18 marca 2026, 13:26
9
Mecz Argentyny z Guatemalą rozegrany zostanie 31 marca na stadionie La Bombonera na którym swoje mecze rozgrywa Boca Juniors.
⚠️🏟️ [CONFIRMADO] La Selección Argentina jugará su amistoso vs Guatemala en LA BOMBONERA.✈️ Será la DESPEDIDA acá antes del Mundial, en el mismo estadio que en la previa a QATAR 2022.Recordemos que el Mâs Monumental NO puede usarse por los recitales de AC/DC. ⛔️Vía… https://t.co/andWyJo7LR">pic.twitter.com/andWyJo7LR— Ataque Futbolero (@AtaqueFutbolero) March 18, 2026
⚠️🏟️ [CONFIRMADO] La Selección Argentina jugará su amistoso vs Guatemala en LA BOMBONERA.✈️ Será la DESPEDIDA acá antes del Mundial, en el mismo estadio que en la previa a QATAR 2022.Recordemos que el Mâs Monumental NO puede usarse por los recitales de AC/DC. ⛔️Vía… https://t.co/andWyJo7LR">pic.twitter.com/andWyJo7LR
17 marca 2026, 23:42
2
@Pawel13sz Wszystko na swoim miejscu ;-))
17 marca 2026, 22:55
0
@Tomaszekkkkk Od numeru GOATa.
17 marca 2026, 22:53
3
Pep nie wie co sie dzieje xDDDobrze ze Leo nie ma w skladzie bo by go szmatlawce Hiszpanskie obsmarowaly grubo.Chwala bogu ze Leo nie poszedl do City bo duzo razy mial taką propozycję od nich.A do tego z 7 nawet nie chce pisać bo ban będzie.
17 marca 2026, 22:41
1
Miec taki zespół i 3 bramek nie strzelić xDW dodatku Erling tez jakbym Rasiaka widzial z 2002 roku.Chlopa na miejscu wladz City bym sprzedal za te 500mln.A co do Pepa to przerwa najlepiej z 2 albo 3 lata.
17 marca 2026, 22:10
Erling tez nogi krzywe w lunina strzela.
17 marca 2026, 22:00
@pero1983 nie pokazali, od 92 roku zamiatane sa pewne rzeczy pod dywan bo rezimowy klub z madrytu musi wygrywac w Pucharze Mistrzów.
17 marca 2026, 21:53
4
@Coutinho007 No jak o 92 roku są oszustami to nic dziwnego.
17 marca 2026, 21:49
5
@Gaucho od 92 roku takie walki robią, ja juz przyzwyczajony do tego ale uczulony. @Messibestplayerintheworld @norbi77 @Kapitan hawk
17 marca 2026, 21:42
Vamoooos City!!Dymac tych oszustow!!Pięknie Erling.
17 marca 2026, 21:32
@Mario96w Nie musze płakać;-) jutro będę cieszyl sie z awansu ;-)A połknąć to mozesz co innego jak lubisz ;D
17 marca 2026, 21:31
@macio_944 jeszcze są żółci którzy mogą z rękawa wyjąć jokera w postaci czerwonej dla druzyny przeciwnej;D
17 marca 2026, 21:28
@Mario96w madryciak jesteś, po pierwsze to nie powinno byc karnego bo wczesniej byl spalony.
17 marca 2026, 21:27
City tu juz powinno miec 4-5 bramek, tyle setek mieli ze to szok.
17 marca 2026, 21:24
@ViscaelBarca2007 widzialem i nie powinno byc karnego.
17 marca 2026, 21:23
@Mario96w ty sie nie ośmieszaj madryciaku.
@ViscaelBarca2007 normalne madryciaku.
17 marca 2026, 21:22
Bez drukowania nie umieją wygrać pajace.
17 marca 2026, 21:21
@Muevertigo był.
Buhahaha xDDDDDDDD Ladnie przekręt poszedl.
17 marca 2026, 21:19
Jak spalony byl to co on sprawdza idiota.
17 marca 2026, 21:18
Jaki on jest upośledzony wargaty kon, macha lapami jak i tak byl spalony.@Kapitan hawk @norbi77
17 marca 2026, 20:53
@Luciano99 za ucho go ;DD
17 marca 2026, 20:36
@AmigoBlancos No ale Vini nie zamknął meczu a mógł to zrobić i to moze zaważyć, jak ta setka Dembele z LFC.
17 marca 2026, 20:33
@AmigoBlancos Żebyś Ty sie czasem nie obudził po meczu ze łzami w oczach;D
17 marca 2026, 20:29
@AmigoBlancos Haaland laduje z karnego dzisiaj a pozniej jeszcze 2 dorzuca, w ostatnich minutach Semenyo was sklada i zwija w dywan.
17 marca 2026, 20:23
Pięknie Sporting ;-)
17 marca 2026, 20:02
Oficjalnie: Wybrane mecze na Mistrzostwach Świata 2026 będą transmitowane na youtube.
🚨 𝗖𝗢𝗡𝗙𝗜𝗥𝗠𝗘𝗗: A select number of matches at the World Cup will be streamed on youtube in FULL! 🤩 https://t.co/1LFb6YgrOO">pic.twitter.com/1LFb6YgrOO— The Touchline | 𝐓 (@TouchlineX) March 17, 2026
🚨 𝗖𝗢𝗡𝗙𝗜𝗥𝗠𝗘𝗗: A select number of matches at the World Cup will be streamed on youtube in FULL! 🤩 https://t.co/1LFb6YgrOO">pic.twitter.com/1LFb6YgrOO
17 marca 2026, 19:54
Skład City na mierdy z madrytu.
Your City side to take on Real Madrid! 🩵XI | Donnarumma, Nunes, Khusanov, Dias, Ait-Nouri, Rodri, Bernardo (C), Reijnders, Cherki, Doku, HaalandSUBS | Trafford, Stones, Ake, Marmoush, Kovacic, Nico, Guéhi, Savinho, O'Reilly, Semenyo, Foden, Lewis https://t.co/o3qhdseN0Y">pic.twitter.com/o3qhdseN0Y— Manchester City (@ManCity) March 17, 2026
Your City side to take on Real Madrid! 🩵XI | Donnarumma, Nunes, Khusanov, Dias, Ait-Nouri, Rodri, Bernardo (C), Reijnders, Cherki, Doku, HaalandSUBS | Trafford, Stones, Ake, Marmoush, Kovacic, Nico, Guéhi, Savinho, O'Reilly, Semenyo, Foden, Lewis https://t.co/o3qhdseN0Y">pic.twitter.com/o3qhdseN0Y
17 marca 2026, 19:53
@blakkudium Enzo prowadzi The Blues po remontade.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
9
Mecz Argentyny z Guatemalą rozegrany zostanie 31 marca na stadionie La Bombonera na którym swoje mecze rozgrywa Boca Juniors.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@Pawel13sz Wszystko na swoim miejscu ;-))
0
@Tomaszekkkkk Od numeru GOATa.
3
Pep nie wie co sie dzieje xDD
Dobrze ze Leo nie ma w skladzie bo by go szmatlawce Hiszpanskie obsmarowaly grubo.
Chwala bogu ze Leo nie poszedl do City bo duzo razy mial taką propozycję od nich.
A do tego z 7 nawet nie chce pisać bo ban będzie.
1
Miec taki zespół i 3 bramek nie strzelić xD
W dodatku Erling tez jakbym Rasiaka widzial z 2002 roku.
Chlopa na miejscu wladz City bym sprzedal za te 500mln.
A co do Pepa to przerwa najlepiej z 2 albo 3 lata.
0
Erling tez nogi krzywe w lunina strzela.
1
@pero1983 nie pokazali, od 92 roku zamiatane sa pewne rzeczy pod dywan bo rezimowy klub z madrytu musi wygrywac w Pucharze Mistrzów.
4
@Coutinho007 No jak o 92 roku są oszustami to nic dziwnego.
5
@Gaucho od 92 roku takie walki robią, ja juz przyzwyczajony do tego ale uczulony.
@Messibestplayerintheworld @norbi77 @Kapitan hawk
0
Vamoooos City!!
Dymac tych oszustow!!
Pięknie Erling.
0
@Mario96w Nie musze płakać;-) jutro będę cieszyl sie z awansu ;-)
A połknąć to mozesz co innego jak lubisz ;D
2
@macio_944 jeszcze są żółci którzy mogą z rękawa wyjąć jokera w postaci czerwonej dla druzyny przeciwnej;D
0
@Mario96w madryciak jesteś, po pierwsze to nie powinno byc karnego bo wczesniej byl spalony.
1
City tu juz powinno miec 4-5 bramek, tyle setek mieli ze to szok.
0
@ViscaelBarca2007 widzialem i nie powinno byc karnego.
0
@Mario96w ty sie nie ośmieszaj madryciaku.
0
@ViscaelBarca2007 normalne madryciaku.
3
Bez drukowania nie umieją wygrać pajace.
1
@Muevertigo był.
1
Buhahaha xDDDDDDDD
Ladnie przekręt poszedl.
1
Jak spalony byl to co on sprawdza idiota.
1
Jaki on jest upośledzony wargaty kon, macha lapami jak i tak byl spalony.
@Kapitan hawk @norbi77
1
@Luciano99 za ucho go ;DD
0
@AmigoBlancos No ale Vini nie zamknął meczu a mógł to zrobić i to moze zaważyć, jak ta setka Dembele z LFC.
0
@AmigoBlancos Żebyś Ty sie czasem nie obudził po meczu ze łzami w oczach;D
0
@AmigoBlancos Haaland laduje z karnego dzisiaj a pozniej jeszcze 2 dorzuca, w ostatnich minutach Semenyo was sklada i zwija w dywan.
0
Pięknie Sporting ;-)
5
Oficjalnie: Wybrane mecze na Mistrzostwach Świata 2026 będą transmitowane na youtube.
0
Skład City na mierdy z madrytu.
Erling prowadz Wikingu po remontade.
2
@blakkudium Enzo prowadzi The Blues po remontade.