni to kurwa muszą wygrać dla Puyola i Valdesa !!

2

I tak pewnie z Atleti przegramy frajersko .. Ale bym był zadowolony jak by Barca rozniosła ich ze 3;0 ;)

0

żebyś sie nie zesrał ... temu Panu juz podziękował

0

Cuadrado ten chłop by zrobił różnice w środku pola !! brać i sie nie zastanawiać

2

Ja bym chciał Cesca zamiast Xaviego . Xavi za dużo juz grywa a to idealna okazja zeby Fabs pograł ;) Ps chciał bym Montoye dzisiaj !!

0

Haha Alves zawodnik meczu

0

Remis ATM z Valencią i porażka z Barcą w ostatnim ligowym meczu i mamy Jakiś puchar :D "marzenia"

0

Real pewnie sie zesra z Valencią tak samo Atletico :P nie licze na porażki ale chociaż na remisy .

1

Moyes za 30 mln możesz sobie nowe cegiełki kupić na Old Trafford ..

0

Naprawde widział bym u nas Ivana Rakiticia bardzo dobry gracz i młody moje zdanie bo nasza pomoc jest zajebista ,,

3

0

kurwa co to ma być . ?

1

Pozdro na Alvesa mówi Alwes a na Valdesa Valdesz ...

0

0

Futbolhd.pl

0

Moim zdaniem wygramy ten mecz lecz nie wysoko .Obstawiam 2;1 dla nas lub 2;2 ciężko bedzie bo gramy na wyjeździe licze na was Vamos !

0

Ja sie ciesze że Wolski komentuje :D najlepszy komentator Ligi BBVA :)

0

Alves pokazał klase w środę i dzisiaj szacun oby tak dalej ;)

0

dzisiaj Levante bedzie zmotywane tak jak z meczu z barcą licze na wygraną ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?