30 lat Resident Evil!🧟Dziś świętujemy wyjątkowy dzień. Dokładnie trzy dekady temu, 22 marca 1996 roku, w Japonii zadebiutowała pierwsza część serii, która na zawsze zmieniła oblicze horroru w grach. Amerykańska premiera odbyła się 8 dni później, natomiast w Europie musieliśmy… https://t.co/XMDC8wkwyp">pic.twitter.com/XMDC8wkwyp
@MessiForeverTheBest No bo jak jest jakas ważna informacja to wrzuca jak nie w poscie to w komentarzu danego postu, ale nie musi tego robic bo sam ma ten profil dojścia do informacji.
@agaFCB Rozumiem, no ja też lubie w nocy oglądać, już sie przyzwyczaiłem do MLS więc Carlosa mecze też oglądam jak mam możliwość i czas mi pozwala ;-) kolejny mecz też będę oglądał. ;-)
@agaFCB Rozumiem, no te mecze o takiej porze że ciężko się później wyspać jest ;-) ja ogólnie bym caly obejrzal ale po robocie bylem i trochę zmęczony sie czułem ale pierwszego seta obejrzalem i to najważniejsze ;-) Tak, caly mecz mial pod kontrolą, super zagrał.
Amadou Onana opowiada niesamowitą historię o tym, jak przez trzy tygodnie przygotowywał się do poproszenia Messiego o koszulkę:
"Wiedziałem, że będę z nim grał. Właśnie przyjechałem do Francji, miałem 19/20 lat… I zawsze byłem bardzo, bardzo, wielkim fanem tego człowieka."
"Mam przyjaciela, który jest Belgiem, ale jego rodzice są Hiszpanami, więc mówi po hiszpańsku. Trzy tygodnie przed meczem poprosiłem go, żeby podpowiedział mi, co mam powiedzieć, żeby poprosić go o koszulkę."
"Chciałem, żeby to było po hiszpańsku, żeby poczuł, że to płynie z serca, i żeby mi zaufał!"
"W dniu meczu, kiedy skończyliśmy mecz, dał swoją koszulkę innemu zawodnikowi. Zobaczyłem go ponownie w tunelu i poprosiłem o jego drugą koszulkę z pierwszej połowy. Wszystko poszło gładko, ale on nie wiedział, że ćwiczyłem to zdanie przez 3 tygodnie."
"To jedyna koszulka, której nigdy nie prałem. Ale ten facet nawet się nie spocił, ona nawet nie pachnie jak koszulka w której grał!” @Footballogue @riadhlevrai
😅🇧🇪 Amadou Onana tells incredible story of how he prepared 3 weeks in advance to ask for Messi's jersey:
“I knew I was going to play against him. I had just arrived in France, I was 19/20 years old… And I’ve always been a very, very, very big fan of that man.
Polscy fani Resident Evil mają powód do dumy. 🇵🇱 Julia Pratt jest oficjalną modelką twarzy Grace Ashcroft, głównej bohaterki gry Resident Evil Requiem. To kolejna polska twarz w tym kultowym uniwersum. Julia dołączyła do ekipy naszych rodaków, którzy wcześniej użyczyli wizerunku… https://t.co/4jzVSay2yA">pic.twitter.com/4jzVSay2yA
1
@FCKubanczyk89 Ja na ps5 mam wszystkie części;D
Aktualnie ogrywam Requiem ;-)
10
Garnitur juz naszykowany na mecz ;-))
Plan na dzisiaj jest prosty:
14 Barca
18 Miami
19 Carlitos
21 madrycioki
Na 2 ekrany będę oglądał;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
4
Goticzek Remake data premiery w końcu ogłoszona 5 czerwca.
https://gothic.thqnordic.com/
Czekam i akurat zaczynam wtedy urlop ;D
Bedzie grane i MŚ będą oglądane jednocześnie;-))
@Transu96 @MesQueUnClub_87 @clyde @Messibestplayerintheworld
1
@agaFCB Oo no i super, będzie oglądane;-))
8
Dziś seria Resident Evil kończy 30 lat ;-)
@clyde @Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @macio_944
8
Doku to swirek dobry;D
Facet co Ty porównujesz? Messi to GOAT ;-))
Oglądajcie do końca;P
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@PatrychoO Fujka.
0
Muriqi nie trafia karnego w 91 min a moglo być 2:2 z Elche.
1
@BORO_12 Kto za Kounde wtedy? Ja z miłą chęcią chciałbym Hakimiego ale wiemy że to nierealne ;D
A druga sprawa to Jules zaraz to zdementuje tą plotkę że chce go Barca sprzedać;D
1
Morente na 2:1 dla Elche z Mallorcą.
Poszedl jak dzik na pilke ;D
https://x.com/GoalsXtra/status/2035363413845520745
Meczycho w huk, taki mecz mozna kosić kurde bele ;D
12
Pablo Torre co za bramaa, Mallorca 1:0 z Elche.
Niech strzela Wariacik ;-)
Rafa Mir odpowiada 1:1 Elche ;D
0
@FCB_dimiC Luzik jest ;-)
1
@clyde @MesQueUnClub_87 @PatrychoO Ślimaki ludzie to jedzą i chwalą że są dobre, ja nigdy bym tego nie zjadł. Obrzydlistwo.
0
@MessiForeverTheBest No bo jak jest jakas ważna informacja to wrzuca jak nie w poscie to w komentarzu danego postu, ale nie musi tego robic bo sam ma ten profil dojścia do informacji.
0
@MessiForeverTheBest No i jest to prawda bo potwierdził to oficjalny profil AFA.
Po prostu sprawdzili wszystkie źródła i wrzucili info, na tej zasadzie dziala ten profil od lat.
W niektórych postach nie muszą wrzucać źródła bo sami mogą nim być, też mają dojścia do informacji.
Nie zmieniaj narracji, pisaliscie ze bylo to wymyslone więc was wyjasnilem.
0
@MessiForeverTheBest Sam jesteś fejkem, AllAboutArgentina dziala od lat i zawsze weryfikuje to co wrzuca.
Plus zawsze wrzuca źródło z którego to pochodzi a to ze Ty nie umiesz ruszyc łbem i posprawdzać sobie to nie moja sprawa.
Od niego kazdy bierze info, nawet niektórzy dziennikarze czy podobne profile do BarcyInfo.
I tak wyjasnilem Cie jak i Dimicia z tym ze pisaliscie od razu ze ktos to wymysil a wyszlo inaczej że to powiedział, a teraz żegnam.
1
@agaFCB Rozumiem, no ja też lubie w nocy oglądać, już sie przyzwyczaiłem do MLS więc Carlosa mecze też oglądam jak mam możliwość i czas mi pozwala ;-) kolejny mecz też będę oglądał. ;-)
1
@FCB_dimiC @MessiForeverTheBest Nikt tego nie wymysla, tutaj macie caly wywiad.
45 min i mowi to co wrzucilem wyżej.
Z wczoraj jest to wywiad.
Wyjaśniłem was krótko.
1
@agaFCB Rozumiem, no te mecze o takiej porze że ciężko się później wyspać jest ;-) ja ogólnie bym caly obejrzal ale po robocie bylem i trochę zmęczony sie czułem ale pierwszego seta obejrzalem i to najważniejsze ;-)
Tak, caly mecz mial pod kontrolą, super zagrał.
21
Amadou Onana opowiada niesamowitą historię o tym, jak przez trzy tygodnie przygotowywał się do poproszenia Messiego o koszulkę:
"Wiedziałem, że będę z nim grał. Właśnie przyjechałem do Francji, miałem 19/20 lat… I zawsze byłem bardzo, bardzo, wielkim fanem tego człowieka."
"Mam przyjaciela, który jest Belgiem, ale jego rodzice są Hiszpanami, więc mówi po hiszpańsku. Trzy tygodnie przed meczem poprosiłem go, żeby podpowiedział mi, co mam powiedzieć, żeby poprosić go o koszulkę."
"Chciałem, żeby to było po hiszpańsku, żeby poczuł, że to płynie z serca, i żeby mi zaufał!"
"W dniu meczu, kiedy skończyliśmy mecz, dał swoją koszulkę innemu zawodnikowi. Zobaczyłem go ponownie w tunelu i poprosiłem o jego drugą koszulkę z pierwszej połowy. Wszystko poszło gładko, ale on nie wiedział, że ćwiczyłem to zdanie przez 3 tygodnie."
"To jedyna koszulka, której nigdy nie prałem. Ale ten facet nawet się nie spocił, ona nawet nie pachnie jak koszulka w której grał!” @Footballogue @riadhlevrai
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@mekston Oglądałem 1 set a na drugim zasnąłem, Carlos kozak zagrał;-))
@agaFCB Ja oglądałem pierwszego seta i mi sie przysnęło na drugim;-)
1
@PatrychoO PS5 ;D blaszaka nie mam z 10 lat i dobrze mi z tym ;-)
3
No i super ;-))
@clyde @Kgorecki2500
1
@Adran360 No haha ;D
Trzeba szukac plusow xDD
A tak serio to plusy są ze Młodzi pograją bo o to tu chodzi przed MŚ;-))
0
@PatrychoO A no to słabo jak tak :/ to ja poczekam az to stanieje do 150/200zl i wtedy zagram i ocenię.
1
@Adran360 Zambia jest wyzej 12 miejsc w rankingu od Luksemburga przeciwko któremu co eliminacje gra Cristiano np. I co teraz mistrzu powiesz? ;D
1
@Adran360 Mają jeden plus, młodzi pograją, Panichelli, Nico Paz, Barco czy Mastantuono ;-))
1
@JimMorrisonFCB Jaaa ;-))
Dzięki Jim że przypomniałeś ;-))
7
Co Tapia mecze ugotowal dla Argentyny to jego ;D
https://x.com/i/status/2035135221138436106
Przecież tu będzie 2x Manita albo i lepiej ;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@PatrychoO Ale co az tak ujowo sie gra Byku? ;D