0

@esem91 @clyde @mekston to ten co oznaczal chyba wszystkich i czesto byl w gorących, prosil o kase na jakis tam lek.

Co z nim w koncu wyszlo? Ze to oszust?

1

@mekston to z Club America będzie nawalanka o wejście dalej ;-)
Ale jak chcą wygrac Lige Mistrzow to muszą grać z najlepszymi jak to mawia klasyk ;P

3

@mekston wiem wiem, Phila jest do przejścia po Nashville ;-)

A tutaj staty GOATa przeciwko Nashville:



Dziś pewno znowu ukuje Nashville ;-))

6

Fajnie jakby City zabiło dziś dwumecz bronią mierd czyli Erling hattrick bramek z karnych, ten ryk w madrycie to by był miód na moje uszy i oczy ;DD

@Kapitan hawk @norbi77

10

Piękny;-))



Dyszka ocena według Sofa i MVP Uefa ;-))



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944

0

@BORO_12 u nas pasuje 9tka ktora pressuje a Julian taki jest więc nie gadaj mi bzdur, Julian jest skrojony pod nasz styl a swoje pitolenie mozesz miedzy bajki schować.

0

@BORO_12 Nie jest 10tka, gral u tego betona pol sezonu na 10tce i nie robil liczb, jak gra wyzej to robi liczby.

Czemu wam sie tego do lba nie da wbic.

U nas by wypalil bo by gral wyzej i to co lubi grac czyli szybko pilką.

0

@directedbyfcb To jest napastnik tylko cholo srolo trolo rzuca go na 10tke gdzie on nie jest 10tka.

Zawsze jak zagra wyzej to ma bramke albo asyste, tyle z mojej strony.

3

@Hindus Chlop przyszedł z Espanyolu i pierwszy rok gra w takich wielkich rozgrywkach, dlatego mial stresa i byl zesrany proste.

2

Bernal zmęczenie i skurcze a nie kontuzja, normalnie zszedł z boiska.

2

@mekston Wlasnie na Sofa widzialem Byku, ocena Leo Messiego czyli Dyszka ;D

Dublet i asysta.

1

Co my gramy xDD

0

Garcia kocurek❤️

4

Vamoooos Barçaaaa!!❤️


2

@PepGardiola dopiero 23min, wiec szansa zawsze jest.

3

@blakkudium Fajna ;-))

1

@agaFCB Dziękuję;-)

3

@kubix05 moja trzecia koszulka klubowa to właśnie byla z nim na plecach jak jeszcze gral w United ;D

4

Brawo Xavi!❤️ Ktos w koncu ma jajca powiedzieć jak bylo a grubas jak to grubas cały czas leci na farmazonie i kłamstwach.

5

DC United brama kontaktowa ;D

Ciekawie sie robi Byczki ;D

@mekston @Adran360 @LAMC_10 @Lanosss @Sysia11 @macio_944 @Kapitan hawk

2

@LAMC_10 Tak jest Mordka ;-))

16

Do przerwy Inter Miami prowadzi 2:0 z D.C. United

Bramka De Paula:



Bramka Leo Messiego:



@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Tollusiek @Lanosss @Adran360 @LAMC_10 @macio_944

0

@FcPortoFan1999 Dobre meczycho po prostu Oskarze ;D

1

@Kapitan hawk ale partidazo mamy ;DD

1

Carlos Soler gol im. Leo Messiego ;-)

@Kapitan hawk

1

@KamQiX Juz ktos wrzucil i powinien być faul na zawodniku Celty.

To niezłe drukowanie poszlo.

0

@KamQiX Ja poczekam az ktos wrzuci z lepszych ujęć, jak napisalem wyżej ciężko to ocenić, ale też wydawało mi się że był tam faul.

Trzeba zobaczyć to z innych powtórek.

Wina jest tutaj Aspasa ze nie trafil 5min wcześniej, mógł zamknąć mecz, ale jak sie nie trafia setek to taki efekt jest ze wbiją farfocla madrycioki.

1

Prawda jest taka ze Aspas mial mecz na swojej nodze ale pech chciał ze byl słupek.

A czy byl tam faul to uj go wie bo pokazali powtorke to bylo widać jak trafia najpierw w pilke a pozniej w nogi więc ciężko to ocenić.

Najważniejsze ze kupon siadł i humor gitowa ;D

Aspas zlamasie 2.5 over to powinna być twoja bramka, miałeś to na nodze.

3

Jak rekami z madrytu pajac popychal chlopa z celty, nie powinno byc karnego.

Prawidłowa decyzja tego pajaca.

@Kapitan hawk @norbi77

1

Vamoos Celta!

Dymać madryciokow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?