LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MsBarca Portugalia jest bardzo silna i w dodatku głodna. Półfinał jak nic, a i finał nie będzie niespodzianką.
4
@BorzyKrzys Dziwię się Iranowi, że uczestniczy w imprezie.
4
Finał MŚ 2022 to istny fenomen, do dzisiaj oglądając powtórki czuć duże emocje, chyba już lepszego finału w tym wieku nie będzie :D
Jedynie jakby Polska grała, ale to wiadomo...
1
@blakkudium Początek wielkiej reprezentacji Hiszpanii i jednocześnie wspaniałej Barcy :)
3
Moment i będzie taki sam okres posuchy jak pomiędzy pierwszym a drugim trofeum.
0
@majkiii Gdyby miał klauzulę 115 mln to by oferty leciały non stop.
0
@clyde Tu masz rację, ww. Auta to poezja, charakter i jakość.
4
@MirusAmisz Wygląd to jeszcze kwestia drugorzędna, tam pod maską jest lipa. Te auta za 20 lat to już będą 4 razy po recyklingu.
1
@heniusss Hahaha można tak to ująć
1
@FabianekMrozek Ale naiwny jesteś, chyba że trollujesz. Tak samo ich wszystkich rozliczą, jak za te czyny u epsteina itp. To jest jedna banda, sędziowie, politycy, prokuratorzy, celebryci, sami siebię nie będą sądzić.
4
Miałem mega realistyczny gangsterski sen, strzelaniny, bójki jakieś, niezłe bagno tam zaliczyłem, ale ulga po pobudce nastąpiła :D
0
@xvcWinterSoldier Byłby jednym z wielu?
Jeśli zacząłby gwiazdorzyć i ego by mu wywaliło to tak, jeśli patrzymy piłkarsko to by się tam wyróżniał, tak jak robi to w p$g na tle lepszy piłkarzy.
1
@blakkudium I 80% pensji zostaję u nas hehe
0
@Bzyczekk A bzyczek strzelał kiedyś z bazoooki?
0
@JordiAlbion 2400 ojro na łapę dadzą i podpisuję.
0
@JordiAlbion Dała mi wiarę i nadzieję, że zostanę nowym napastnikiem Barcy i zdobędę z moim ukochanym klubem sekstet. VeB!
Nigdy nie przestańcie marzyć moi kochani.
0
@D10SLEO Dlaczego sądzisz, że nigdy nic jej nie wychodziło?
Tam grać w tych szlemach to już jest wyczyn, a wygrać to już szczyt.
1
@Tigermaus Na Leicester było 6000 z tego co pamiętam hehe
5
Trzeba przyznać, że ten Lob to zagranie najwyższej jakości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@natanvip Niby skąd ta pewność, iż pewnego poziomu nie przeskoczy.
0
@Cules69 Oczywiście, że tak. W poprzednim sezonie miał mecze gdzie wyglądał jak crack. To może być gwiazda.
0
@Piotrek1993 Na pewno klimatu nie będzie czuć takiego jak podczas wakacyjnego turnieju w naszej strefie czasowej, o 4 w nocy nie ma opcji meczu oglądać jak dla mnie, no chyba, że od ćwierćfinału.
2
@robsesh I Mou na ławce hahaha
0
@Encore Mocarna ta ekipa jest, tutaj półfinał będzie jak nic, a nawet jeśli wygrają puchar to zdziwienie nie będzie.
Liczę na finał Hiszpania-Portugalia :Do
4
@BORO_12 Zobaczymy jak poradzi sobie w LM, jeśli zda egzamin i utrzyma poziom w serie A to lepszego kandydata nie będzie, wątpię w powrót Luisa, a to teraz jedyna lepsza opcja od Cesca.
0
@krzywy Jak nie to heja do szwagra, albo kumpla jakiegoś pożyczyć.
8
Ale ludzie mają neyebane z tymi plastikowymi papierosami, buch co 10 sekund i tak przez cały dzień.