9

Mecz Argentyny z Guatemalą rozegrany zostanie 31 marca na stadionie La Bombonera na którym swoje mecze rozgrywa Boca Juniors.



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

2

@Pawel13sz Wszystko na swoim miejscu ;-))

0

@Tomaszekkkkk Od numeru GOATa.

3

Pep nie wie co sie dzieje xDD

Dobrze ze Leo nie ma w skladzie bo by go szmatlawce Hiszpanskie obsmarowaly grubo.

Chwala bogu ze Leo nie poszedl do City bo duzo razy mial taką propozycję od nich.

A do tego z 7 nawet nie chce pisać bo ban będzie.

1

Miec taki zespół i 3 bramek nie strzelić xD

W dodatku Erling tez jakbym Rasiaka widzial z 2002 roku.

Chlopa na miejscu wladz City bym sprzedal za te 500mln.

A co do Pepa to przerwa najlepiej z 2 albo 3 lata.

0

Erling tez nogi krzywe w lunina strzela.

1

@pero1983 nie pokazali, od 92 roku zamiatane sa pewne rzeczy pod dywan bo rezimowy klub z madrytu musi wygrywac w Pucharze Mistrzów.

4

@Coutinho007 No jak o 92 roku są oszustami to nic dziwnego.

5

@Gaucho od 92 roku takie walki robią, ja juz przyzwyczajony do tego ale uczulony.

@Messibestplayerintheworld @norbi77 @Kapitan hawk

0

Vamoooos City!!

Dymac tych oszustow!!

Pięknie Erling.

0

@Mario96w Nie musze płakać;-) jutro będę cieszyl sie z awansu ;-)
A połknąć to mozesz co innego jak lubisz ;D

2

@macio_944 jeszcze są żółci którzy mogą z rękawa wyjąć jokera w postaci czerwonej dla druzyny przeciwnej;D

0

@Mario96w madryciak jesteś, po pierwsze to nie powinno byc karnego bo wczesniej byl spalony.

1

City tu juz powinno miec 4-5 bramek, tyle setek mieli ze to szok.

0

@ViscaelBarca2007 widzialem i nie powinno byc karnego.

0

@Mario96w ty sie nie ośmieszaj madryciaku.

0

@ViscaelBarca2007 normalne madryciaku.

3

Bez drukowania nie umieją wygrać pajace.

1

@Muevertigo był.

1

Buhahaha xDDDDDDDD

Ladnie przekręt poszedl.

1

Jak spalony byl to co on sprawdza idiota.

1

Jaki on jest upośledzony wargaty kon, macha lapami jak i tak byl spalony.

@Kapitan hawk @norbi77

1

@Luciano99 za ucho go ;DD

0

@AmigoBlancos No ale Vini nie zamknął meczu a mógł to zrobić i to moze zaważyć, jak ta setka Dembele z LFC.

0

@AmigoBlancos Żebyś Ty sie czasem nie obudził po meczu ze łzami w oczach;D

0

@AmigoBlancos Haaland laduje z karnego dzisiaj a pozniej jeszcze 2 dorzuca, w ostatnich minutach Semenyo was sklada i zwija w dywan.

0

Pięknie Sporting ;-)

5

Oficjalnie: Wybrane mecze na Mistrzostwach Świata 2026 będą transmitowane na youtube.


0

Skład City na mierdy z madrytu.



Erling prowadz Wikingu po remontade.

2

@blakkudium Enzo prowadzi The Blues po remontade.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?