1

@Arden Chyba, że jest się Messim hehe

2

@Radzio_94 Najpierw to trzeba umieć prosto kopnąć piłkę, z czym ma już ogromny problem. Szanuję jego osiągnięcia, ale już dawno szczyt mu odjechał.

0

@Encore W historii tylko Xavi Iniesta i Busi stworzyli lepsza linie pomocy w Repkach.

7

@wojopancer XD tylko tak można to skomentować. Za jedną LM dla nas to bym oddał puchar Argentyny sprzed niecałych 4 lat, pozostałe 2 z ubiegłego wieku i wszystkie Copa America.

2

@zadafcb To jakiś horror?

0

@Aequlibre Możliwe, że dla niego Crisu jest top1

0

@NeroTFP1 Paradoks jestestwa w tym uniwersum się dokonał więc :D

4

Nie no Messi to jest taki kozak, że szok, brak słów, aby opisać tego piłkarza.

2

@AmigoBlancos Gratki :)

3

Jeśli można za niego dostać 100 mln to powinien odejść, Brazylijczycy nie są długowieczni, pewnie nie powtórzy już formy z z sezonu 2024/25.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gdzie jest punkt zaczepu tego wszystkiego, skoro wszystkim się nie chcę.

0

@orgazm44 I taki komentarz to ja szanuję. Kreska koki na stole to byłoby wielkie oburzenie, stop patologii!!!
Krzyczałby każdy pijak na weselu :D
Chwilę później przechylając kieliszek gorszej trucizny, która jest bardziej destrukcyjna od ww. narkotyku, bo co..? polityk jeden z drugim tak ustalili, że to można, a tamtego nie haha

1

@Kintoki Bardzo trafne spostrzeżenie.

0

I za stosunek w dzień!
Hej hej jeh

4

@PatrychoO To chyba bym skończył z piłką nożną, patrząc na jakość meczy reprezentacji.

1

@juro14 Nie obrażaj jej, osiągnęłaby większy, jest zblokowana energetycznie, jej czakry ledwo się iskrzą. Biedulka :/

1

@Who_you_mam Ale średnie.

2

@Faro Też wolałbym jakiegoś cracka, ale dzięki Hiszpanowi w dużej mierze wygraliśmy dwa mistrzostwa i kilka innych pucharów, szacunek się należy.

0

Czuję, że zacznę oglądać całe mecze od fazy pucharowej. Jakoś słabo idzie nocne oglądanie.

1

@Kidd Dla mnie top1.

1

@MsBarca Kolejny przykład gdzie statystyki nic nie znaczą, lepiej zachować czyste konto w ćwierćfinale na wyjeździe (przed zmianą) niż kilka czystych kont w uwczesnej grupie przeciwko jakimś ogórkom.

1

@Marusek Hahaha
Dzięki :)

2

@martusiaaaa Ale masz pamięć :D
Dziękuję bardzo.

1

@lajcior -18 zlociszczy

1

@LAMC_10 Jeśli taki będzie to mają duże szansę na obronę pucharu, aczkolwiek Hiszpania i tak ma większą siłę.

1

@NeroTFP1 Wielki złoty szlem byłby to :D

1

@martusiaaaa Oczywiście. Pies kiedy będzie trzeba odda za Ciebię życie.

0

@Kgorecki2500 Nie wiem dlaczego, ale dla mnie koty są odpychające, a ten to już wgl, jakiś pożółkły od moczu na podwoziu.

0

@RomanGroza he he he

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?