Lukaniu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2013
Nysa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może jak by weszedł powtórzył by swój wyczyn z przed roku . Hat trick :D
2
Szczerze to stęskniłem sie za Piqué ..
0
Wp.. w jakich ty czasach żyjesz :D
0
W sumie jak by go ustawić na 9 Mesiego na prawe skrzydło może by coś było z niego .
0
posłuchaj sb ich nutek to zobaczysz ; )
0
Widze że Leo Messi jest ulubieńcem Bezczela ,Dioxa , Chada ;D
0
wkońcu Ozil ma z kim grać xd
0
Haha beka z tego Realu i Penaldo ..
0
Bądźcie dobrej myśli Pany :D
0
NIe wiem kto go chce w Angli ; o chyba że do 2 ligi
0
Jestem przekonany ze Mascherano juz nie zagra na obronie .. Dlatego że Verma jest juz gotowy wiec jest 4 stoperów . 2 Pary stoperów to Pique Verma , Bartra Mathieu .
0
nuta o Messim
1
Prześcieradła oczywiście pojebani.. co to wgl za kibice. może innaczej sezonowcy
0
Dobry mecz .. O rewanż się nie boję Suarez powróci :D
0
Piekne spotkanie :) rewanż spoko Suarez już się szykuje :D
5
żałośni co niektórzy są wobec Pedro.. Cieszcie że nie odeszedł bo byście grali teraz Munirem który jeden dobry mecz miał i zgasł .
2
Parodia z tym MASCHERANO :o
0
Lio Zawstydzony :D
0
coo ?
0
Myślę że wbije jeszcze 200/300 bramek ;D
1
Di Stefano ..
1
i ta nuta z 10 min
0
Xavi Maestroo on zagrał tak jaka za Guardioli dla mnie piłkarz meczu ;d
1
A wy sie śmiejecie z Pedro ;p
0
Dlaczego on pomija Pique ; o to tak jak nie powołać Messiego ..
0
Ten skład był nie do przejścia .. Zobaczcie jak Alves nakurwiał kiedyś ;p
0
PIque to fundament tej drużny .
2
zawsze opaska kapitańska jest u Xaviego .. bo to 1 kapitan drużyny
0
Jak coś to Alves , rudy nie zagrają .. brak powołania
0
jak by innaczej ;D