0

a może po polsku? nie lepiej brzmi imię?

0

Pogba

0

Nie w ostatniej, a w pierwszej

16

Strzelił

1

Ma chłopak wielki talent, oglądałem kilka meczów z jego udziałem i jest to z pewnością wyróżniajaca się postać

1

18 lipca

21

Oby nie Koke, bo do Barcy w ogóle nie pasuje.

0

Fajne pomysły, tylko, że i tak bez szans na wygraną

0

Jak Sevilla chce Douglasa, to chyba i oni mają coś z główkami, ale dla FCB lepiej

0

gotowe

0

a co jest nie tak?

0

Wszystkie zmiany na wikipedi anulowałem. Nie wiem co za kretyn ustawił Ramosa jako piłkarza FCB, ale radzę się leczyć

0

Las Palmas w Primera!

2

Bardzo dobrze zagrał przeciwko Barcelonie w finale, więc nie mów że nic nie gra

9

Zniszczyłeś system. Uwielbiam te komentarze na fcbarca.com

2

Nawet więcej niż 3 tygodnie, wróci dopiero w sierpniu

0

Urugwaj gra dalej, ale szczegół

1

aaaaaaaaaa aaaa qa a a a a a i orgazm...

0

Karę dostał 9 meczów, ale zostało mu jeszcze 8 przed CA

0

2 + 2 najlepsze z 3. miejsca

0

mam jedną tylko

0

to jest nowka z metką

0

Ja mam do sprzedania oryginał jeśli byś chcia l

0

Gdyby karę nakładała FIFA pewnie by tak było :|

0

Przesadzona kara, ale przynajmniej przemyśli i odpocznie od futbolu. Dla Barcy lepiej, bo pojedzie na tournee do USA

36

Ma, ma, bo jeszcze dwie najlepsze drużyny awnasują z 3. miejsca

0

Czy aby na pewno jesteś socio? Chyba cule kolego

1

A kogo z BCN obchodzi kogo my popieramy? Wyboru dokonają członkowie klubu, socios i wszystko w ich rękach

5

Świetny byłby chyba Simeone

0

ARG o 1 początek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?