Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5 piłkarZy Barcy ładnie :d
0
Really ?
0
Jak to nie zadebiutował ? A Barca B ?
0
jeszcze za nim zatęsknicie hah :D
0
Xbox 360 fifa 14 to zagramy :D
0
O prosze Afellay z powołaniem do reprezentacji ;D
2
Jak by chciał przyjść to by już u nas był ..
0
Gospel-helikopter .. :D
0
haha dziwner troszke . We Francji Fc Barcelona ;o
0
W takim razie jestem ciekaw jak bedziemy się teraz nazywać w innej lidze ..
0
haha jebaniutki D:
0
A nie wyciskali z siebie w tym wieku ? hmm chyba w tym wieku Barca wygrała LM
0
Ok może lepszy z roku na rok ale długo nie pociągnie :) 28,29 lat to jest wiek w którym piłkarze wyciskają z siebie wszystko np Xavi , Iniesta
0
Ronaldo jest teraz w życiowej formie i liczy na kolejną złotą piłkę w sumie dobrze bo to by była jego ostatnia potem emerytura .. ZA rok Neymar/Suarez/LIo
0
W Realu oczekują goli od Benzyny tak jak my od Pedrito :D Pedro>Benzyna
0
Co on pierdzieli jakie Atletico madryt
0
Ronaldo i waka waka ;o
11
Real Madryt vs Bilbao
1
Go Go Gunners !! nie żebym był sezonowcem ale wole AFC niż The Blues
1
Nie dojebałeś ..
0
gdzie grają ?
0
A tym czasem kibice Realu nie chcą w wyjściowej 11 Bale haha :D
0
Neymar sie spłaca pomału :D
1
Ziewam .. nuda nuda nuda
0
Bynajmniej możemy być spokojni o stałe fragmenty wzrostu nie brakuje :D
0
Hah śmieszny jesteś ATM >Juve ..
0
Można powiedzieć że Miranda nadal strzela ale do swojej bramki ;D
0
Valencia bedzie jak ATM Sezon znakomity będą mieli potem zgasną ..
0
żal .. trochi kultury
0
Jakim CN ;o wyjad jest