0

Ciekawe kto na PO. Pewnie Adriano i to byłoby chyba najllepsze wyjście

0

Tak na TVP1.........

0

Ukarać idiotów. Pora zrobić porządek na stadionach. Takich ludzi to do klatek z małpami wsadzić, a nie na stadion posyłać

0

Wie ktoś może ile bramek strzeliła Barca w LM we wszystkich edycjach?

0

0-2 byłoby cudownie, ale 2-2 biorę w ciemno

0

Nie tylko ciebie, bo 90% kibiców przed sezonem gdyby go spotkało to by z klubu szybciej wyrzucili niż figo co uciekł do Madrytu

0

Mam podobne odczucia. Aż wierzyć się nie chce, ale Mathieu w tym sezonie naprawdę pokazuje klase

1

Genialna okładka MD. Graficy się postarali

3

Nie mów nic o Vermie, bo póki co nie zagrał ani minuty. Może okazać się crackiem i jeszcze będziemy się śmiać że mamy go za grosze

0

Nie, bo będzie remis

0

Dokładnie. Ciekawe jest też kandydatura Agusti Benedito

0

ATM - RM 0-1
Juve - ASM 2-0
PSG - FCB 1-1
FCP - BAY 0-1

0

To gdybyś tak uważnie śledził ,to zawsze w ostatnich kolejkach punkty urywają drużyny z dołu nawet najlepszym. Barca i Real potkną się jeszcze z 2-3 razy i to jest pewne

2

Po za tym, oczywiście masz racje, że trafił na genialnego Guardiole. Ale sam Guardiola trenerem 1 drużyny się nie mianował. Nosa miał Laporta i wiele mu zawdzięczamy. Pora na ostre zmiany, bo ja nie wyobrażam sobie, żeby w przyszłym sezonie nasz zespół wyglądał na boisku niczym jakieś pszczoły. Parodia

0

No wszystko ok, tylko, że jak wykazał sąd Laporta zostawił klub na plusie, a nie jak wszyscy twierdzą dług. Dług = Gaspart. Po za tym jestem przekonany, że Laporta nigdy by nie dopuścił do tego, żeby na koszulach była reklama, a co dopiero poziome pasy co łamie klubowy statut z 1899 roku..

0

Myślę, że praca w Barcelonie jak najbardziej by mu się przydała. Z tym, że trzeba poczekać na Laporte

0

Wiadomo, że z klasyku. Co by nie mówić byłby to stricte mecz towarzyski, a klasyk nawet w przypadku gdyby jedna drużyna miała stratę 20 pkt do drugiej to i tak byłby ciekawy

0

Glik jest świetny, ale po co nam środkowy obrońca? Barcelona potrzebuje PO i środek pomocy

0

Ja bym nie był tego taki pewny. Żeby był zabójczy duet potrzeba też solidnego środka pomocy. Wystarczy 3 Andresów w obecnej formie i Messi musiałby grać w środku, bo nawet CR by bramek nie strzelal

0

Podczas meczu używanych jest kilkanście piłek, także naprawdę nie problemu nawet gdyby 5 strzeliło hattricka

0

Tak, zwłaszcza że LL to to samo co PD.. brawo

0

Najlepszy w historii obrońca Barcelony, najlepszy kapitan, prawdziwy cule.

2

nie wejdzie.............

1

Emery zwykle zbiera tęgie lanie, nie ważne w jakiej formie ma zespół

3

Isco to do pięt nie sięga samemu Inieście, nie mówiąc wgl o Xavim. Gdy osiągnie poziom Generała to wtedy porozmawiamy, póki co niech doprowadzi Hiszpanie do MŚ jak Xavi

1

Marca taki tytuł dała na swojej okładce przed meczem Realu z Rayo ;)

3

Busi płakał jak słyszał

1

Ryby, znakomicie potrafi pływać

0

Nie spinaj się tak. Niech sobie nastrzela ogórkom, a w meczu LM z Atletico będziemy go szukać czy wgl jest na boisku.

17

co odpierdolił ten bramkarz przy bramce kapitana grzmota to jakaś komedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?