Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
bóg futbolu i w wieku niemal 28 lat mieć 400 bramek na tym poziomie...
0
Uwielbiam gościa, zapieprza na boisku aż miło i nie narzeka na trawe, godziny rozgrywania meczów tylko daje z siebie wszysttko
0
Ja stawiam na duet Rakitić i Xavi, tak jak to miało miejsce wczoraj
0
dzięki wielkie
0
podrzuci ktoś dobrym linkiem do streamu?
3
Pan Douglas powinien pograć, ale w Barcelonie B
0
Neymar na ławce, Suarez gra
2
uu, w końcu Ney poczuje ławeczke
3
bramki już nie bd się liczyć w ogóle, bo najpierw liczy się bilans bezpośrednich meczów. W przypadku równej ilości pki FCB i RM, mistrzem zostanie Real
0
4-5 to mało, z 10 co najmniej
0
Daje rade, a Montoya nie daje nawet ogórkom z Getafe
0
Nie chciałbym widzieć tej pustej przestrzeni dla CR11, gdyby tam niby miał być Montoya...
0
z Montoyą lub panem Douglasem na pewno sobie poradzimy
0
Dani nie zgodzi się na roczny kontrakt, nie oszukujmy się
0
1.30 w nocy.................
0
sobota 22........
0
Słaby żart. Naprawde....
0
Czy ktoś powie mi na co czeka klub w tej sprawie? Chyba chcą serio Douglasa w przyszłym sezonie oglądać na PO, co świadczy o tym, że są kompletnymi idiotami
3
James bez dwóch zdań.
0
Można się było tego spodziewać. US teraz nagle w dobie kryzysu przypomniał o piłkarzach. Widzą łatwy dochód to ino wezwania wysyłają.. parodia
1
2-1 dla Irlandii
0
Niech odpoczywają, bo za tydzień zaczynamy miesiąc prawdy i walka o wszystko albo o nic
9
Widze ze nie ogarniasz. Xavi ma wolna reke i odejdzie za darmo
1
Ronaldo jedną kartkę od zawieszenia.
0
Valencia niby u siebie a niedawno sprawila becki wlasnie na CN
0
do tego dwumecz z PSG..
2
A mnie to nie martwi. To nie maszyna, że zawsze będzie ładować hattricki. Zagrał dobrze i ważniejsze że to on cieszył sie ze zwycięstwa
0
To jest tak mało prawdopodbne, jak to że Messi strzeli samobója ;p
0
GD coraz bliżej, a na 22 do roboty (y)
2
będzie, to wcale nie pomaga, odradzam