5

Brałbym w ciemno

3

Piękno futbolu. Genialny obrazek

4

Wielki cule bez dwóch zdań. ZAWSZE na Camp Nou będzie witany z szacunkiem, nikt mu nie zapomni co zrobił dla futbolu w stolicy Katalonii.

0

Mądre słowa. Dziś po prostu trzeba ten mecz rozegrać i awansować. Naszym ważniejszym mecz jest ten niedzielny, nie można o tym zapominać

0

CR ikoną RM?? Dobry żart. To tak jakby powiedzieć że Neymar nią jest... ikonką to może być Raul, Casillas ale nie CR. Litości

0

Prawda jest taka, że Leo byłby najlepszym DMem, pomocnikiem i napastnikiem już jest. Facet przechodzi ludzkie pojęcie

0

czy strzelimy czy nie strzelimy to i tak muszę strzelić dwie bramki.

0

niestety tak,a na noc do roboty i obejrze tylko połówke meczu.. w GD to samo, ale jeszcze mniej zobacze bo ledwie pół godziny...

0

tak naprawdę nam nic jedna bramka nie daje

2

Oj tak. Na początku stycznia to 3/4 go zwalniala, a dziś kto wie, ale póki co jest jednym z nie wielu trenerów którzy wciąż walczą o potrójną koronę

0

Pedałki ;).....................

0

No tak. Takiej sytuacji rzeczywiście nie było. Chociaż w LL rekord wynosi 101 pkt chyba? A w angielskiej ktoś wie?

1

Ja się mimo to boję. Jeśli szybko strzelą bramkę, to strach zajrzy naszym piłkarzom w oczy i obrona może po prostu spękać..

0

Eee Bayer? Wczoraj odpadł kolego

0

Prędzej: MAtS - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Rakitić, Masche, Iniesta - MSN

0

A ja proponuje CN, największy stadion, po 45 tys kibiców każdej z drużyn i można grać

0

strzelił kolego trzy, jeszcze w samej końcówce pod nogami Almunii wbił

0

18.................

0

Bican ma 534 we wszystkich rozgrywkach

0

17 listopada 1982 papież Jan Paweł II odprawił na stadionie mszę dla 120 tys. osób. Msza trwała ok. 2 godziny. Była na niej obecna kadra FC Barcelony.

0

około 120 tys............

0

Oby jutro pewne zwycięstwo i kolejne 3
pkt

0

Jest jeszcze trzeci duży stadion Montjuic

0

Nie, ale 2-0 jak najbardziej

0

Powrót króla karnych!

1

Ta jedenastka to jakaś kpina z jego strony..

0

i to jeszcze w niedziele o 12 .... brawo dla LFP

0

W Anglii tak grają co tydzień i nie narzekają, a nawet wcześniej.

0

25M za Danilo to jest dobra cena. Myślę, że można Tello mógłby być kartą przetargową i obniżyć cene

2

I tak się dziwię, że Di Maria tam odszedł.. facet jest genialny, a poszedł do ligowego średniaka..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?