2

Ivan Campo (ex-Real Madrid): "Incredible.LEO MESSI IS INCREDIBLE. No tactics, no player can stop him."

2

No team has been eliminated after winning the first leg of a Champions League tie with 3-0 #fcblive [via @pedritonumeros]

0

Daje głowe, że żadnego strajku nie będzie. Nikogo na to po prostu nie stać

6

Skoro Suarez strzela największym, to pora jutro wpakować coś do siatki Bayernu. Ciekawostka jest taka, że gdy Suarez trafia do siatki rywali, to Barcelona zawsze wygrywa. Myślę, że nie będziemy mieć nic przeciwko ;)

0

Równie dobrze awans może nam dać 0-0 i 1-1.

3

Myślę, że obu synom, a wygra po prostu lepszy ;)

4

Pewnie niewielu wie, ale Barcelona w hokeju na wrotkach została mistrzem Europy. To 21. tytuł dla katalońskiego giganta!

0

zostaną mu jeszcze ustne + ew. przedmioty z których chce zdawać

0

dostali 6 i to na SB ;D

0

więcej niż KG11........

1

a nie czasem 118 goli?...

0

Genialny wynik La Pulgi, ale świetnie pomagają mu Ney i El Pistolero

0

A Barcelona w tym sezonie strzeliła już 159 bramek.

7

Szkoda, że nie mówił tak po meczu z Granadą

0

------------------------------------

0

Tak czy siak da nam to lepszą sytuacje, bo każde potknięcie to praktyczne mistrzostwo dla Barcy

0

RSSS powinno dostać porządne lanie za te coroczne wtopy na ich stadionie

0

jeszcze 10 min, walczyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

nie................................

1

nie licz na Espanyol, bo to koledzy Realu. Nie cierpią Barcy i oddaliby im te pkt nawet gdyby mieli spaść z ligi////

0

4.45.............................

5

Niech ta Sevilla strzeli na 2-2. Niech nam oddadzą co zabrali w naszym meczu ;)

2

jak dla mnie to on może strzelić i 50 goli w jednym meczu, królem futbolu jest Messi

0

1...............................

0

ale grają u siebie, wszyscy chyba jednak bardziej liczyli na Seville

1

Nie upokorzył tylko pokazał jak zachowuje się prawdziwy mężczyzna i kolega na boisku

0

CR pewnie płakał jak czytał...

0

Dobre pytanie. Kto kupi te rozgrywki....

7

To wiadomo już naprawdę od dawna. Nic nowego. Bodajże drugi syn i będzie się nazywać Benjamin

0

Nie sądze. Na rynku co raz śmielej radzi sobie Under. Monopol też nie jest dobry. Im większa konkurencja tym lepszy kontrakt kluby mogą wywalczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?