Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czarni wiedzą co dobre .. :D
0
Tak serio to wygląda jak by był po paru głębszych ^ ^
1
Pominełeś Reusa bo też go chcelii ..
1
Welbeck to jest to czego Arsenal potrzebuje :D kolejne drewno na napadzie :D
0
Sergi Roberto xd
0
Ja na miejscu Ancelottiego ustawił był Atak tak ; Ronaldo Bale James
0
Dzięki właśnie szukałem ;)
0
WY sie nie cieszcie bo jak nam przyjdzie grać z nimi to to samo może być ;/
1
Gdzie są ci co głosili 3/4;0 dla Barcy ?
3
Haha tydzień temu Alves wkońcu dobrze gra oby tak dalej ,dzisiaj co on wgl robi w tej Barcy .. Dno kibiców
0
Czyli Xavi odchodzi . kiedy on ma zagrać jak nie w takim meczu ?
3
Samolub pierd....
0
no chyba nie łamaga Jonathan ..
0
2;1 dla Barcy Messi,Neymar , Dos Santos
0
Zdecydowanie skład wg Sportu nie ma don Andresa to grenerał Xavi pomoże .. i Adriano strzały z dystansu (Y) Edit; Może Alves znowu zje banana :D
0
Man United coś o tym wie ;)
0
Obi Mikel asysta jak już
0
osz kurde co to sie dzieje :o
1
Nie no co te drewno Van Presie robi w tym United ;o
4
Haha mistrz :D
37
ya yebie..
0
W meczach chyba nie bd grał , Chcą go sprawdzić jak gra w bilarda .. głupie pytanie..
1
w pomocy coś ci nie poszło :) Busi na ŚP a Ivan na DM ?
0
Jeśli LE nie wystawi Sergi Roberto zamiast Xaviego to zapewne odejdzie w zimowym okienku ..
0
Beke cisną z niego ..
3
;oo na napadzie za deulofeu ;) tak poważnie to PO
4
zostajemy z 3 PO . Alves bedzie do podawania bidonów ;p
0
Ale widzę Bicek nawet nawet :D
1
Haha no fakt :D :D
0
Widać ze kocha tenklub , Pierwszy piłkarz który pocałował herb klubu w tym okienku ..edit