Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A po pierwszej połowie frajerzy ogłaszali Real mistrzem na fioletowej. Hahaha pomarzyć można
0
campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mistrzowie!!!!!!!!!!!
0
Zlituj się. Żadnego strajku nie będzie i mecze się odbędą w terminie.
1
oficjalna strona MU
0
Ma ktoś bramki do pobrania z wcześniejszych sezonów 2002/2003 i starsze?
4
Marquez podsumował ;)
0
jest też HD... już na kompie dawno i odtwarzane chyba z 10 razy ;D
5
Podobna, tak samo ta z meczu finałowego LM z MU
0
Obecny run Barcy: 23-0 ..... masakra
0
Znowu posiadanie piłki dla nich jest ważne.. litości, ileż można
0
meczy to koza, poprawna forma to meczów
6
Wystarczy, że CR go ma... Leo swoją klase pokazuje co kilka dni na boisku a nie stojąc pod stadionem
0
Też tak to odczułem. Strzał jakże podobny do tego finału z MU..
1
Messi widzę, że zaczyna lubić udzielanie wywiadów ;D Na szczęście dobrze na tym wychodzi ;)
9
Komentarz usunięty
0
doszedł podczas drugiego gola Messiego, spodnie czyści pewnie do teraz
2
Odbędą się na pewno. Jestem pewny, że za kilka dni wszystko wróci do normy i normalnie mecze zostaną rozegrane, bo byłby to największy skandal w Europie nie zdążyć rozegrać ligi przed CA
1
Chyba najlepszy mecz Rakiticia w koszulce Barcy. Kiedy miał nadejść lepszy moment jak nie półfinał LM. Brawo, brawo Ivan. Oby tak już do końca sezonu
0
Trzeba powiedzieć, że to nie był dobry mecz Busiego. Za bardzo widoczna powolna gra przy takim tempie meczu.
0
Nie wiem czy wytrzymałbym taki finał nerwowo...
0
Skoro trzeci był nieunikniony to czemu się bardziej nie zamurował? ;)
0
Dokładnie tak było. A nie jakieś 96 meczów..
1
Z tymi 96 meczami to bzdura. Barca Martino przegrała posiadanie piłki w zeszłym sezonie..
0
Z kolei z drużyn to chyba tylko Chelsea jest jeszcze nie ochrzczona przez Leo ;)
0
Czekamy na magiczną setke ;)
12
Wszystkie 3 bramki z kolei były prezentem od Barcy dla Bayernu. Tak by miło się wracało do Monachium
1
madżystrial ;D ..................
0
Pora na kolejne bramki piłkarskiego boga. Liczymy na kolejne 100 meczów ;)
0
To już inna bajka ;)
5
Gary Lineker (ex-player): "It's such a joy to watch Messi. The greatest! Anyone still arguing? He's the Messiah."