0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PJ777 4:2 to twoim zdaniem dobry wynik przed rewanżem? Haha

3

W angielskiej też ciekawie, City w gazie, Arsenal pod formą, 9 pkt przewagi, ale Ekipa Pepa ma mecz zaległy i mecz bezpośredni, może się zrobić 3 pkt przewagi Kanonierów niebawem i niesamowita presja na nich.
Raczej majstra dowiozą, ale na pewno końcówka sezonu zapowiada się fantastycznie :)

1

@Foro Jeśli patrzymy tylko na epizod w naszym klubie to Suarez np.

0

@TR3YWAY A jak inaczej nazwać jedna z najlepszych 9 w historii piłki nożnej, a być może najlepszą?

0

@Ojciec5tkidzieci Widziałem ostatnio już dzieciaka, on wygląda jakby to było przyspieszone :D

0

@Encore Tego podania to nawet Messi nie ma.

0

Najważniejsze 3 pkt w sezonie jak narazie, a do tego zmęczone Atletico przed pierwszym meczem w LM. VeB!
Jazda z nimi i wygrać ten tryplet meczów 3/3.

0

Najbardziej liczę dziś na świetny występ Fermina. VeB!

0

@Kgorecki2500 Dzięki Iran :D
Oby dobro zwyciężyło nad złem i kiedyś może uda nam się wyzbyć wszelkich ciągotek do wojen.

1

@Kgorecki2500 Za drugim razem, w 1940 także przez Ardeny uderzyli, omijając linię Maginota, co zaskutkowało błyskawicznym podbiciem Francji.

1

@ViscaelBarca2007 Tak jest, rozumiem :D

1

@ViscaelBarca2007 Czyli Barca zdobyła prawię 9 bramek mnie niż wskazuję xG?
Skoro tak, to dowód, że stwarzamy mnóstwo sytuacji, a real psim swędem potrafi strzelić gola z xG 0.04 :)
Klasyczek.

0

@ziomal62 Arsenal gra totalnie pragmatycznie, są wyrachowani w tym sezonie kompletnie, ale to nie jest ładne granie.

1

@maroon Kilka krajów chcę się przeciwstawić monopolowi państw które posiadają cały arsenał i skutki widzimy na bliskim wschodze. USA będzie mówiło kto może, a kto nie, a tymczasem mają kilka tysięcy głowic i jako jedyny kraj w historii użyły owej broni na wojnie.
Systemem na świecie rządzi tylko i wyłącznie manipulacja i kłamstwo, ubrane w górnolotne wzniosłe słówka.

0

@michal26 W takich sytuacjach uznany gol i bramkarz wylatuję, ale przepisy mówią inaczej.

2

@BojanKriKicz Już!
Święta są, na szachy przyjdzie pora innym razem.

1

@KrychaFCB Obserwowałem go dzisiaj, 0 pomocy w defensywie, kompletnie 0.

0

Jeeeest!
Nie wejdzie ten kupon hahahaha
Dzięki Mallorca, kupuję koszulkę :)

0

@Jackazz Remis tam jest na kuponie.

1

@Filipem No hahaha
Ostatnio nie wziąłem 1625 zł, ale teraz jakiś impuls :D

3

Ale zrobiłem głupotę...
Wziąłem casha 2.68 zł
A Bayern wyciągnął 6/12 siadło i dużą szansa na kolejne trafione zdarzenia.

3

0

@VegetaPolska O widzisz, to trzeba na meczyk wyskoczyć :D

0

@dycha_16 Kamil?
Pozdro pozdro haha

0

@Czyhrynski Pamiętam jak 20 lat temu w marcu, kwietniu przychodziła wiosna, powietrze zmieniało zapach, maj najpiękniejszy miesiąc, człowiek napawał się zielenią i Słońcem, czerwiec czyli zakończenie roku szkolnego, wakacje i cudowna pogoda, lipiec i sierpień lato w pełni, ciepły wrzesień...
A teraz od października do maja taka sama nijaka ta pogoda, nie to jesień nie to wiosna, 0 stopni w nocy, a kilka dni później 25 w dzień, częste wiatru.
Jeśli chodzi o ten aspekt to można śmiało tęsknić do tego co było :D

0

@VegetaPolska Jasne :D

0

@Szicek10 Taka mała mieścina w Lubuskim, Iłowa.

1

@gumaz Oo super, mój ulubiony polski serial komediowy :)
W sumie Miodowe Lata także top1 haha

1

@norbi77 Nie była, ale już jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?