1

@gilbert3 Piąta kość śródstopia z przemieszczeniem, czyli ustawili wszystko w prawidłowym położeniu, wsadzili pewnie drut, zrośnie się, wyciągną druty i później gojenie do pełnej sprawności.

0

@lucca87 Już prędzej United bym stawiał, że może wystrzelić niż ww. kluby. City po erze Pepa, Liverpool ze Slotem, czy chimeryczna totalnie Chelsea, nie ma szans :)

0

@Bogan Mi też się tak wydaję, a wygrana Arsenalu 1:0 wcale mnie nie zdziwi :D

0

@TowarEK Aha :D
Czyli jesteś jednym z tych uprzedzonych do najlepszego trenera w historii.

9

W przyszłym sezonie Arsenal obroni mistrzostwo, będą potężni, to jaka presja im towarzyszyła to się w palę nie mieści, teraz jak trochę zejdzie będą jeszcze lepiej grać.

1

@RoberDzik Oj byłoby pięknie :D

0

@Adriano71 Gorzej niż Arbeloa, niestety...

1

@bartekvisca Super, ale nie z podejściem Lewego odnośnie kasy. To sprawia, że to jest nierealne, a szkoda, tak powstaje coś o wiele cenniejszego od siana.

0

@Adriano71 Tutaj nawet mała dopłata byłaby świetną opcją.

0

@maszkey Ja się zgadzam, ale na pewno nie z tym, że to świetny obrońca. Na tym poziomie z taką techniką nie ma prawa bytu, a w Barcy już szczególnie.

4

Dopłacić nawet, aby się uwolnić od konia trojańskiego.

3

Ależ ta materialna rzeczywistość bywa mało satysfakcjonująca.

0

@Bykunn Tak jakby on coś tam wnosił :D

1

@gumaz Prusom Break, pierwsze 2 sezony kozak.

0

@directedbyfcb Juve albo Milan, nowe wyzwania być może ukazałyby jeszcze jego jakość, w tym City wydaję się być już lekko wypalony.

0

@1996messi Ja obstawiam, że zostanie.

1

@Antimadridista_WR Hahahaha to będzie viral w następnym sezonie po popisach jego drewniaków :)

0

@Ws7 Doznał tego urazu w meczu o pietruszkę, mistrz klepnięty, więc bez sensu jest katowanie piłkarzy którzy mają 50 meczy w nogach, tym bardziej, że mamy najlepszą szkółkę na świecie i można szukać nowych talentów.

5

@Marusek Tak, od razu rok :D
Pół roku to dla normalnego kopacza, oni go tam naprawią dużo szybciej.

1

@kubix05 A co nie został powołany?

1

@bartulek98 Też mam takie wrażenie.

0

@Rewolucja123 Mają 2 pkt przewagi.

17

@Borneo On ma 18 lat i gigantyczne już doświadczenie, absolutnie nie można się go pozbyć.

2

@marcin62 Hahahaha w spokoju pracować w Chelsea, przecież tam wymieniają trenerów po 10 słabych meczach :D

7

Kiedy tutaj przychodził nie spodziewałem się, że osiągnie to wiele. Zapamiętam go najbardziej z tych 3 mistrzostw w 4 sezony, oraz dlatego, że strzelił ponad 100 bramek. Prawdziwy crack jeśli patrzymy przez pryzmat pozycji numer 9, będzie mi go brakować i mam nadzieję, że jeszcze trochę postrzela na świecie. Powodzenia Lewy :D

0

@daver Dla mnie wyżej od Francji na pewno Hiszpania i Portugalia.

2

@pacior95 Co Ty gadasz :D

0

Mecz w środku tygodnia o 21:30, mimo, iż to istne partidazo to lecę spać. Pozdrowienia z poduszkowic wszystkim cules.

1

@directedbyfcb W sumie tego mogłem się domyślić. Ktoś dotarł do pytania za milion, telefon do przyjaciela, a ten sobię w domku na lajcie przy internecie oczekuję, zbyt piękne :)

0

@Matheu12 I się wyjaśniło haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?