0

Brakuje w artykule wzmianki o Adamie Traore, który także debiutował u Enrique

36

Bardzo liczę na Adama, bo chłopak ma talent

0

FIFA..............

1

Im mniejsza liczba strzałów, a więcej skuteczności. Ma racje.

0

Tak to właśnie było odnośnie tej nagrody

0

Kapitalny wywiad Leo. Spekulacje ucięte

0

Messi w wywiadzie dla TV Barca zaprzeczył, że rozmawiał jego ojciec z Chelsea czy czy City. Nigdzie się nie rusza

0

Takiej jeszcze nie było. 27 kolejna różna jedenastka

0

Trener z jajami. Jeden z niewielu co potrafiłoby może coś z tym burdelem zrobić

0

na BO............

1

internet explorer?

0

wikipedia.org......... tam jest wszystko, bo aktualizuje co mecz

2

Ja mam pewność, że Lucho jednak jest lepszym trenerem niż ty...

0

Nie, nie. Takiego składu jeszcze nie było. 27 skład w 27 meczu. Brawo.

0

Dokładnie. Tak to właśnie powinno wyglądać

0

Mam nadzieje, że po meczu pan "nie wiadomo jaki bd skład" wyleci z tego klubu raz na zawsze

0

A ja dla ciebie bana

0

Żeby tylko jedna to będzie i tak dobrze

1

Masche stoper. No nie wytrzymam zaraz. Atleti przeskoczy go o głowe

0

A ja tak..............

0

Było wtedy jakoś 2-0 czy 2-1?

0

koło 5 tysięcy? coś chyba koło tego

1

3 lata temu minęły

0

Oby jeden z tych najlepszych, to może walnąć i hattricka. Oby cały zespół pokazał klasę, bo każdy z nas wie, że potencjał w Barcy jest ogromny

0

David Villa.......

1

Do tego wolnych i nie dawać szans na kontrę, co przy stylu Barcelony jest bliskie zeru

53

Porażkę wybaczymy, ale braku zaangażowania już nie.

1

Rakitić na pewno nie. On nawet z Elche miał katastrofalny występ. Rafinha i Iniesta do środka razem z Masche

0

Aaaa no faktycznie. Jak mógłbym o nim zapomnieć. Fakt ;)

3

To akurat Milik ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?