LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szklaner Najlepszy polski serial komediowy. Czuć w nim taką rodzinną atmosferę.
3
@Kris_OK Mów o sobię kolego, ja jestem w niebo wzięty, iż prawdopodobnie obronimy ligę i mamy SPH :D
0
@Baros1990 Najważniejsze to porównywać się z sobą, jeśli kibice Atletico przymierzali się zawsze do Barcy i realu to wiecznie czuliby swoją niższość, porównując obecne Atleti do tego sprzed ery Simeone jest kontrast na plus i to im wystarcza, to jest prawidłowe podejście.
0
@Azazel_Pazuzu Przecież to klasyczek :D
1
Do boju Widzew!
0
@FCB24 W obronie to raczej ośmiokąt :D
Wszyscy obrońcy dali ciała podczas sezonu, nikt nie wybił się ponad średni poziom, mistrzostwo i superpuchar to i tak ponad stan, dlatego trzeba się cieszyć.
0
@LukaszFan I każdy był w prime, a z tyłu Iniesta, Busi, Rakitic, w defie świetny Alba, Pique, Alves, na bramce młody i jurny Ter Stegen. 4 lata to wystarczająco, aby mówić, że jedna LM jest słabym osiągnięcie, patrząc na to co ta drużyna powinna mieć w osiągnięciach.
3
@MisterGuardiola Tego już kolega chyba nie kojarzy. Przecież tam najbardziej sędzia się pomylił wyrzucając Abidala za faul widmo.
12
@Gaz Barca od zawsze w LM nie posiadała kluczowego aspektu, czyli szczęścia, te nasze 5 pucharów zdobyte wtedy kiedy byliśmy jak kosmici w porównaniu do innych klubów, nigdy nie zrobiliśmy niespodzianki. MSN tylko jedno trofeum, to jakaś abstrakcja, a tym bardziej, że pomoc i obronę też mieliśmy super, nie mówiąc już o braku obrony tytułu przez ekipę Pepa.
Praktycznie niewykonalne jest dla nas wygranie puchary kiedy nie jesteśmy najlepsi na świecie.
6
@Derean Nie mówię, że do nas pasuję, czy chcę aby go kupić, ale taką kompilację to i z Messim można zrobić.
1
@AduŚ07 Żarło przez tyle sezonów, mnóstwo pucharów ,,wygrali,, dzięki temu udawaniu i oszukiwaniu.
Ciekawe, czy im chociaż wstyd :D
0
@Czyhrynski 1000 letniej próbowałem, wyewoluowana kobieta z przyszłości o niesamowitej urodzie, silna duchem.
0
@Bzyczekk Sprawiedliwie byłoby zagarnąć całe ich terytorium, ale nawet to jest niczym patrząc co ten nikczemny naród wyprawiał.
0
@Bzyczekk A dlaczego 20 letnia szparka smakuję tak dobrze a 90 letnia już nie? :p
0
@Karol145 Coś w tym chyba jest.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Karol145 Vinicius ma okropny charakter i po prostu nie da się go lubić, ale piłkarsko to dał i wciąż może dać mnóstwo jakość, 2 LM jakby nie było wygrał z realem.
0
@Cules69 Połowa to i tak o wiele za dużo.
0
Lepiej, aby Bayern nie wygrał LM, mają jeszcze puchar w grze i szansę na trzeci tryplet, wyprzedzając tym samym Barcę, aktualnie są to jedyne kluby z 2 takimi osiągnięciami.
0
Wchodzi Camavinga!
0
@kanver_ Jak to Anglia, wartość mocno zawyżona :D
0
@Mak200 Zdecydowanie, jedyny dobry turniej w naszym wykonaniu od ponad 30 lat.
0
@Mak200 To oczywiste przecież :D
Uznawany przez wielu jako najlepszy napastnik w historii piłki nożnej brazylijski Ronaldo także nie ma LM.
1
@Antimadridista_WR Jego rola tutaj jest wyolbrzymiana, półfinał w murarzami z Interu pokazał, 7 bramek w dupę, a w finale nawet jednego nie potrafili strzelić.
0
@PepGuardiola1971 Żadnego medalu z Reprezentacją, choćby brązowego i tylko jedna LM, dwie skazy na wspaniałej karierze, jednej z najlepszych w historii tego sporu.
1
@Bogan Jak dla mnie tylko Atletico, zawsze to kolejny klub w lidze z tym pucharem i bardziej prestiżowe starcia bezpośrednie, co przekłada się na jakość sportową całej ligi.
Ogólnie to nie darzę sympatią żadnego z 4 klubów.
Najprzyjemniejszą historię mamy z Arsenalem i w sumie też byłoby spoko gdyby wznieśli uszatego, gdyż jeszcze w gablocie także tego im brak.
0
@tbas Do tego momentu był remis w dwumeczu i grali w osłabieniu, ktoś wysunięty do kontry to zrozumiały zamysł taktyczny, aby dać sobię szansę na gola, przecież dogrywka to i tak pozamiatane grając w 10.
Mówię tylko o tej akcji. Mapet ogólnie w obronie nie pomaga.
0
@Lordzi Średnio bym powiedział.
2
@Natalia12345 Na pewno szansę by wzrosły, jak to Brazylijczyk, intelektem nie grzeszy. Zawalił nam mega szansę, czysty kretynizm te mecze towarzyskie w decydującej fazie sezonu klubowego.
1
@tarantino10 Fajnie jakby to Atletico wygrało swój pierwszy puchar, zawsze to liga hiszpańska, ale słabo ich widzę z p$g czy Bayernem.