Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakuje w artykule wzmianki o Adamie Traore, który także debiutował u Enrique
36
Bardzo liczę na Adama, bo chłopak ma talent
0
FIFA..............
1
Im mniejsza liczba strzałów, a więcej skuteczności. Ma racje.
0
Tak to właśnie było odnośnie tej nagrody
0
Kapitalny wywiad Leo. Spekulacje ucięte
0
Messi w wywiadzie dla TV Barca zaprzeczył, że rozmawiał jego ojciec z Chelsea czy czy City. Nigdzie się nie rusza
0
Takiej jeszcze nie było. 27 kolejna różna jedenastka
0
Trener z jajami. Jeden z niewielu co potrafiłoby może coś z tym burdelem zrobić
0
na BO............
1
internet explorer?
0
wikipedia.org......... tam jest wszystko, bo aktualizuje co mecz
2
Ja mam pewność, że Lucho jednak jest lepszym trenerem niż ty...
0
Nie, nie. Takiego składu jeszcze nie było. 27 skład w 27 meczu. Brawo.
0
Dokładnie. Tak to właśnie powinno wyglądać
0
Mam nadzieje, że po meczu pan "nie wiadomo jaki bd skład" wyleci z tego klubu raz na zawsze
0
A ja dla ciebie bana
0
Żeby tylko jedna to będzie i tak dobrze
1
Masche stoper. No nie wytrzymam zaraz. Atleti przeskoczy go o głowe
0
A ja tak..............
0
Było wtedy jakoś 2-0 czy 2-1?
0
koło 5 tysięcy? coś chyba koło tego
1
3 lata temu minęły
0
Oby jeden z tych najlepszych, to może walnąć i hattricka. Oby cały zespół pokazał klasę, bo każdy z nas wie, że potencjał w Barcy jest ogromny
0
David Villa.......
1
Do tego wolnych i nie dawać szans na kontrę, co przy stylu Barcelony jest bliskie zeru
53
Porażkę wybaczymy, ale braku zaangażowania już nie.
1
Rakitić na pewno nie. On nawet z Elche miał katastrofalny występ. Rafinha i Iniesta do środka razem z Masche
0
Aaaa no faktycznie. Jak mógłbym o nim zapomnieć. Fakt ;)
3
To akurat Milik ;D