3 kwietnia 2026, 12:19
4
@MesQueUnClub_87 Trzymaj się Byczku, duzo zdrowka życzę.
3 kwietnia 2026, 12:10
1
@Frimpong innej nie zdobył od Crisa.A inne to pewnie wieszał które mu sie spodobały.
3 kwietnia 2026, 12:07
15
Koszulki w salonie Neymara ;-)
🚨 𝗗𝗜𝗗 𝗬𝗢𝗨 𝗞𝗡𝗢𝗪: Neymar has framed shirts of Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, and Luis Suárez hanging in his living room. https://t.co/ACp9pQvNPE">pic.twitter.com/ACp9pQvNPE— The Touchline | 𝐓 (@TouchlineX) April 3, 2026
🚨 𝗗𝗜𝗗 𝗬𝗢𝗨 𝗞𝗡𝗢𝗪: Neymar has framed shirts of Cristiano Ronaldo, Lionel Messi, and Luis Suárez hanging in his living room. https://t.co/ACp9pQvNPE">pic.twitter.com/ACp9pQvNPE
3 kwietnia 2026, 11:48
@Zoker 8h chyba standard ;-)
3 kwietnia 2026, 11:27
@Messibestplayerintheworld Julek dołączy do nas, wie że w Atleti nic nie wygra plus jest naszym fanem ;-)Także o niego jestem jakoś spokojny ;-))
3 kwietnia 2026, 00:45
Pierwszy trening Leo Messiego na nowym stadionie Interu Miami.
🔝🏟️ Primer entrenamiento abierto de MESSI en el NU STADIUM, nueva casa de INTER MIAMI▶ Las Garzas estrenarán su nuevo estadio que puede albergar hasta 26 mil personas el sábado ante Austin FC por la MLS🎥 @DiarioOleUSA https://t.co/u61hWA6UGp">pic.twitter.com/u61hWA6UGp— Diario Olé (@DiarioOle) April 2, 2026
🔝🏟️ Primer entrenamiento abierto de MESSI en el NU STADIUM, nueva casa de INTER MIAMI▶ Las Garzas estrenarán su nuevo estadio que puede albergar hasta 26 mil personas el sábado ante Austin FC por la MLS🎥 @DiarioOleUSA https://t.co/u61hWA6UGp">pic.twitter.com/u61hWA6UGp
Allow us to enlighten your feed with our new home 🤩 https://t.co/NJcEfietTk">pic.twitter.com/NJcEfietTk— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) April 2, 2026
Allow us to enlighten your feed with our new home 🤩 https://t.co/NJcEfietTk">pic.twitter.com/NJcEfietTk
🧉 Los primeros mates de Leo Messi y Lucho Suárez en el flamante Nu Stadium del Inter Miami... ¡Una foto para la HISTORIA! 🐐📷 @InterMiamiCF https://t.co/WFRZjn61sU">pic.twitter.com/WFRZjn61sU— SportsCenter (@SC_ESPN) April 2, 2026
🧉 Los primeros mates de Leo Messi y Lucho Suárez en el flamante Nu Stadium del Inter Miami... ¡Una foto para la HISTORIA! 🐐📷 @InterMiamiCF https://t.co/WFRZjn61sU">pic.twitter.com/WFRZjn61sU
3 kwietnia 2026, 00:31
3
@Fog_W_1899 Jak to powiedzial Ziomeczek @mekston będą zmiany pod rywala ;-)
2 kwietnia 2026, 13:06
2
@mekston albo Raphinha.
2 kwietnia 2026, 12:52
12
Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Vinicius Junior i Kylian Mbappé w reklamie LEGO.
🚨 𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Vinicius Junior and Kylian Mbappé in a LEGO ad.— @LEGO_Group https://t.co/0ECmAbW7DN">pic.twitter.com/0ECmAbW7DN— The Touchline | 𝐓 (@TouchlineX) April 2, 2026
🚨 𝗝𝗨𝗦𝗧 𝗜𝗡: Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Vinicius Junior and Kylian Mbappé in a LEGO ad.— @LEGO_Group https://t.co/0ECmAbW7DN">pic.twitter.com/0ECmAbW7DN
🚨🚨🚨Leo Messi via IG: “Everybody wants a piece.” 😭😭😭 The video features Messi, Ronaldo, Mbappe and Vinicius Junior. https://t.co/O6b6OYrKVb">pic.twitter.com/O6b6OYrKVb— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) April 2, 2026
🚨🚨🚨Leo Messi via IG: “Everybody wants a piece.” 😭😭😭 The video features Messi, Ronaldo, Mbappe and Vinicius Junior. https://t.co/O6b6OYrKVb">pic.twitter.com/O6b6OYrKVb
1 kwietnia 2026, 20:32
@mekston tak i nawet sie pożegnał już, kończy karierę Reprezentacyjną po Mistrzostwach Świata.
31 marca 2026, 22:07
@mekston Dokładnie i CONCACAF na konferencji ogłosił walkowera na korzyść Argentyny.Hiszpania dala pupska ze nie chciala grac.
31 marca 2026, 21:29
@trolownik Hiszpania nie chciala grac u na CONCACAF ogłosił walkower dla Argentyny wiec co Ty piszesz chlopie?@mekston Dokładnie to Hiszpania sie zdygala grac wystarczy posłuchać co zawodnicy mowili ze przed MŚ nie chcieli morali sobie psuć.
31 marca 2026, 21:06
@Coutinho007 Oo to supcio i smacznego Mordzia ;-))
31 marca 2026, 21:05
@Frimpong @Lanosss koniec marzeń xDD
31 marca 2026, 21:03
@Frimpong Oglądam;-))Oby awans Polakow ;-)@mekston Dokładnie, terminow nie bylo juz.
31 marca 2026, 21:01
9
Mamy to! meczyk Argentyna z Zambią na Eleven Sports 1 ;-))https://x.com/i/status/2039044048422412737@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
31 marca 2026, 19:49
@MesQueUnClub_87 Zjadłbym to Byku! Smacznego! ;-))
31 marca 2026, 16:54
@Bykunn Ja lubię wlasnie takie porcje, nawet jak kebsa zamawiam to zawsze XXL ;DUznaje zasadę: "albo grubo albo wcale" ;D
31 marca 2026, 16:29
@Frimpong Gdzie sie sprulem? ;D masz omamy jakieś, napisałem ze bezsensowny byl to komentarz ;D
31 marca 2026, 16:26
@Mario96w Jak to jest pocisk to "xD".Nawet mnie to nie wzruszylo a zasmialem się pod nosem ;D
31 marca 2026, 16:19
@Kgorecki2500 Piersi, cycki zwał jak zwał;-) @Frimpong po uj taki zbędny komentarz i w dodatku bezsensowny?
31 marca 2026, 16:14
Siadła micha grubo ;DDzis byly cycuszki pieczone do surówki i fryteczek ;-))https://ibb.co/sd9WXCn2Pyszne w huk ;P@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @agaFCB @Sysia11 @Kgorecki2500 @Coutinho007 @Safrani @Kluivert_P
31 marca 2026, 15:40
@Vegeta88 Nope, za bardzo jestem zakochany w Argentynie żeby iść spać;-) to jest taka sama miłość jak do Barcelony;-))
31 marca 2026, 15:37
0
@mekston Nope za szybko pisalem Byczku i pominąłem z marszu Tagliafico;D Ogólnie mocny sklad w huk, powinno być do przerwy z 4-5 do jajca ;-)Leo cos czuje poszaleje dzisiaj ;D
31 marca 2026, 15:36
@escarabajo pominąłem Tagliafico haha za szybko pisałem.
31 marca 2026, 15:32
16
Z dzis na jutro gramy ;-)Argentyna vs Zambia o 1 w nocy w Eleven Sports 1 ;-))
🔝 #SelecciónMayor 🗓 #AmistosoInternacional ⚽ #Argentina 🇦🇷 - Zambia 🇿🇲⏱ 20.30🏟 La Bombonera👨⚖️ Alexis Herrera📰 https://t.co/DEPK2wxwoO">https://t.co/DEPK2wxwoO 🙌 ¡Vení a alentar a la Selección en su despedida! 🇦🇷 https://t.co/M0GaBRCbVt">pic.twitter.com/M0GaBRCbVt— 🇦🇷 Selección Argentina ⭐⭐⭐ (@Argentina) March 31, 2026
🔝 #SelecciónMayor 🗓 #AmistosoInternacional ⚽ #Argentina 🇦🇷 - Zambia 🇿🇲⏱ 20.30🏟 La Bombonera👨⚖️ Alexis Herrera📰 https://t.co/DEPK2wxwoO">https://t.co/DEPK2wxwoO 🙌 ¡Vení a alentar a la Selección en su despedida! 🇦🇷 https://t.co/M0GaBRCbVt">pic.twitter.com/M0GaBRCbVt
29 marca 2026, 22:25
@kodi77 ¿Qué miras, bobo?
29 marca 2026, 00:30
Komentarz usunięty
28 marca 2026, 23:50
@mekston No tak, tu sie zgodzę ale do Mistrzostw jeszcze pol roku więc w te pol roku to zdąży się przygotować;-)
28 marca 2026, 22:37
@mekston @Sysia11 I nie piszcie bzdur ze Leo jest slabszy bo dalej to ma.
Messi at 38 is just unreal.https://t.co/7Jfgm9Jrvq">pic.twitter.com/7Jfgm9Jrvq— Barça Worldwide (@BarcaWorldwide) March 28, 2026
Messi at 38 is just unreal.https://t.co/7Jfgm9Jrvq">pic.twitter.com/7Jfgm9Jrvq
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
@MesQueUnClub_87 Trzymaj się Byczku, duzo zdrowka życzę.
1
@Frimpong innej nie zdobył od Crisa.
A inne to pewnie wieszał które mu sie spodobały.
15
Koszulki w salonie Neymara ;-)
Leo, Luczo, swojską nawet dał i Crisa ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
@Zoker 8h chyba standard ;-)
1
@Messibestplayerintheworld Julek dołączy do nas, wie że w Atleti nic nie wygra plus jest naszym fanem ;-)
Także o niego jestem jakoś spokojny ;-))
15
Pierwszy trening Leo Messiego na nowym stadionie Interu Miami.
A tutaj Leo i Luczo w nowej szatni nowego stadionu ;-)
Super to wygląda;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@Fog_W_1899 Jak to powiedzial Ziomeczek @mekston będą zmiany pod rywala ;-)
2
@mekston albo Raphinha.
12
Leo Messi, Cristiano Ronaldo, Vinicius Junior i Kylian Mbappé w reklamie LEGO.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@mekston tak i nawet sie pożegnał już, kończy karierę Reprezentacyjną po Mistrzostwach Świata.
2
@mekston Dokładnie i CONCACAF na konferencji ogłosił walkowera na korzyść Argentyny.
Hiszpania dala pupska ze nie chciala grac.
2
@trolownik Hiszpania nie chciala grac u na CONCACAF ogłosił walkower dla Argentyny wiec co Ty piszesz chlopie?
@mekston Dokładnie to Hiszpania sie zdygala grac wystarczy posłuchać co zawodnicy mowili ze przed MŚ nie chcieli morali sobie psuć.
2
@Coutinho007 Oo to supcio i smacznego Mordzia ;-))
1
@Frimpong @Lanosss koniec marzeń xDD
3
@Frimpong Oglądam;-))
Oby awans Polakow ;-)
@mekston Dokładnie, terminow nie bylo juz.
9
Mamy to! meczyk Argentyna z Zambią na Eleven Sports 1 ;-))
https://x.com/i/status/2039044048422412737
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
2
@MesQueUnClub_87 Zjadłbym to Byku! Smacznego! ;-))
2
@Bykunn Ja lubię wlasnie takie porcje, nawet jak kebsa zamawiam to zawsze XXL ;D
Uznaje zasadę: "albo grubo albo wcale" ;D
1
@Frimpong Gdzie sie sprulem? ;D masz omamy jakieś, napisałem ze bezsensowny byl to komentarz ;D
1
@Mario96w Jak to jest pocisk to "xD".
Nawet mnie to nie wzruszylo a zasmialem się pod nosem ;D
3
@Kgorecki2500 Piersi, cycki zwał jak zwał;-)
@Frimpong po uj taki zbędny komentarz i w dodatku bezsensowny?
12
Siadła micha grubo ;D
Dzis byly cycuszki pieczone do surówki i fryteczek ;-))
https://ibb.co/sd9WXCn2
Pyszne w huk ;P
@AssisMoreira @MesQueUnClub_87 @IronSanHybrid @clyde @agaFCB @Sysia11 @Kgorecki2500 @Coutinho007 @Safrani @Kluivert_P
4
@Vegeta88 Nope, za bardzo jestem zakochany w Argentynie żeby iść spać;-) to jest taka sama miłość jak do Barcelony;-))
0
@mekston Nope za szybko pisalem Byczku i pominąłem z marszu Tagliafico;D
Ogólnie mocny sklad w huk, powinno być do przerwy z 4-5 do jajca ;-)
Leo cos czuje poszaleje dzisiaj ;D
1
@escarabajo pominąłem Tagliafico haha za szybko pisałem.
16
Z dzis na jutro gramy ;-)
Argentyna vs Zambia o 1 w nocy w Eleven Sports 1 ;-))
Kij mam na 6 jutro to zarywam nocke i nie spie nic, cisne na dniówkę bez spania;D
Przewidywany Skład Argentyny:
Dibu
Molina Cuti Otamendi Tagliafico
Enzo Mac Allister Barco
Leo Messi Julian Giuliano
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@kodi77 ¿Qué miras, bobo?
2
Komentarz usunięty
1
@mekston No tak, tu sie zgodzę ale do Mistrzostw jeszcze pol roku więc w te pol roku to zdąży się przygotować;-)
2
@mekston @Sysia11 I nie piszcie bzdur ze Leo jest slabszy bo dalej to ma.
Wystarczy oglądać mecze, wczoraj gdyby nie rykoszet to miałby bramkę i to w okienko.