LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Chyba, że jest się Messim hehe
2
@Radzio_94 Najpierw to trzeba umieć prosto kopnąć piłkę, z czym ma już ogromny problem. Szanuję jego osiągnięcia, ale już dawno szczyt mu odjechał.
0
@Encore W historii tylko Xavi Iniesta i Busi stworzyli lepsza linie pomocy w Repkach.
7
@wojopancer XD tylko tak można to skomentować. Za jedną LM dla nas to bym oddał puchar Argentyny sprzed niecałych 4 lat, pozostałe 2 z ubiegłego wieku i wszystkie Copa America.
2
@zadafcb To jakiś horror?
0
@Aequlibre Możliwe, że dla niego Crisu jest top1
0
@NeroTFP1 Paradoks jestestwa w tym uniwersum się dokonał więc :D
4
Nie no Messi to jest taki kozak, że szok, brak słów, aby opisać tego piłkarza.
2
@AmigoBlancos Gratki :)
3
Jeśli można za niego dostać 100 mln to powinien odejść, Brazylijczycy nie są długowieczni, pewnie nie powtórzy już formy z z sezonu 2024/25.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gdzie jest punkt zaczepu tego wszystkiego, skoro wszystkim się nie chcę.
0
@orgazm44 I taki komentarz to ja szanuję. Kreska koki na stole to byłoby wielkie oburzenie, stop patologii!!!
Krzyczałby każdy pijak na weselu :D
Chwilę później przechylając kieliszek gorszej trucizny, która jest bardziej destrukcyjna od ww. narkotyku, bo co..? polityk jeden z drugim tak ustalili, że to można, a tamtego nie haha
1
@Kintoki Bardzo trafne spostrzeżenie.
0
I za stosunek w dzień!
Hej hej jeh
4
@PatrychoO To chyba bym skończył z piłką nożną, patrząc na jakość meczy reprezentacji.
1
@juro14 Nie obrażaj jej, osiągnęłaby większy, jest zblokowana energetycznie, jej czakry ledwo się iskrzą. Biedulka :/
1
@Who_you_mam Ale średnie.
2
@Faro Też wolałbym jakiegoś cracka, ale dzięki Hiszpanowi w dużej mierze wygraliśmy dwa mistrzostwa i kilka innych pucharów, szacunek się należy.
0
Czuję, że zacznę oglądać całe mecze od fazy pucharowej. Jakoś słabo idzie nocne oglądanie.
1
@Kidd Dla mnie top1.
1
@MsBarca Kolejny przykład gdzie statystyki nic nie znaczą, lepiej zachować czyste konto w ćwierćfinale na wyjeździe (przed zmianą) niż kilka czystych kont w uwczesnej grupie przeciwko jakimś ogórkom.
1
@Marusek Hahaha
Dzięki :)
2
@martusiaaaa Ale masz pamięć :D
Dziękuję bardzo.
1
@lajcior -18 zlociszczy
1
@LAMC_10 Jeśli taki będzie to mają duże szansę na obronę pucharu, aczkolwiek Hiszpania i tak ma większą siłę.
1
@NeroTFP1 Wielki złoty szlem byłby to :D
1
@martusiaaaa Oczywiście. Pies kiedy będzie trzeba odda za Ciebię życie.
0
@Kgorecki2500 Nie wiem dlaczego, ale dla mnie koty są odpychające, a ten to już wgl, jakiś pożółkły od moczu na podwoziu.
0
@RomanGroza he he he