LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@davor1969 PK to najpierw trzeba wygrać.
4
Liga będzie prawdopodobnie obroniona, wielki sukces Barcy, 29 mistrzostwo na wyciągnięcie ręki. We wtorek najważniejszy mecz sezonu, szansa na awans jest, jeśli zagramy na szczyt naszych możliwości. VeB!
0
@dzefrej234 Pamiętny sezon 7'upa :D
0
@ViscaelBarca2007 Wcale mnie nie zdziwi jeśli przejdą dalej, mówię o realu oczywiście.
0
Hahahahahaha, tak na pewno :)
On czuję rozczarowanie, musiałby mieć IQ na poziomie listewki :D
1
Nagle podczas oglądania reklamy LM poczułem irracjonalne uczucie, iż to jeszcze nie czas na nasze odpadnięcie i wewnętrzny spokój, że to odrobimy. VeB!
1
Dostaliśmy baty od Atletico i nagle wysrywy, a może Lewy po tym meczu zrozumiał, że brakującego ogniwa w Barcy już nie wygra i szuka alternatyw.
3
@Arden Akurat tutaj trzeba chwalić, żeby nasi nak z przodu biegali to jechalibyśmy z każdym.
0
@ravpelc Iluzoryczne są, ale są :D
0
@matirix20 Jasne, jest świetny, ale to Brazylijczyk i do tego często pauzuje.
0
@July_6_BcN A przyjedziesz do Lubuskiego?
0
@July_6_BcN A mieliśmy się na finał u Ciebię na kwadracie spotkać :/
1
@Encore Dla mnie żółta, nie miał piłki pod kontrolą i to to też powinno być wzięte pod uwagę.
0
@July_6_BcN Nieeeeee, wierzyłem w Ciebię. To chociaż w myślach to zrób.
0
@July_6_BcN Rzuć teraz zaklęcie remontady w odpowiedzi na komentarz, a gwarantuję Ci, że przejedziemy do półfinału.
0
@Ignareks Nie dla mnie i pewnie dla wielu innych kibiców piłki nożnej, a także sponsorów.
0
@Ignareks Atletico jeszcze nie wygrało tego pucharu i na pewno zrobiłoby to dobrze dla całej ligi.
0
@maroon Zapomniałeś, że jedna strzelona Przy stanie takim jaki jest :D
1
@Ignareks Hahahaha to już 1000x bardziej wolę hiszpański zespół, każdy oprócz realu od Bayernu.
2
@Giwera Zaraz się okaże, że Dembuś obroni LM, a w Barcy najbardziej zapamiętany ze spieprzenia setki z Liverpoolem :)
0
Jeśli Atletico nas wyeliminuję to fajnie jakby wygrali w końcu LM, zawsze to puchar do ligi hiszpańskiej. Na pewno lepiej niż p$g czy Bayern.
2
Ta piłka nożna to jeszcze w ogóle ma coś wspólnego ze sportem..?
W każdym meczu wały, wały i jeszcze raz wały, wypaczające wyniki.
0
@Capitano5 Barca w PK to orzeł, a w LM kanarek.
0
@Ilka Nie wiem który puchar jest cięższy do zdobycia, ale wiem który jest dla nas najcenniejszy i jest to PK, skoro ryzykujemy sezon gryząc piach w rewanżu, gdzie trzeba odrobić 4 bramki, w kluczowej fazie sezonu :D
0
@Aequlibre Mówię o wyrzuceniu Cubarsiego.
0
Nie oglądałem powtórek, ale na żywo wydawało mi się, że żółta powinna być, jak uważacie?
0
@Aequlibre Dzięki wielkie. Odnośnie tych technik oddechowych to nie wydaję mi się, aby można było osiągnąć ten sam efekt co podczas oddychania tlenem 100% pod zwiększonym ciśnieniem, ale mogę się mylić :D
0
@La Pulgaa Trochę poczytałem i zastanawia mnie czy warto korzystać po intensywnych treningach.
Jakie to metody?
0
@Aequlibre Szybsza regeneracja organizmu po siłowni.
0
Korzysta ktoś z komory hiperbarycznej i mógłby podzielić się opinią, czy naprawdę robi robotę? :D