0

Może jak by weszedł powtórzył by swój wyczyn z przed roku . Hat trick :D

2

Szczerze to stęskniłem sie za Piqué ..

0

Wp.. w jakich ty czasach żyjesz :D

0

W sumie jak by go ustawić na 9 Mesiego na prawe skrzydło może by coś było z niego .

0

posłuchaj sb ich nutek to zobaczysz ; )

0

Widze że Leo Messi jest ulubieńcem Bezczela ,Dioxa , Chada ;D

0

wkońcu Ozil ma z kim grać xd

0

Haha beka z tego Realu i Penaldo ..

0

Bądźcie dobrej myśli Pany :D

0

NIe wiem kto go chce w Angli ; o chyba że do 2 ligi

0

Jestem przekonany ze Mascherano juz nie zagra na obronie .. Dlatego że Verma jest juz gotowy wiec jest 4 stoperów . 2 Pary stoperów to Pique Verma , Bartra Mathieu .

0



nuta o Messim

1

Prześcieradła oczywiście pojebani.. co to wgl za kibice. może innaczej sezonowcy

0

Dobry mecz .. O rewanż się nie boję Suarez powróci :D

0

Piekne spotkanie :) rewanż spoko Suarez już się szykuje :D

5

żałośni co niektórzy są wobec Pedro.. Cieszcie że nie odeszedł bo byście grali teraz Munirem który jeden dobry mecz miał i zgasł .

2

Parodia z tym MASCHERANO :o

0

Lio Zawstydzony :D

0

coo ?

0

Myślę że wbije jeszcze 200/300 bramek ;D

1

Di Stefano ..

1

i ta nuta z 10 min

0

Xavi Maestroo on zagrał tak jaka za Guardioli dla mnie piłkarz meczu ;d

1

A wy sie śmiejecie z Pedro ;p

0

Dlaczego on pomija Pique ; o to tak jak nie powołać Messiego ..

0

Ten skład był nie do przejścia .. Zobaczcie jak Alves nakurwiał kiedyś ;p

0

PIque to fundament tej drużny .

2

zawsze opaska kapitańska jest u Xaviego .. bo to 1 kapitan drużyny

0

Jak coś to Alves , rudy nie zagrają .. brak powołania

0

jak by innaczej ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?