@mekston Właśnie teraz Argentyna jest lepsza, ma więcej zdolnych chłopaków i więcej doświadczenia niż w 2022 roku, chociaz Leo jest starszy to i tak jest mega dobry, a wczoraj to zagrali jak juz pisalem na lajcie sobie bo to i tak towarzyski meczyk.
What I’m saying is that the players clearly didn’t care about this game because of the context. If this were a World Cup match or something like the Finalissima, the approach and intensity would obviously be completely different. But in a friendly like this, it felt like a waste…
— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) March 28, 2026
Oíd mortales El grito sagrado Libertad Libertad Libertad
Oíd el ruido de rotas cadenas Ved en trono a la noble igualdad Ya a su trono dignísimo abrieron Las provincias unidas del Sud Y los libres del mundo responden Al gran pueblo argentino salud
Y los libres del mundo responden Al gran pueblo argentino salud
Sean eternos los laureles Que supimos conseguir Sean eternos los laureles Que supimos conseguir
Coronados de gloria vivamos O juremos con gloria morir O juremos con gloria morir O juremos con gloria morir O juremos con gloria morir
Argentina está confirmada: Dibu; Molina, Romero, Senesi, Acuña; Enzo Fernández, Mac Allister, Nico Paz, Nico González; Julián y Almada. https://t.co/YkZVCeIQSa">pic.twitter.com/YkZVCeIQSa
@Safrani Ale co Ty z tym marketingiem wyskoczyłeś, nazwali bo dal im też puchary do gabloty, wiadomo ze marketing itd ale bez Leo by nic nie znaczyli i nawet nie mieliby marketingu dobrego. Takie są fakty.
Messi im od początku nakręcił marketing taki ze szok, więc fakty są proste dostal bo zasłużył, tyle w temacie.
@Kgorecki2500@Safrani o marketing tez ale bez Leo nic by nie wygrali i takie są fakty, dal im puchary do gabloty więc zasłużenie nazwali trybune jego inicjałami.
15
Nico Paz po strzeleniu bramki z rzutu wolnego przeciwko Mauretanii:
„Dedykowałem tę bramkę z rzutu wolnego Leo Messiemu, bo jest moim idolem.”
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@mekston Właśnie teraz Argentyna jest lepsza, ma więcej zdolnych chłopaków i więcej doświadczenia niż w 2022 roku, chociaz Leo jest starszy to i tak jest mega dobry, a wczoraj to zagrali jak juz pisalem na lajcie sobie bo to i tak towarzyski meczyk.
@Sysia11 Prawda i zgadzam sie z tym co napisałaś.
3
@mekston Wczoraj grali na luzie, nawet wyżej wrzucilem, rozluźnienie bylo widac i to wyraźnie, grali na stojąco bez napinki.
2
@Sysia11 tu masz lepiej napisane.
2
Alez owacja dla GOATa❤️
2
Sa i oni Ochroniarz i Leo na boisku ;-))
Oo Mastantuono tez wchodzi ;-)
0
@daniel32778 On juz sobie je zapieczetowal. ;-)
3
Nico Paz ;-))
4
Nicooo Paaaz z debiutanckim golem i to z wolnego!
Klasuniaaaa!!
4
Enzitoooo goool!! Molina asysta!!
1
@Batys Ja dalem 2.5 over do polowy xD
Za 25zl 60 do wyjecia ;D
A po przerwie w dublet Leo będę celowal ;D
0
@clyde Dobranoc Karolina. ;-)
2
Leci juz meczycho na Eleven;-))
https://ibb.co/DHgbvTQX
Oíd mortales
El grito sagrado
Libertad
Libertad
Libertad
Oíd el ruido de rotas cadenas
Ved en trono a la noble igualdad
Ya a su trono dignísimo abrieron
Las provincias unidas del Sud
Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino salud
Y los libres del mundo responden
Al gran pueblo argentino salud
Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir
Sean eternos los laureles
Que supimos conseguir
Coronados de gloria vivamos
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
O juremos con gloria morir
!Vamooooos Argentina¡
1
@Comentateiro Z ławki w drugiej od razu po przerwie ;D
1
@Batys Skład mocny, Leo w drugiej wchodzi od razu więc postrzelają i tak ;-))
8
Leo i spółka;-))
Godzinka i zaczynamy Partidazo ;-))
Skład Argentyny:
Dibu
Molina Cuti Senesi Acuña
Alexis
Enzo Almada
Nico Paz Julian Nico
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
8
Mistrzowie Świata przybyli na La Bombonere ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Batys To ja też se pykne ale najpierw składy zobaczę bo może dorzucę zawodnikow na podwyższenie kursiku ;D
1
Wszedł Rekin, zobaczycie kurla jak zaraz zacznie strzelać( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Batys Właśnie widziałem że kursik dobry, kusi kusi rzucić za 50zl chociaż;D
1
@Batys Powinno być, ja liczę na Manite ;-)
18
Mamy to, Argentynka na Eleven!
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
7
Dobra łysolu zmieniaj naszych ;-))
Pedri, Ferminek, Cubi i Yamal out do bazy ;-)
7
Fermin i Cubi z asystami super ;-)
Oyarzabal kocur totalny.
@Kapitan hawk
2
Vamoos España!!
Oby chociaż dzis się nikt nie złamał z naszych.
Pedri, Yamal, Cubi i Ferminator po polowie oby zmiany.❤️
1
@PatrychoO Dobra Byku bo źle przeczytałem haha ;D
Myślałem ze tam napisałeś o zmianie czasu, na szybko czytałem bo kuponik tworze na mecze dzisiejsze ;D
13
Newell's Old Boys odpowiada Interowi Miami ;-))
Leo juz na dwoch stadionach ma swoją trybunę ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
@PatrychoO z jutra na pojutrze czyli z soboty na niedziele, nie wprowadzaj ludzi w błąd Patryczku;-)
4
@Safrani Ale co Ty z tym marketingiem wyskoczyłeś, nazwali bo dal im też puchary do gabloty, wiadomo ze marketing itd ale bez Leo by nic nie znaczyli i nawet nie mieliby marketingu dobrego. Takie są fakty.
Messi im od początku nakręcił marketing taki ze szok, więc fakty są proste dostal bo zasłużył, tyle w temacie.
4
@Kgorecki2500 @Safrani o marketing tez ale bez Leo nic by nie wygrali i takie są fakty, dal im puchary do gabloty więc zasłużenie nazwali trybune jego inicjałami.
@Messibestplayerintheworld True. ;-)