LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PJ777 4:2 to twoim zdaniem dobry wynik przed rewanżem? Haha
3
W angielskiej też ciekawie, City w gazie, Arsenal pod formą, 9 pkt przewagi, ale Ekipa Pepa ma mecz zaległy i mecz bezpośredni, może się zrobić 3 pkt przewagi Kanonierów niebawem i niesamowita presja na nich.
Raczej majstra dowiozą, ale na pewno końcówka sezonu zapowiada się fantastycznie :)
1
@Foro Jeśli patrzymy tylko na epizod w naszym klubie to Suarez np.
0
@TR3YWAY A jak inaczej nazwać jedna z najlepszych 9 w historii piłki nożnej, a być może najlepszą?
0
@Ojciec5tkidzieci Widziałem ostatnio już dzieciaka, on wygląda jakby to było przyspieszone :D
0
@Encore Tego podania to nawet Messi nie ma.
0
Najważniejsze 3 pkt w sezonie jak narazie, a do tego zmęczone Atletico przed pierwszym meczem w LM. VeB!
Jazda z nimi i wygrać ten tryplet meczów 3/3.
0
Najbardziej liczę dziś na świetny występ Fermina. VeB!
0
@Kgorecki2500 Dzięki Iran :D
Oby dobro zwyciężyło nad złem i kiedyś może uda nam się wyzbyć wszelkich ciągotek do wojen.
1
@Kgorecki2500 Za drugim razem, w 1940 także przez Ardeny uderzyli, omijając linię Maginota, co zaskutkowało błyskawicznym podbiciem Francji.
1
@ViscaelBarca2007 Tak jest, rozumiem :D
1
@ViscaelBarca2007 Czyli Barca zdobyła prawię 9 bramek mnie niż wskazuję xG?
Skoro tak, to dowód, że stwarzamy mnóstwo sytuacji, a real psim swędem potrafi strzelić gola z xG 0.04 :)
Klasyczek.
0
@ziomal62 Arsenal gra totalnie pragmatycznie, są wyrachowani w tym sezonie kompletnie, ale to nie jest ładne granie.
1
@maroon Kilka krajów chcę się przeciwstawić monopolowi państw które posiadają cały arsenał i skutki widzimy na bliskim wschodze. USA będzie mówiło kto może, a kto nie, a tymczasem mają kilka tysięcy głowic i jako jedyny kraj w historii użyły owej broni na wojnie.
Systemem na świecie rządzi tylko i wyłącznie manipulacja i kłamstwo, ubrane w górnolotne wzniosłe słówka.
0
@michal26 W takich sytuacjach uznany gol i bramkarz wylatuję, ale przepisy mówią inaczej.
2
@BojanKriKicz Już!
Święta są, na szachy przyjdzie pora innym razem.
1
@KrychaFCB Obserwowałem go dzisiaj, 0 pomocy w defensywie, kompletnie 0.
0
Jeeeest!
Nie wejdzie ten kupon hahahaha
Dzięki Mallorca, kupuję koszulkę :)
0
@Jackazz Remis tam jest na kuponie.
1
@Filipem No hahaha
Ostatnio nie wziąłem 1625 zł, ale teraz jakiś impuls :D
3
Ale zrobiłem głupotę...
Wziąłem casha 2.68 zł
A Bayern wyciągnął 6/12 siadło i dużą szansa na kolejne trafione zdarzenia.
3
@VegetaPolska XD
0
@VegetaPolska O widzisz, to trzeba na meczyk wyskoczyć :D
0
@dycha_16 Kamil?
Pozdro pozdro haha
0
@Czyhrynski Pamiętam jak 20 lat temu w marcu, kwietniu przychodziła wiosna, powietrze zmieniało zapach, maj najpiękniejszy miesiąc, człowiek napawał się zielenią i Słońcem, czerwiec czyli zakończenie roku szkolnego, wakacje i cudowna pogoda, lipiec i sierpień lato w pełni, ciepły wrzesień...
A teraz od października do maja taka sama nijaka ta pogoda, nie to jesień nie to wiosna, 0 stopni w nocy, a kilka dni później 25 w dzień, częste wiatru.
Jeśli chodzi o ten aspekt to można śmiało tęsknić do tego co było :D
0
@VegetaPolska Jasne :D
0
@Szicek10 Taka mała mieścina w Lubuskim, Iłowa.
1
@gumaz Oo super, mój ulubiony polski serial komediowy :)
W sumie Miodowe Lata także top1 haha
1
@norbi77 Nie była, ale już jest.