11 marca 2026, 19:02
0
@esem91 @clyde @mekston to ten co oznaczal chyba wszystkich i czesto byl w gorących, prosil o kase na jakis tam lek. Co z nim w koncu wyszlo? Ze to oszust?
11 marca 2026, 18:53
1
@mekston to z Club America będzie nawalanka o wejście dalej ;-)Ale jak chcą wygrac Lige Mistrzow to muszą grać z najlepszymi jak to mawia klasyk ;P
11 marca 2026, 18:49
3
@mekston wiem wiem, Phila jest do przejścia po Nashville ;-)A tutaj staty GOATa przeciwko Nashville:
📊 Lionel Messi at Inter Miami vs Nashville👕 10 Games⚽ 15 Goals🅰️ 4 Assists (including 400th)🥅 19 G/A🎯 1 Free-kick🅿️ 2 Penalties🔥 1 Hat-trick✌️ 5 Braces🌟 6 MOTMs📈 8.72 Avg RatingHe is on a streak of scoring in the last 8 games against them. https://t.co/NGF8vGldjh">pic.twitter.com/NGF8vGldjh— Inter Miami News Hub (@Intermiamicfhub) March 10, 2026
📊 Lionel Messi at Inter Miami vs Nashville👕 10 Games⚽ 15 Goals🅰️ 4 Assists (including 400th)🥅 19 G/A🎯 1 Free-kick🅿️ 2 Penalties🔥 1 Hat-trick✌️ 5 Braces🌟 6 MOTMs📈 8.72 Avg RatingHe is on a streak of scoring in the last 8 games against them. https://t.co/NGF8vGldjh">pic.twitter.com/NGF8vGldjh
11 marca 2026, 18:08
6
Fajnie jakby City zabiło dziś dwumecz bronią mierd czyli Erling hattrick bramek z karnych, ten ryk w madrycie to by był miód na moje uszy i oczy ;DD@Kapitan hawk @norbi77
10 marca 2026, 23:45
10
Piękny;-))
Julian Alvarez' career stats in the Champions League is amazing 🔥26 starts23 goals7 assists https://t.co/uU350TL7b5">pic.twitter.com/uU350TL7b5— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) March 10, 2026
Julian Alvarez' career stats in the Champions League is amazing 🔥26 starts23 goals7 assists https://t.co/uU350TL7b5">pic.twitter.com/uU350TL7b5
Aura. https://t.co/RIrJh0ZQbC">pic.twitter.com/RIrJh0ZQbC— All About Argentina 🛎🇦🇷 (@AlbicelesteTalk) March 10, 2026
Aura. https://t.co/RIrJh0ZQbC">pic.twitter.com/RIrJh0ZQbC
10 marca 2026, 23:25
@BORO_12 u nas pasuje 9tka ktora pressuje a Julian taki jest więc nie gadaj mi bzdur, Julian jest skrojony pod nasz styl a swoje pitolenie mozesz miedzy bajki schować.
10 marca 2026, 23:19
@BORO_12 Nie jest 10tka, gral u tego betona pol sezonu na 10tce i nie robil liczb, jak gra wyzej to robi liczby.Czemu wam sie tego do lba nie da wbic.U nas by wypalil bo by gral wyzej i to co lubi grac czyli szybko pilką.
10 marca 2026, 23:14
@directedbyfcb To jest napastnik tylko cholo srolo trolo rzuca go na 10tke gdzie on nie jest 10tka. Zawsze jak zagra wyzej to ma bramke albo asyste, tyle z mojej strony.
@Hindus Chlop przyszedł z Espanyolu i pierwszy rok gra w takich wielkich rozgrywkach, dlatego mial stresa i byl zesrany proste.
10 marca 2026, 22:30
2
Bernal zmęczenie i skurcze a nie kontuzja, normalnie zszedł z boiska.
10 marca 2026, 22:20
@mekston Wlasnie na Sofa widzialem Byku, ocena Leo Messiego czyli Dyszka ;D Dublet i asysta.
10 marca 2026, 22:16
Co my gramy xDD
10 marca 2026, 21:17
Garcia kocurek❤️
10 marca 2026, 20:48
4
Vamoooos Barçaaaa!!❤️
BARÇAAAAAAAAAAAAAAA https://t.co/fpHGoEMtJG">pic.twitter.com/fpHGoEMtJG— FC Barcelona (@FCBarcelona) March 10, 2026
BARÇAAAAAAAAAAAAAAA https://t.co/fpHGoEMtJG">pic.twitter.com/fpHGoEMtJG
10 marca 2026, 19:10
@PepGardiola dopiero 23min, wiec szansa zawsze jest.
10 marca 2026, 17:31
@blakkudium Fajna ;-))
10 marca 2026, 07:30
@agaFCB Dziękuję;-)
9 marca 2026, 18:08
@kubix05 moja trzecia koszulka klubowa to właśnie byla z nim na plecach jak jeszcze gral w United ;D
9 marca 2026, 09:15
Brawo Xavi!❤️ Ktos w koncu ma jajca powiedzieć jak bylo a grubas jak to grubas cały czas leci na farmazonie i kłamstwach.
8 marca 2026, 00:15
5
DC United brama kontaktowa ;DCiekawie sie robi Byczki ;D@mekston @Adran360 @LAMC_10 @Lanosss @Sysia11 @macio_944 @Kapitan hawk
7 marca 2026, 23:50
@LAMC_10 Tak jest Mordka ;-))
7 marca 2026, 23:32
16
Do przerwy Inter Miami prowadzi 2:0 z D.C. UnitedBramka De Paula:
Berte ➡️ Telasquito ➡️ De Paul for the opener! VAMOSSSS 🗣️💥 https://t.co/rS3gnSZwvP">pic.twitter.com/rS3gnSZwvP— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) March 7, 2026
Berte ➡️ Telasquito ➡️ De Paul for the opener! VAMOSSSS 🗣️💥 https://t.co/rS3gnSZwvP">pic.twitter.com/rS3gnSZwvP
SI CAPITÁN! 🫡⚽️ Golazo de Leo Messi para duplicar el marcador 🔥 https://t.co/e5w7NBUS2b">pic.twitter.com/e5w7NBUS2b— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) March 7, 2026
SI CAPITÁN! 🫡⚽️ Golazo de Leo Messi para duplicar el marcador 🔥 https://t.co/e5w7NBUS2b">pic.twitter.com/e5w7NBUS2b
7 marca 2026, 20:08
@FcPortoFan1999 Dobre meczycho po prostu Oskarze ;D
7 marca 2026, 20:04
@Kapitan hawk ale partidazo mamy ;DD
7 marca 2026, 18:42
Carlos Soler gol im. Leo Messiego ;-)@Kapitan hawk
6 marca 2026, 23:13
@KamQiX Juz ktos wrzucil i powinien być faul na zawodniku Celty.To niezłe drukowanie poszlo.
6 marca 2026, 23:07
@KamQiX Ja poczekam az ktos wrzuci z lepszych ujęć, jak napisalem wyżej ciężko to ocenić, ale też wydawało mi się że był tam faul.Trzeba zobaczyć to z innych powtórek.Wina jest tutaj Aspasa ze nie trafil 5min wcześniej, mógł zamknąć mecz, ale jak sie nie trafia setek to taki efekt jest ze wbiją farfocla madrycioki.
6 marca 2026, 23:03
Prawda jest taka ze Aspas mial mecz na swojej nodze ale pech chciał ze byl słupek.A czy byl tam faul to uj go wie bo pokazali powtorke to bylo widać jak trafia najpierw w pilke a pozniej w nogi więc ciężko to ocenić.Najważniejsze ze kupon siadł i humor gitowa ;DAspas zlamasie 2.5 over to powinna być twoja bramka, miałeś to na nodze.
6 marca 2026, 22:32
Jak rekami z madrytu pajac popychal chlopa z celty, nie powinno byc karnego.Prawidłowa decyzja tego pajaca.@Kapitan hawk @norbi77
6 marca 2026, 20:56
Vamoos Celta!Dymać madryciokow.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@esem91 @clyde @mekston to ten co oznaczal chyba wszystkich i czesto byl w gorących, prosil o kase na jakis tam lek.
Co z nim w koncu wyszlo? Ze to oszust?
1
@mekston to z Club America będzie nawalanka o wejście dalej ;-)
Ale jak chcą wygrac Lige Mistrzow to muszą grać z najlepszymi jak to mawia klasyk ;P
3
@mekston wiem wiem, Phila jest do przejścia po Nashville ;-)
A tutaj staty GOATa przeciwko Nashville:
Dziś pewno znowu ukuje Nashville ;-))
6
Fajnie jakby City zabiło dziś dwumecz bronią mierd czyli Erling hattrick bramek z karnych, ten ryk w madrycie to by był miód na moje uszy i oczy ;DD
@Kapitan hawk @norbi77
10
Piękny;-))
Dyszka ocena według Sofa i MVP Uefa ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
0
@BORO_12 u nas pasuje 9tka ktora pressuje a Julian taki jest więc nie gadaj mi bzdur, Julian jest skrojony pod nasz styl a swoje pitolenie mozesz miedzy bajki schować.
0
@BORO_12 Nie jest 10tka, gral u tego betona pol sezonu na 10tce i nie robil liczb, jak gra wyzej to robi liczby.
Czemu wam sie tego do lba nie da wbic.
U nas by wypalil bo by gral wyzej i to co lubi grac czyli szybko pilką.
0
@directedbyfcb To jest napastnik tylko cholo srolo trolo rzuca go na 10tke gdzie on nie jest 10tka.
Zawsze jak zagra wyzej to ma bramke albo asyste, tyle z mojej strony.
3
@Hindus Chlop przyszedł z Espanyolu i pierwszy rok gra w takich wielkich rozgrywkach, dlatego mial stresa i byl zesrany proste.
2
Bernal zmęczenie i skurcze a nie kontuzja, normalnie zszedł z boiska.
2
@mekston Wlasnie na Sofa widzialem Byku, ocena Leo Messiego czyli Dyszka ;D
Dublet i asysta.
1
Co my gramy xDD
0
Garcia kocurek❤️
4
Vamoooos Barçaaaa!!❤️
2
@PepGardiola dopiero 23min, wiec szansa zawsze jest.
3
@blakkudium Fajna ;-))
1
@agaFCB Dziękuję;-)
3
@kubix05 moja trzecia koszulka klubowa to właśnie byla z nim na plecach jak jeszcze gral w United ;D
4
Brawo Xavi!❤️ Ktos w koncu ma jajca powiedzieć jak bylo a grubas jak to grubas cały czas leci na farmazonie i kłamstwach.
5
DC United brama kontaktowa ;D
Ciekawie sie robi Byczki ;D
@mekston @Adran360 @LAMC_10 @Lanosss @Sysia11 @macio_944 @Kapitan hawk
2
@LAMC_10 Tak jest Mordka ;-))
16
Do przerwy Inter Miami prowadzi 2:0 z D.C. United
Bramka De Paula:
Bramka Leo Messiego:
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944
0
@FcPortoFan1999 Dobre meczycho po prostu Oskarze ;D
1
@Kapitan hawk ale partidazo mamy ;DD
1
Carlos Soler gol im. Leo Messiego ;-)
@Kapitan hawk
1
@KamQiX Juz ktos wrzucil i powinien być faul na zawodniku Celty.
To niezłe drukowanie poszlo.
0
@KamQiX Ja poczekam az ktos wrzuci z lepszych ujęć, jak napisalem wyżej ciężko to ocenić, ale też wydawało mi się że był tam faul.
Trzeba zobaczyć to z innych powtórek.
Wina jest tutaj Aspasa ze nie trafil 5min wcześniej, mógł zamknąć mecz, ale jak sie nie trafia setek to taki efekt jest ze wbiją farfocla madrycioki.
1
Prawda jest taka ze Aspas mial mecz na swojej nodze ale pech chciał ze byl słupek.
A czy byl tam faul to uj go wie bo pokazali powtorke to bylo widać jak trafia najpierw w pilke a pozniej w nogi więc ciężko to ocenić.
Najważniejsze ze kupon siadł i humor gitowa ;D
Aspas zlamasie 2.5 over to powinna być twoja bramka, miałeś to na nodze.
3
Jak rekami z madrytu pajac popychal chlopa z celty, nie powinno byc karnego.
Prawidłowa decyzja tego pajaca.
@Kapitan hawk @norbi77
1
Vamoos Celta!
Dymać madryciokow.