- Kibice Barcelony śpiewali po meczu "¡Si, se puede!" ("Tak, to jest możliwe!"). Maja dużą wiarę w odrobienie tej straty. Piłkarzy żegnały brawa. W drugiej połowie, grając w osłabieniu, atakowali, starali się kreować sytuacje.
🗣️ @matswiecicki: Atletico - grając w przewadze - miało w drugiej połowie niższe posiadanie piłki niż w pierwszej. Nie byli w stanie praktycznie niczego stworzyć. (...) Drugi gol? To się nie miało prawa wydarzyć. Ta akcja toczyła się w ekstremalnie wolnym… https://t.co/3HRrKemmn5">pic.twitter.com/3HRrKemmn5
2
Silvetti gool a De Paul asysta ;-))
https://x.com/i/status/2043124818673885476
1:1 Miami do szatni z Red Bullem.
Berterame zjad do bazy i Luczo in tak to kurla widze, chlop uja daje, Leo powinien miec asyste to z metra zebal.
@Adran360 @Sysia11 @mekston @Lanosss
10
Amigosi❤️
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
9
XI Interu Miami:
Leo Messi✅️
Lecim z tym ;-))
Po dublet Leo albo hattricka trzeba szybko dobić do tysiąca;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Adran360 z red bullem jeszcze nie przegrał Leo ;D
Takze spokojnie i dzis wygrana ;-))
8
Za godzinke i 20min gra Leo i Spółka;-))
Dobrze ze chociaz na to z roboty meczycho zdążyłem;D
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
5
Futbolowa sobota z Eleven, nasz meczyk z espanyolem skomentują Mati Świecicki z Sebą Chabiniakiem. ;-)
https://x.com/i/status/2042863539728113729
W końcu porządny komentarz podczas naszego meczu ;-)
1
@Adran360 Wiem wiem bo czytałem o tym, podobno maja byc do pelna zapelnione oba stadiony ;-)
9
Potwierdzone mecze towarzyskie Reprezentacji Argentyny:
6 czerwca z Hondurasem
9 czerwca z Islandią
No i elegancko;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@MesQueUnClub_87 ja sobie klasyka odpalilem po Sin City Byku ;-)
https://m.cda.pl/video/2712805847
Ktos w full hd wrzucił;-)
3
@PepGardiola wroci dopiero na Klasyka w maju.
1
@malypuzon i Alvareza mego. ;D
2
@Kapitan hawk @mekston ja obchodze dzisiaj obchody wczorajszej katastrofy Barcelońskiej ;D
2
@gumaz @MesQueUnClub_87 moja pizzunia dzisiaj ;-))
https://ibb.co/m5DjjmYx
0
@Encore Prawda ale nie wiadomo czy by trafil, Joan umie bronić 1 vs 1 ;-)
0
@Encore dla mnie żółta i gramy dalej, Simeone dodal duzo od siebie.
0
Thierry Henry dla CBS Sports: "Dla mnie to nie byla czerwona kartka."
1
@MesQueUnClub_87 Oo a ja dzis pizze zamawialem, bardzo pyszna przyszla ;-)
A Sin City to obie części mam na oryginale, moj jeden z ulubionych filmów;-)
1
Dobra pora obejrzeć sobie Sin City obie części bo są sztosem, lubie do nich wracać;-)
@MesQueUnClub_87
4
Za tydzien remontada i awans, tak to widzę;-))
@Sysia11 @Messibestplayerintheworld
3
@Kozinho. Oczywiście że tak.
6
Tak bym podsumował wczoraj naszych napastnikow oprócz oczywiście Yamala ;D
https://streamable.com/9fuoll
@mekston @Messibestplayerintheworld @macio_944 @Adran360 @Lanosss @Kapitan hawk @Pawel13sz
0
@Bykunn ale tu racja o naszych napastnikach ;D
https://x.com/i/status/2042027516433436740
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RosjaninBut Penalty a favor del Real Madrid! ;D
1
@esem91 real w LM a real w LaLidze to dwa inne zespoły.
Na Klasyka będzie Raphinha to sam ogarnie wygraną;-)
55
Kowal ;DD
22
Wypowiedź Lamine'a Yamala: "Ta historia jeszcze się nie skończyła. W przyszłym tygodniu damy z siebie wszystko”.
„Trzymajmy się razem, kibice Barçy”.
Vamooos Barça! Po awans w przyszłym tygodniu!☺️❤️
1
@Sysia11 wczoraj by siadł na LS grubiutko ;-)
3
@Sysia11 z Ferranem jest juz taki problem ze nawet do sytuacji juz nie dochodzi, więc ciężko widzę jego przełamanie.
2
@Sysia11 Ogólnie Giuliano to kocur, ciekawy jestem jak się zaprezentuje na Mundialu ;-)