LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tarantino10 Fajnie jakby to Atletico wygrało swój pierwszy puchar, zawsze to liga hiszpańska, ale słabo ich widzę z p$g czy Bayernem.
1
@Giwera To prawda, może około 60 wykręcić. Najlepszy wynik Messiego to 73, a Crisa chyba 61.
0
@L3OM3SSI Tak, Liverpool to był największy kac, a płakałem tylko raz w 2010 po dwumeczu z Interem.
0
@mekston Wszystkie mecze na styku i ani odrobiny szczęścia dla nas. Może jeszcze los odda :D
0
@BARCA1899Messi Za rok będzie taki sam okres posuchy jak real w oczekiwaniu na decime.
0
@SeWo77 Też bym chciał aby to właśnie Atletico wygrało LM, zawsze to puchar dla LaLiga, a poza tym jeszcze nigdy nie wygrali tego tytułu.
1
@norbi77 Nie rozumiem krytykowania Flicka, ale może to być spowodowane rozgoryczeniem, przecież tak niewiele brakło w poprzednim sezonie i teraz.
Większość decyzji stykowych na naszą niekorzyść co wywołało falę negatywnych emocji.
0
@BORO_12 Dobrze dobrze :D
0
@AduŚ07 W tym roku na miękko.
Najgorzej było w 2010, z Liverpoolem i w zeszłym sezonie.
0
@BORO_12 Jak nie ma 18 jak jest 2007 r :D
2
@urbipl Jak dalej każdy stykowy moment będzie na naszą niekorzyść to sobię możemy nawet Supermana z Iron Manem wystawić i nic to nie da.
Oglądam LM od ponad 20 lat i jedyny dwumecz, gdzie przeszliśmy dalej zyskując na sędziowaniu oraz uwzględniając aspekt szczęścia to remontada z p$g, a tak pierwsze dwumecze które mi przychodzą na myśl to 2008 z United, 2010 z Interem, 2012 z Chelsea, 2025 z Interem, ten ostatni dwumecz, a jakby pomyśleć to pewnie jeszcze by Się doszukał więcej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RoberDzik Nie zdziwię się ani ciut ciut jak real wejdzie do finału i znowu ich zleją.
0
@WiecekFCB No właśnie, też to mi przeszło przez myśl.
2
@Comentateiro Ciężko się nie zgodzić, szczególnie wczoraj przy wyzerowaniu rywalizacji. Najtrudniejsze zadanie wykonane i nagle hamulec ręczny, rywal pakuję gola i standardowy scenariusz loading...
0
@AlexDark00 I co to ma do rzeczy?
U nas był słaby.
1
Fajnie byłoby chociaż raz przejść po szczęśliwym dwumeczu, żeby to nam wpadł jakiś kapeć dający awans, ile już razy widziałem Barcę w LM siedzącą na rywalu jak dzik na sośnie i nic, jedziemy do domu.
2
Po prostu smutno.
0
Po awans Barco kochana
1
Visca El Barca, Visca Catalunya!
0
@July_6_BcN No mówię właśnie :D
0
@July_6_BcN Jeśli będzie ten finał to moja golizna ani trochę nie będzie Ci przeszkadzać, tak w skowronkach będziesz latała.
4
@gumaz Ja na waleta, zapraszam wszystkich golasów na oglądanie meczycha tak jak nas Pan Bóg stworzył. VeB!
1
@Ignareks Jak dla mnie to może być bez dogrywki. 5:2 Barca wygrywa dziś!
2
@Lionel_Messi10 Ledwo idzie w tych workach hahahahaha
4
Lenglet, wierzę w Ciebię :D
Czerwona w pierwszej, aby była oliwa sprawiedliwa.
5
@LAMC_10 A to nie jest tak, że algorytm podrzuca według tego co się ogląda w internecie.? :D
1
@CriminalFCB Skąd takie info?
6
Wielki gest ja cię kręcę, brawo!
Jednak istnieją jeszcze na tym świecie jednostki wybitne w swych czynach.
0
@Lordzi I co z tą trawa i jej długością?