22 lutego 2026, 01:09
11
Pep Guardiola:"Jeśli Barcelona zadzwoni, pojadę do Barcelony bo to mój Klub.”
🚨| Pep Guardiola:🗣️ “If Barcelona calls me, I will go to Barcelona” 📞👀 https://t.co/jKD4LdIr69">pic.twitter.com/jKD4LdIr69— FÚTBOL HUB (@FutbolHub_) February 21, 2026
🚨| Pep Guardiola:🗣️ “If Barcelona calls me, I will go to Barcelona” 📞👀 https://t.co/jKD4LdIr69">pic.twitter.com/jKD4LdIr69
22 lutego 2026, 00:55
7
Już za momencik, Już za chwileczkę swój mecz będzie rozgrywał GOAT❤️
MLS Countdown is Back! 🙌Watch on Apple TV: https://t.co/fZzS5eEfYQ">https://t.co/fZzS5eEfYQ https://t.co/CmJphnqghQ">pic.twitter.com/CmJphnqghQ— Major League Soccer (@MLS) February 21, 2026
MLS Countdown is Back! 🙌Watch on Apple TV: https://t.co/fZzS5eEfYQ">https://t.co/fZzS5eEfYQ https://t.co/CmJphnqghQ">pic.twitter.com/CmJphnqghQ
#LAFCvMIA 🎬✨⏳ https://t.co/tb8UYFxHip">pic.twitter.com/tb8UYFxHip— Inter Miami CF (@InterMiamiCF) February 21, 2026
#LAFCvMIA 🎬✨⏳ https://t.co/tb8UYFxHip">pic.twitter.com/tb8UYFxHip
22 lutego 2026, 00:54
3
@Adran360 Będą padać bomby ciężkiego kalibru ;D
22 lutego 2026, 00:34
5
Cinci wychodzi na prowadzenie z Atlantą, Denkey goool.1:0
🔵| AGORA ELE NÃO PERDEU! GOL DO #CINCINNATI!!Kevin Denkey abre o placar contra o Atlanta, 1 a 0.@territoriomls https://t.co/LP4S0Hj3NV">https://t.co/LP4S0Hj3NV— Cristian Moraes (@ocrismoraes) February 21, 2026
🔵| AGORA ELE NÃO PERDEU! GOL DO #CINCINNATI!!Kevin Denkey abre o placar contra o Atlanta, 1 a 0.@territoriomls https://t.co/LP4S0Hj3NV">https://t.co/LP4S0Hj3NV
21 lutego 2026, 23:38
@blakkudium Przy okazji rower zwędzi takze dwa w jednym ;DD
21 lutego 2026, 23:35
1
@FCB_dimiC Ja ogolnie lubię ją oglądać, zawsze cos sie dzieje tam i super atmosfera na stadionach plus oprawy ;-))
21 lutego 2026, 23:28
6
No to nocke mam z glowy, piwko, zapieksy i MLS ;-))Sie zyje sie ;D@mekston cos Cinci caly czas atakuje Atlante ale nie moga wbic, dalej są groźni jak w tamtym sezonie.@LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @escarabajo lecimy Pany z MLS i Kobietko @Sysia11 ;-))
21 lutego 2026, 23:26
@BulaKG Tak i opłaciłem sobie to ;-)
21 lutego 2026, 23:08
9
Dobra pora wykupic na caly sezon MLS ;DSzukam jakiegos rabatu i essa ;-)@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
21 lutego 2026, 22:34
Gooool Sorloth 4:1 AtletiOgolnie to dublet SorlothaPrawidlowo Atleti!@Kapitan hawk
21 lutego 2026, 22:29
@mekston @agaFCB bo to mlody GOAT❤️
21 lutego 2026, 22:20
Lookmaaan goool 3:1 Atleti!!Tak jest, lac te mierdy ;D@Kapitan hawk
21 lutego 2026, 22:17
10
Bramka Giuliano na 2:1 dla Atleti.
🇪🇸 | Athletico Madrid 2 - 0 Espanyol 🚨GOAL! ⚽️ 49’ Giuliano Simeone puts his team ahead ✅ https://t.co/hjXoJVFSn6">https://t.co/hjXoJVFSn6— Ayuba | Football News (@ayubafootball) February 21, 2026
🇪🇸 | Athletico Madrid 2 - 0 Espanyol 🚨GOAL! ⚽️ 49’ Giuliano Simeone puts his team ahead ✅ https://t.co/hjXoJVFSn6">https://t.co/hjXoJVFSn6
21 lutego 2026, 22:11
Gulianooooo gooool i 2:1 Atleti, brawoo lac ich!@Kapitan hawk @norbi77
21 lutego 2026, 22:09
2
@marcin62 ja mam jego dość, nie chce juz mi sie patrzeć na niego, a najgorzej wkurza to ze ma ochronke u sędziów bo sobie wymyslil rasizm z czapy.
21 lutego 2026, 22:02
4
Irytujacy jest strasznie, oby w lato go sprzedali, jednego głąba będzie mniej w La Liga.https://x.com/M10Update/status/2025288321514049835Jeszcze lapy podnosi ze nic nie bylo, a w chlopa wjechal z lokcia xD @Kapitan hawk @norbi77 @MesQueUnClub_87 @Messibestplayerintheworld
21 lutego 2026, 20:29
@Czajka90 akurat siedzę i humor gitowka ;DD
13
madrycioki w ciry i humor gitowa ;DD
🏁 FINAL#OsasunaRealMadrid #MarcadorKosner https://t.co/xS5fUyhxeU">pic.twitter.com/xS5fUyhxeU— C. A. OSASUNA (@Osasuna) February 21, 2026
🏁 FINAL#OsasunaRealMadrid #MarcadorKosner https://t.co/xS5fUyhxeU">pic.twitter.com/xS5fUyhxeU
21 lutego 2026, 20:28
Brawo Osasusuna!!!Brawo brawo brawo!!
21 lutego 2026, 20:22
Co on gwizdze oszust, uznawaj tego gola pajacu.
21 lutego 2026, 20:12
Leo Messi dający autograf fanowi FC Barcelony ;-))
شخصان يوثقان لحظة توقيع الأسطورة ليو ميسي لهم ✍️🐐 https://t.co/EZUxqPp4ST">pic.twitter.com/EZUxqPp4ST— Messi World (@M10GOAT) February 21, 2026
شخصان يوثقان لحظة توقيع الأسطورة ليو ميسي لهم ✍️🐐 https://t.co/EZUxqPp4ST">pic.twitter.com/EZUxqPp4ST
21 lutego 2026, 19:10
Brawoo Budimir!! Brawoo Osasuna!!Lac madryciokow!!
21 lutego 2026, 18:18
@Kapitan hawk Jak będą przegrywać, minuta znana tylko dla sędziego Quintero Gonzaleza i jego przydupasow na Varze xD
21 lutego 2026, 18:13
0
@Kapitan hawk Sędziowie a raczej pajace z gwizdkiem trzymaja poziom, jak co weekend dno i metr mułu z ich strony.
21 lutego 2026, 18:10
Cyrków w La Liga ciąg dalszy
🖥️💥 González Fuertes decidió ser protagonista en el Real Betis - Rayo Vallecano.👉🏻 Mendy, sin llegar al balón, traba a Cucho Hernández dentro del área.❌ 𝗘𝗦 𝗣𝗘𝗡𝗔𝗟𝗧𝗜.▪️ El VAR estuvo 4' revisando la acción y, de forma inexplicable, la confirmó fuera del área. https://t.co/jnyW0Qq1pM">pic.twitter.com/jnyW0Qq1pM— Archivo VAR (@ArchivoVAR) February 21, 2026
🖥️💥 González Fuertes decidió ser protagonista en el Real Betis - Rayo Vallecano.👉🏻 Mendy, sin llegar al balón, traba a Cucho Hernández dentro del área.❌ 𝗘𝗦 𝗣𝗘𝗡𝗔𝗟𝗧𝗜.▪️ El VAR estuvo 4' revisando la acción y, de forma inexplicable, la confirmó fuera del área. https://t.co/jnyW0Qq1pM">pic.twitter.com/jnyW0Qq1pM
21 lutego 2026, 18:04
@Adran360 Będzie meczycho grube ;-))Oby na otwarcie wygrana na ciężkim terenie plus bramka albo bramki Leo ;D
21 lutego 2026, 17:35
@Frimpong Czaje.
21 lutego 2026, 17:34
@mekston Mialem to pisać właśnie xDBo SofaScore sprawdzalem i mi to miglo ;D
21 lutego 2026, 17:31
@Frimpong czemu? Co jest nie tak dla Ciebie? Mi ogolnie kolorystyka sie podoba i projekt.
21 lutego 2026, 17:30
@Frimpong Ładne kurde.
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
11
Pep Guardiola:
"Jeśli Barcelona zadzwoni, pojadę do Barcelony bo to mój Klub.”
Tak bym widział Last Dance u nas❤️
https://ibb.co/27YjpxYd
7
Już za momencik, Już za chwileczkę swój mecz będzie rozgrywał GOAT❤️
Vamooos Miami!
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@Adran360 Będą padać bomby ciężkiego kalibru ;D
5
Cinci wychodzi na prowadzenie z Atlantą, Denkey goool.
1:0
Jedni i drudzy tyle szans zmarnowali ze to glowa mala ;D
Ten mecz powinien remisem sie zakończyć i byłoby sprawiedliwie.
Cinci zamyka mecz z rzutu rożnego w 90min.
2:0
https://x.com/i/status/2025356606020489440
@mekston @Adran360 @escarabajo @LAMC_10
5
@blakkudium Przy okazji rower zwędzi takze dwa w jednym ;DD
1
@FCB_dimiC Ja ogolnie lubię ją oglądać, zawsze cos sie dzieje tam i super atmosfera na stadionach plus oprawy ;-))
6
No to nocke mam z glowy, piwko, zapieksy i MLS ;-))
Sie zyje sie ;D
@mekston cos Cinci caly czas atakuje Atlante ale nie moga wbic, dalej są groźni jak w tamtym sezonie.
@LAMC_10 @Lanosss @Adran360 @escarabajo lecimy Pany z MLS i Kobietko @Sysia11 ;-))
1
@BulaKG Tak i opłaciłem sobie to ;-)
9
Dobra pora wykupic na caly sezon MLS ;D
Szukam jakiegos rabatu i essa ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
Gooool Sorloth 4:1 Atleti
Ogolnie to dublet Sorlotha
Prawidlowo Atleti!
@Kapitan hawk
1
@mekston @agaFCB bo to mlody GOAT❤️
1
Lookmaaan goool 3:1 Atleti!!
Tak jest, lac te mierdy ;D
@Kapitan hawk
10
Bramka Giuliano na 2:1 dla Atleti.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
Gulianooooo gooool i 2:1 Atleti, brawoo lac ich!
@Kapitan hawk @norbi77
2
@marcin62 ja mam jego dość, nie chce juz mi sie patrzeć na niego, a najgorzej wkurza to ze ma ochronke u sędziów bo sobie wymyslil rasizm z czapy.
4
Irytujacy jest strasznie, oby w lato go sprzedali, jednego głąba będzie mniej w La Liga.
https://x.com/M10Update/status/2025288321514049835
Jeszcze lapy podnosi ze nic nie bylo, a w chlopa wjechal z lokcia xD
@Kapitan hawk @norbi77 @MesQueUnClub_87 @Messibestplayerintheworld
2
@Czajka90 akurat siedzę i humor gitowka ;DD
13
madrycioki w ciry i humor gitowa ;DD
4
Brawo Osasusuna!!!
Brawo brawo brawo!!
3
Co on gwizdze oszust, uznawaj tego gola pajacu.
9
Leo Messi dający autograf fanowi FC Barcelony ;-))
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
3
Brawoo Budimir!! Brawoo Osasuna!!
Lac madryciokow!!
1
@Kapitan hawk Jak będą przegrywać, minuta znana tylko dla sędziego Quintero Gonzaleza i jego przydupasow na Varze xD
0
@Kapitan hawk Sędziowie a raczej pajace z gwizdkiem trzymaja poziom, jak co weekend dno i metr mułu z ich strony.
4
Cyrków w La Liga ciąg dalszy
Rayo oszukane, powinien byc karny dla nich.
Ogladam ten mecz i az beke wywalilem z tego lba z gwizdkiem.
@norbi77 @Kapitan hawk
2
@Adran360 Będzie meczycho grube ;-))
Oby na otwarcie wygrana na ciężkim terenie plus bramka albo bramki Leo ;D
0
@Frimpong Czaje.
2
@mekston Mialem to pisać właśnie xD
Bo SofaScore sprawdzalem i mi to miglo ;D
0
@Frimpong czemu? Co jest nie tak dla Ciebie? Mi ogolnie kolorystyka sie podoba i projekt.
0
@Frimpong Ładne kurde.