1

Czarni wiedzą co dobre .. :D

0

Tak serio to wygląda jak by był po paru głębszych ^ ^

1

Pominełeś Reusa bo też go chcelii ..

1

Welbeck to jest to czego Arsenal potrzebuje :D kolejne drewno na napadzie :D

0

Sergi Roberto xd

0

Ja na miejscu Ancelottiego ustawił był Atak tak ; Ronaldo Bale James

0

Dzięki właśnie szukałem ;)

0

WY sie nie cieszcie bo jak nam przyjdzie grać z nimi to to samo może być ;/

1

Gdzie są ci co głosili 3/4;0 dla Barcy ?

3

Haha tydzień temu Alves wkońcu dobrze gra oby tak dalej ,dzisiaj co on wgl robi w tej Barcy .. Dno kibiców

0

Czyli Xavi odchodzi . kiedy on ma zagrać jak nie w takim meczu ?

3

Samolub pierd....

0

no chyba nie łamaga Jonathan ..

0

2;1 dla Barcy Messi,Neymar , Dos Santos

0

Zdecydowanie skład wg Sportu nie ma don Andresa to grenerał Xavi pomoże .. i Adriano strzały z dystansu (Y) Edit; Może Alves znowu zje banana :D

0

Man United coś o tym wie ;)

0

Obi Mikel asysta jak już

0

osz kurde co to sie dzieje :o

1

Nie no co te drewno Van Presie robi w tym United ;o

4

Haha mistrz :D

37

ya yebie..

0

W meczach chyba nie bd grał , Chcą go sprawdzić jak gra w bilarda .. głupie pytanie..

1

w pomocy coś ci nie poszło :) Busi na ŚP a Ivan na DM ?

0

Jeśli LE nie wystawi Sergi Roberto zamiast Xaviego to zapewne odejdzie w zimowym okienku ..

0

Beke cisną z niego ..

3

;oo na napadzie za deulofeu ;) tak poważnie to PO

4

zostajemy z 3 PO . Alves bedzie do podawania bidonów ;p

0

Ale widzę Bicek nawet nawet :D

1

Haha no fakt :D :D

0

Widać ze kocha tenklub , Pierwszy piłkarz który pocałował herb klubu w tym okienku ..edit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?