2

Silvetti gool a De Paul asysta ;-))

https://x.com/i/status/2043124818673885476

1:1 Miami do szatni z Red Bullem.

Berterame zjad do bazy i Luczo in tak to kurla widze, chlop uja daje, Leo powinien miec asyste to z metra zebal.

@Adran360 @Sysia11 @mekston @Lanosss

10

Amigosi❤️



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

9

XI Interu Miami:
Leo Messi✅️



Lecim z tym ;-))

Po dublet Leo albo hattricka trzeba szybko dobić do tysiąca;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Adran360 z red bullem jeszcze nie przegrał Leo ;D

Takze spokojnie i dzis wygrana ;-))

8

Za godzinke i 20min gra Leo i Spółka;-))



Dobrze ze chociaz na to z roboty meczycho zdążyłem;D

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

5

Futbolowa sobota z Eleven, nasz meczyk z espanyolem skomentują Mati Świecicki z Sebą Chabiniakiem. ;-)

https://x.com/i/status/2042863539728113729

W końcu porządny komentarz podczas naszego meczu ;-)

1

@Adran360 Wiem wiem bo czytałem o tym, podobno maja byc do pelna zapelnione oba stadiony ;-)

9

Potwierdzone mecze towarzyskie Reprezentacji Argentyny:

6 czerwca z Hondurasem
9 czerwca z Islandią



No i elegancko;-)

@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

1

@MesQueUnClub_87 ja sobie klasyka odpalilem po Sin City Byku ;-)

https://m.cda.pl/video/2712805847

Ktos w full hd wrzucił;-)

3

@PepGardiola wroci dopiero na Klasyka w maju.

1

@malypuzon i Alvareza mego. ;D

2

@Kapitan hawk @mekston ja obchodze dzisiaj obchody wczorajszej katastrofy Barcelońskiej ;D

2

@gumaz @MesQueUnClub_87 moja pizzunia dzisiaj ;-))
https://ibb.co/m5DjjmYx

0

@Encore Prawda ale nie wiadomo czy by trafil, Joan umie bronić 1 vs 1 ;-)

0

@Encore dla mnie żółta i gramy dalej, Simeone dodal duzo od siebie.

0

Thierry Henry dla CBS Sports: "Dla mnie to nie byla czerwona kartka."


1

@MesQueUnClub_87 Oo a ja dzis pizze zamawialem, bardzo pyszna przyszla ;-)

A Sin City to obie części mam na oryginale, moj jeden z ulubionych filmów;-)

1

Dobra pora obejrzeć sobie Sin City obie części bo są sztosem, lubie do nich wracać;-)

@MesQueUnClub_87

4

Za tydzien remontada i awans, tak to widzę;-))





@Sysia11 @Messibestplayerintheworld

3

@Kozinho. Oczywiście że tak.

6

Tak bym podsumował wczoraj naszych napastnikow oprócz oczywiście Yamala ;D

https://streamable.com/9fuoll

@mekston @Messibestplayerintheworld @macio_944 @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk @Pawel13sz

0

@Bykunn ale tu racja o naszych napastnikach ;D

https://x.com/i/status/2042027516433436740

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RosjaninBut Penalty a favor del Real Madrid! ;D

1

@esem91 real w LM a real w LaLidze to dwa inne zespoły.

Na Klasyka będzie Raphinha to sam ogarnie wygraną;-)

55

Kowal ;DD


22

Wypowiedź Lamine'a Yamala: "Ta historia jeszcze się nie skończyła. W przyszłym tygodniu damy z siebie wszystko”.

„Trzymajmy się razem, kibice Barçy”.



Vamooos Barça! Po awans w przyszłym tygodniu!☺️❤️

1

@Sysia11 wczoraj by siadł na LS grubiutko ;-)

3

@Sysia11 z Ferranem jest juz taki problem ze nawet do sytuacji juz nie dochodzi, więc ciężko widzę jego przełamanie.

2

@Sysia11 Ogólnie Giuliano to kocur, ciekawy jestem jak się zaprezentuje na Mundialu ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?