Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W następnym myślę że zajebistym sezonie chciał bym nowego trenera , dobrego obrońce (wysokiego i dobrze grającego głową) pomocnika np Koke lub Vidala i napadzior śni mi sie Sergio Aguero . Dziękuje za uwage :D
0
5
I tak powiem czekam tylko na potwierdzenie ze Martino zwolniony ..
0
Ale wy narzekacie kurwa !! zobaczymy jak Cesc strzeli gola to sie nim bd podniecać tak zawsze jest kibice powinni akceptować decyzje trenera a nie go wyzywać za taktyke .. Podziękował mam szacunek do wszystkich piłkarzy i nie dziwi mnie nieobecność Bartry .
0
Kurde dlaczego Masherano .. Bartra + Pique by sie sprawdzili z tak wysokimi graczami ATM ..
0
A jak myślisz kto jest liderem obrony Barcy ? Javier ? pozderki
0
Ja nie wiem co wy chcecie od Davida Luiza jeszcze zobaczycie jak będzie napierdalał w parze z Pique lub Bartrą ..
0
On zostanie do końca kontraktu ;/ Chciał bym juz info ze Enrique oficjalnie ;p
1
po 1 Alves dzisiaj nakurwiał po 2 Montoya nie odejdzie niegdzie po 3 Kurwa Chyba sam gdzieś przejdziesz
3
Ja pierdole ... i tak nie bd mistrzostwa .chociaż Alves i Alexis na mega plus :)
2
Oni to kurwa muszą wygrać dla Puyola i Valdesa !!
2
I tak pewnie z Atleti przegramy frajersko .. Ale bym był zadowolony jak by Barca rozniosła ich ze 3;0 ;)
0
żebyś sie nie zesrał ... temu Panu juz podziękował
0
Cuadrado ten chłop by zrobił różnice w środku pola !! brać i sie nie zastanawiać
2
Ja bym chciał Cesca zamiast Xaviego . Xavi za dużo juz grywa a to idealna okazja zeby Fabs pograł ;) Ps chciał bym Montoye dzisiaj !!
0
Haha Alves zawodnik meczu
0
http://www.dailymotion.com/video/x1rricp_villarreal-fc-barcelona-2-3-all-goals-highlights-27-04-2014_sport?start=155 komentarz polski i beka z Alvesza :D
0
Remis ATM z Valencią i porażka z Barcą w ostatnim ligowym meczu i mamy Jakiś puchar :D "marzenia"
0
Real pewnie sie zesra z Valencią tak samo Atletico :P nie licze na porażki ale chociaż na remisy .
1
Moyes za 30 mln możesz sobie nowe cegiełki kupić na Old Trafford ..
0
Naprawde widział bym u nas Ivana Rakiticia bardzo dobry gracz i młody moje zdanie bo nasza pomoc jest zajebista ,,
3
0
kurwa co to ma być . ?
1
Pozdro na Alvesa mówi Alwes a na Valdesa Valdesz ...
0
http://www.dailymotion.com/video/x1j7z89_real-madryt-fc-barcelona-3-4-all-goals-highlights-23-03-2014_sport?start=1 Trzymajcie z polskim komentarzem nie ma to jak Wolski komentuje :)
0
Futbolhd.pl
0
Moim zdaniem wygramy ten mecz lecz nie wysoko .Obstawiam 2;1 dla nas lub 2;2 ciężko bedzie bo gramy na wyjeździe licze na was Vamos !
0
Ja sie ciesze że Wolski komentuje :D najlepszy komentator Ligi BBVA :)
0
Alves pokazał klase w środę i dzisiaj szacun oby tak dalej ;)
0
dzisiaj Levante bedzie zmotywane tak jak z meczu z barcą licze na wygraną ..