LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept Indywidualne tak, ale to sport zespołowy i nietrafnym jest stwierdzenie, że trudno o lepsze zakończenie tutaj :)
1
,,Polak pożegnał się w najlepszy możliwy sposób - strzelając swojej ulubionej ofierze bramkę. Valencia jest zespołem, przeciwko któremu Lewandowski strzelił najwięcej goli z hiszpańskich drużyn. Trudno było o lepsze zakończenie tej wspaniałej przygody,,
No rzeczywiście trudno było o lepsze zakończenie kariery tutaj. Drużyna na pierwszym miejscu, lepsze byłoby gdyby gola nie strzelił, a wygralibyśmy mecz, a najlepsze, jeśli by się wpisał na listę strzelców i mecz wygrany byłby.
2
@Ilka Hahahaha rozbawiłaś mnie ,,zwłaszcza po stronie faceta"
Na pewno ciężej znaleźć dziewczynę, 20 letnią dziewicę niż chłopaka prawiczka w tym samym wieku.
1
@blakkudium Co oni tam sobię całuski dali? :)
2
@Kapitan9 Jak się nie obserwują to ostateczny dowód na nienawiść pomiędzy nimi.
0
@dingoDingo Nie przejmuj się, seks jest przereklamowany. Każdy szczery facet Ci to powie, najlepiej i tak można dogodzić sobię samemu.
0
@kanver_ Kane po ZP leci :)
12
Nie no karykaturalnie się ogląda piłkę nożną kobiet, kabaret. Włączyłem na minutę i finisz, tak jakbym widział faceta robiącego pazury hahaha
0
@Gall Te bramki Pelego, które on sam widział i słyszał. Messiemu doliczyć te z juniorów i będzie miał więcej.
1
@LAMC_10 Czyli tylko siebię? :d
1
@Adran360 Słabe.
3
@Rastafarnianin Na początku myślałem, że kij z tym, ale teraz też uważam, iż to kpina.
0
@Gall Dobry dowcip hehe
0
@TowarEK Są tacy którzy wydali więcej, a gablota stęskniona za pucharami :)
0
@TowarEK Ważniejszym pucharem od LM jeśli uwzględniamy jakość trenerska jest liga krajowa, Carlo przez 30 lat trenerki wygrał 6 mistrzostw, Pep w 18 lat wygrał 12 :D
Ogólną liczbe trofeów też Hiszpan ma większą. Ancelotti to topka, prawdopodobnie nawet top 3 wszechczasów, ale do Guardioli nie ma podbicia.
4
@Transu96 Cala trójka zawodziła oprócz sezonu 2014/15. W sezonach 2013/14 Messi z Neyem nie istnieli z Atleti, w 2015/16 cała trójka zagrała piach, w 2016/17 po remontadzie z p$g dostaliśmy lanie od Juve i znowu nasz atak zawiódł. Jeśli coś pokićkałem to poprawiać :D
1
@kanver_ Ten sezon 2015/16 Luisa to najlepszy sezon 9 w historii tego sportu. Szkoda, że nie udało się w LM przejść murarzy, pewnie jeszcze kilka trafień by dołożył, lub asyst, bo z bramkami w tych rozgrywkach to wiadomo jak u niego jest :D
2
@paweldunajecfcb Po upojnej nocy, on nie zadzwonił?
0
@Lionel_Messi10 Liczę na Hiszpanię mimo wszystko. Leo już jest syty.
1
@Laminedependencia Romero bronił.
1
@Krzysztof1987 To są jednostki z najwyższego poziomu sportowego, można wymagać nienagannej techniki w tak prostych czynnościach jak trening bicepsów :D
Tym bardziej, że tam cały sztab ludzi jest skupiony na ich progresie.
1
@Roobo Hahahahaha to widzę, że masz bardzo przeciętne postrzeganie genialności. Oglądam każdy mecz Barcy i ani jednego partidazo tutaj nie zagrał.
Genialny :D
Tak to można jedynie o takich piłkarzach jak Iniesta, Messi, Neymar, Ronaldinho pisać, a nie o takim przeciętniaku i niewypale transferowym. Jak Holender jest dla Ciebię genialny to praktycznie o 90% graczy którzy tutaj kopnęli piłkę można tak napisać.
4
@Lanosss :D Nie widziałem tego
0
Finał LE przed LK, dziwnie jakoś, a finał LM o godzinie 18, też chyba pierwszy raz, albo nie pamiętam :D
0
@Wojtas823 I osiągnął, wygrał trofeum którego jeszcze nie mieli.
3
@Giwera To wygląda stratosferycznie wręcz :D
Dodałbym jeszcze Luisa De La Fuente.
1
@gilbert3 Piąta kość śródstopia z przemieszczeniem, czyli ustawili wszystko w prawidłowym położeniu, wsadzili pewnie drut, zrośnie się, wyciągną druty i później gojenie do pełnej sprawności.
0
@lucca87 Już prędzej United bym stawiał, że może wystrzelić niż ww. kluby. City po erze Pepa, Liverpool ze Slotem, czy chimeryczna totalnie Chelsea, nie ma szans :)
0
@Bogan Mi też się tak wydaję, a wygrana Arsenalu 1:0 wcale mnie nie zdziwi :D
0
@TowarEK Aha :D
Czyli jesteś jednym z tych uprzedzonych do najlepszego trenera w historii.