3

A po pierwszej połowie frajerzy ogłaszali Real mistrzem na fioletowej. Hahaha pomarzyć można

0

campeones!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mistrzowie!!!!!!!!!!!

0

Zlituj się. Żadnego strajku nie będzie i mecze się odbędą w terminie.

1

oficjalna strona MU

0

Ma ktoś bramki do pobrania z wcześniejszych sezonów 2002/2003 i starsze?

4

Marquez podsumował ;)

0

jest też HD... już na kompie dawno i odtwarzane chyba z 10 razy ;D

5

Podobna, tak samo ta z meczu finałowego LM z MU

0

Obecny run Barcy: 23-0 ..... masakra

0

Znowu posiadanie piłki dla nich jest ważne.. litości, ileż można

0

meczy to koza, poprawna forma to meczów

6

Wystarczy, że CR go ma... Leo swoją klase pokazuje co kilka dni na boisku a nie stojąc pod stadionem

0

Też tak to odczułem. Strzał jakże podobny do tego finału z MU..

1

Messi widzę, że zaczyna lubić udzielanie wywiadów ;D Na szczęście dobrze na tym wychodzi ;)

9

Komentarz usunięty

0

doszedł podczas drugiego gola Messiego, spodnie czyści pewnie do teraz

2

Odbędą się na pewno. Jestem pewny, że za kilka dni wszystko wróci do normy i normalnie mecze zostaną rozegrane, bo byłby to największy skandal w Europie nie zdążyć rozegrać ligi przed CA

1

Chyba najlepszy mecz Rakiticia w koszulce Barcy. Kiedy miał nadejść lepszy moment jak nie półfinał LM. Brawo, brawo Ivan. Oby tak już do końca sezonu

0

Trzeba powiedzieć, że to nie był dobry mecz Busiego. Za bardzo widoczna powolna gra przy takim tempie meczu.

0

Nie wiem czy wytrzymałbym taki finał nerwowo...

0

Skoro trzeci był nieunikniony to czemu się bardziej nie zamurował? ;)

0

Dokładnie tak było. A nie jakieś 96 meczów..

1

Z tymi 96 meczami to bzdura. Barca Martino przegrała posiadanie piłki w zeszłym sezonie..

0

Z kolei z drużyn to chyba tylko Chelsea jest jeszcze nie ochrzczona przez Leo ;)

0

Czekamy na magiczną setke ;)

12

Wszystkie 3 bramki z kolei były prezentem od Barcy dla Bayernu. Tak by miło się wracało do Monachium

1

madżystrial ;D ..................

0

Pora na kolejne bramki piłkarskiego boga. Liczymy na kolejne 100 meczów ;)

0

To już inna bajka ;)

5

Gary Lineker (ex-player): "It's such a joy to watch Messi. The greatest! Anyone still arguing? He's the Messiah."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?