0

5 piłkarZy Barcy ładnie :d

0

Really ?

0

Jak to nie zadebiutował ? A Barca B ?

0

jeszcze za nim zatęsknicie hah :D

0

Xbox 360 fifa 14 to zagramy :D

0

O prosze Afellay z powołaniem do reprezentacji ;D

2

Jak by chciał przyjść to by już u nas był ..

0

Gospel-helikopter .. :D

0

haha dziwner troszke . We Francji Fc Barcelona ;o

0

W takim razie jestem ciekaw jak bedziemy się teraz nazywać w innej lidze ..

0

haha jebaniutki D:

0

A nie wyciskali z siebie w tym wieku ? hmm chyba w tym wieku Barca wygrała LM

0

Ok może lepszy z roku na rok ale długo nie pociągnie :) 28,29 lat to jest wiek w którym piłkarze wyciskają z siebie wszystko np Xavi , Iniesta

0

Ronaldo jest teraz w życiowej formie i liczy na kolejną złotą piłkę w sumie dobrze bo to by była jego ostatnia potem emerytura .. ZA rok Neymar/Suarez/LIo

0

W Realu oczekują goli od Benzyny tak jak my od Pedrito :D Pedro>Benzyna

0

Co on pierdzieli jakie Atletico madryt

0

Ronaldo i waka waka ;o

11

Real Madryt vs Bilbao

1

Go Go Gunners !! nie żebym był sezonowcem ale wole AFC niż The Blues

1

Nie dojebałeś ..

0

gdzie grają ?

0

A tym czasem kibice Realu nie chcą w wyjściowej 11 Bale haha :D

0

Neymar sie spłaca pomału :D

1

Ziewam .. nuda nuda nuda

0

Bynajmniej możemy być spokojni o stałe fragmenty wzrostu nie brakuje :D

0

Hah śmieszny jesteś ATM >Juve ..

0

Można powiedzieć że Miranda nadal strzela ale do swojej bramki ;D

0

Valencia bedzie jak ATM Sezon znakomity będą mieli potem zgasną ..

0

żal .. trochi kultury

0

Jakim CN ;o wyjad jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?