@Comentateiro Oglądałem Kevinka jak gral jeszcze w City to tak mial te podanka ze Leo moglby pozazdrościć, ogólnie kurde ciężko jest mi ocenic kogo dalbym obok Leo czy Kevina czy Andresa ;-)
@agaFCB "Już straciłam nadzieję na kogoś normalnego. Niestety nie wyglądam jak modelka i przyciągam samym złamasów. Ale cóż takie życie. Jak mam być z kimś takim to wolę byc sama co wcale nie jest złe. Ale miło mi czytać takie słowa co napisałeś, dziękuję :) P.S on mnie zablokował jak mu napisałam prawdę o nim, najwyraźniej zabolało go to ale jego problem"
True, mam podobnie, dlatego jestem ponad 6 lat juz sam i jest mi z tym dobrze.
"Niestety większość patrzy głównie na wygląd. A na siłę nigdy nikogo nie szukam, sami się jakoś pałętają. Poprzedni co poznałam to potrzebował mnie tylko żeby wzbudzić zazdrość w byłej ktorej rzekomo bardzo nienawidził. A jak przestałam być potrzebna to nagle zniknął, wiem to od jego rodziny. I jeszcze ze mnie zrobił najgorszą w tym wszystkim."
Nie wszyscy. A co do drugiego co napisalas to grubo i współczuję, toxic Ci sie po prostu trafił, z takimi ludźmi najlepiej nie mieć doczynienia.
Sesja zdjęciowa Leo Messiego w koszulce Interu Miami, tzw przed sezonowa sesja ;-)
Lionel Messi's official photoshoot for the 2026 MLS season, featuring the first star on the Inter Miami badge. 🌟🐐 https://t.co/sgdu1pvPGV">pic.twitter.com/sgdu1pvPGV
@blakkudium ten co na glownej news jest, to podobno wyczytałem ze to gość z Argentyny i ma dobre dojścia do Juliana.
Zobaczymy pod koniec marca co Gastón powie na zgrupowaniu.
Ja tez na nic sie nie nastawiam, ale ten gość podal sume ze około 80mln ma wynieść transfer Juliana więc jak za taką kwotę to jest to realne w stosunku do nas.
A ten co wyzej news dales to od jakiegoś krzaka kurla ;D nawet go nie kojarzę a czytam duzo newsow ;P
Gianluigi Donnarumma, były bramkarz Paris Saint Germain, podkreślił, co najbardziej zaskoczyło go w Leo Messim.
"To było fantastyczne. Jest jednym z najlepszych w historii futbolu. Zaskoczyło mnie to, jak niesamowity jest jako zwykły człowiek, a nie tylko piłkarz”.
"Jest najlepszym wszech czasów, fantastyczną osobą i wspaniałym człowiekiem. Gra z nim była dla mnie bardzo ważna, będę ją pamiętał jako jedno z najlepszych wspomnień w moim życiu. To było fantastyczne. Jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Zaskoczyło mnie to, jak niesamowity jest jako osoba, a nie tylko jako piłkarz” – powiedział Gigi.
"LO ATESORARÉ PARA SIEMPRE" 😍
Gianluigi Donnarumma, ex arquero de París Saint Germain, resaltó qué fue lo que más le sorprendió de Lionel MESSI.
"Fue fantástico. Es uno de los mejores de la historia del fútbol. Lo que me sorprendió fue lo increíble que es como persona, además… https://t.co/pqj1RBpbwe">pic.twitter.com/pqj1RBpbwe
1
@Comentateiro Oglądałem Kevinka jak gral jeszcze w City to tak mial te podanka ze Leo moglby pozazdrościć, ogólnie kurde ciężko jest mi ocenic kogo dalbym obok Leo czy Kevina czy Andresa ;-)
0
@agaFCB "Już straciłam nadzieję na kogoś normalnego. Niestety nie wyglądam jak modelka i przyciągam samym złamasów. Ale cóż takie życie. Jak mam być z kimś takim to wolę byc sama co wcale nie jest złe. Ale miło mi czytać takie słowa co napisałeś, dziękuję :)
P.S on mnie zablokował jak mu napisałam prawdę o nim, najwyraźniej zabolało go to ale jego problem"
True, mam podobnie, dlatego jestem ponad 6 lat juz sam i jest mi z tym dobrze.
"Niestety większość patrzy głównie na wygląd. A na siłę nigdy nikogo nie szukam, sami się jakoś pałętają. Poprzedni co poznałam to potrzebował mnie tylko żeby wzbudzić zazdrość w byłej ktorej rzekomo bardzo nienawidził. A jak przestałam być potrzebna to nagle zniknął, wiem to od jego rodziny. I jeszcze ze mnie zrobił najgorszą w tym wszystkim."
Nie wszyscy. A co do drugiego co napisalas to grubo i współczuję, toxic Ci sie po prostu trafił, z takimi ludźmi najlepiej nie mieć doczynienia.
1
@Comentateiro Ale podania tez za obrone mial niezłe Byku to samo Xavi moze nie to co Leo ale mieli ;D
2
@Comentateiro Iniesta byl według mnie lepszy od De Bruyna i go bym dal nad Kevinka ;-)
0
@Ptasior Tez mnie to zdziwilo, u mnie top3 to jest:
1. Leo Messi
2. Andres Iniesta
3. Xavi
@Criss18Barca Dokładnie.
10
Pep Guardiola:
"Leo Messi jest najlepszym rozgrywającym, jakiego kiedykolwiek widziałem. Na drugim miejscu umieściłbym Kevina De Bruyne'a”.
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
1
@Kapitan hawk Ładne i fajne profilowe masz Kapitanie ;-))
2
@Lanosss On powinien grać w Miami tylko LA nie chcialo go puścić, uje jedne ;//
3
@LAMC_10 Dokładnie tak ;D
9
Dziś wraca w końcu MLS, a swój mecz rozegra Leo z dzis na jutro o 3:30 przeciwko drużynie Sona czyli z Los Angeles ;-)
Ponizej rozpiska meczów:
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
2
@LAMC_10 No i elegancko haha Byniuuu ;DD
4
@Kapitan hawk zapowiedz meczu LA vs Miami w stylu Tsubasy ;-))
Piękne❤️
@mekston @Adran360 @Lanosss @LAMC_10
8
No i ten mówię im na Rambli że 3:30 z soboty na niedzielę będziemy tam ;DD
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
4
@PatrychoO Bo zostali przy tym schemacie, sam Becks mowil ze to hołd dla Leo ;-)
3
@PatrychoO Smacznego Patryczku ;-)
8
Sesja zdjęciowa Leo Messiego w koszulce Interu Miami, tzw przed sezonowa sesja ;-)
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @LAMC_10 @macio_944
3
@blakkudium ten co na glownej news jest, to podobno wyczytałem ze to gość z Argentyny i ma dobre dojścia do Juliana.
Zobaczymy pod koniec marca co Gastón powie na zgrupowaniu.
Ja tez na nic sie nie nastawiam, ale ten gość podal sume ze około 80mln ma wynieść transfer Juliana więc jak za taką kwotę to jest to realne w stosunku do nas.
A ten co wyzej news dales to od jakiegoś krzaka kurla ;D nawet go nie kojarzę a czytam duzo newsow ;P
3
@blakkudium @Messibestplayerintheworld @macio_944 Zobaczymy w lecie, teraz to sobie mogą pisać co chcą.
A w dodatku to jakieś źródło krzak.
Ja czekam na Gastóna Edula bo on ma info z pierwszej ręki jeśli chodzi o Argentyńczyków.
A on dopiero wybada temat na zgrupiwaniu Argentyny pod koniec marca więc cierpliwie trzeba czekać. ;-)
2
@MesQueUnClub_87 Dzis pizza wleciala sie z Bratem sklepałem na pół wyszlo 60zl.
A skladniki takie:
Boczek, szynka, kukurydza, ser mozzarella, pieczarki no i plus sosiki pomidorowe.
Ale smaczna byla huk.
Jutro wlatuje sosik jakiś z piersi kuraka ale nie mam pomyslu z czym go zrobie ;D
2
@Kgorecki2500 Dokładnie, ja od somsiadki dostalem ostatnio pare swojskich słoików, oczywiscie kiszaki bo tylko takie jem, kozackie w huk ;D
4
@Szklaner tylko takiego dryblasa a nie pizdryka ze sklepu ;D
3
@mekston Dokładnie, tam to będzie jazda gruba ;-)
4
@mekston Wszyscy zarejestrowani widziałem to powinno być git majonez ;-)
Nawet remis dobry z LA będzie bo są mocni w huk w tym sezonie.
@LAMC_10 Dzięki Byczku ;-))
4
@mekston z soboty na niedziele o 3:30 ;D
Jestem na L4 obecnie więc oglądam to ;D
9
„BĘDĘ TO CENIĆ NA ZAWSZE”
Gianluigi Donnarumma, były bramkarz Paris Saint Germain, podkreślił, co najbardziej zaskoczyło go w Leo Messim.
"To było fantastyczne. Jest jednym z najlepszych w historii futbolu. Zaskoczyło mnie to, jak niesamowity jest jako zwykły człowiek, a nie tylko piłkarz”.
"Jest najlepszym wszech czasów, fantastyczną osobą i wspaniałym człowiekiem. Gra z nim była dla mnie bardzo ważna, będę ją pamiętał jako jedno z najlepszych wspomnień w moim życiu. To było fantastyczne. Jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Zaskoczyło mnie to, jak niesamowity jest jako osoba, a nie tylko jako piłkarz” – powiedział Gigi.
Leo w sesji dla Adidas Football
@Pawel13sz @Sysia11 @Messibestplayerintheworld @PatrychoO @mekston @Adran360 @Tollusiek @Lanosss @macio_944 @LAMC_10
1
Czekam na niego ;-))
Jestem ciekawy jak sobie poradzi pod skrzydłami Flicka i uboku Pedriego którego bardzo podziwia Julian, w dodatku jest jeszcze Rapha i Yamal ;-)
1
@JaTylko Jestes juz w madryciokach jeden i jakos mu nie kibicuje.
1
@JaTylko Zależy od Ciebie.
2
@JaTylko No to wlasnie nie maja nic więc skoncz gęgać.
@Kapitan hawk wędka zarzucona i rybki same wskakują na hak ;DD
2
@Chimera mowisz o sobie, okej.
Dzieki ze sie podszywko szybko ujawnilas to do blokowanych i ignorowanych polecialas jak spam.
@JaTylko co maja madrycioki wspolnego do Nico Paza?
Gra w Como obecnie.