1

0

No to strata pkt murowana. Ja pierdole inaczej tego sie nie da nazwać

3

Teraz trzeba liczyć na Barcę, bo inaczej ta porażka nic nam nie da..

0

Tak jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Komentarz dnia ;)

2

2-1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1

Za rok, dwa, a nawet 4 to mam nadzieje że Alba dalej bd u nas grał

1

Wystarczy spojrzeć na ilość lajków na fb Realu, Kiedyś Barca miała o 20 mln więcej, dziś to raptem 900 tys, także większość to kibice sukcesu po decimie

0

Spokojnie, i tak nie da rady

0

Żałosne jest to, że pisząc to zdanie się ośmieszasz

0

Do końca sezonu pewnie bd z CR20

0

Koło 20 pewnie będzie. Także jak on ma potem nie mówić, że wystarczy patrzeć na statystyki. I tak nigdy nie osiągnie poziomu Messiego, który porównywany jest do najlepszych w historii

1

W pełni zasłużony

0

% celnych podań zdecydowanie ;)

0

Żałosne .....

0

Oby tak było ;)

0

W dotychczasowych 81 meczach na Anoeta Barcelona wygrała 22 mecze (27%), padło 29 remisów (36%), a gospodarze wygrywali 30 razy (37%).

To pokazuje z kim gramy..

0

Być może. Barca też bd miała bardzo trudny mecz z Atletico, wcześniej Elche

1

Do tego Sevilla, ale ja bym bardziej liczył na jakąś wpadke pokroju La Corunii czy też Levante

0

Z Elche pewnie zagra pół składu rezerwowego, kto wie czy wgl Messi dostanie powołanie

0

Tak, FA Cup jest najważniejszy

0

1-4 dla Realu..

1

Tak, ten jest najważniejszy i najstarszy grany jeszcze w XIX wieku

1

Tak, w przypadku remisu jest powtórka meczu na stadionie rywala

0

Real uwielbia taką gre, więc ja bym był nieco bardziej pesymistyczny. Kto wie ile bramek będzie, ale mam przeczucie, że to Real ich strzeli więcej.

0

Nie tylko Boxing Day bo jest granie w Nowy Rok

1

nie 15, a 30 ;p

0

Haha tak to prawda ;D

1

Nie wiem jak wam, ale mi strasznie się wlekły te dni bez Barcy.. Anglia normalnie grała cały czas, a w Hiszpanii ta przerwa za długa ;D

5

Zdecydowanie Don Corleone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?