LeoMessiiBarcaPepa
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaFCB Na ligę już szans nie mają, a top4 będą mieć, aczkolwiek chodzi o aspekt psychologiczny przed tym trój meczem, a więc nie spodziewam się, aby grali na pół gwizdka, a w dodatku na swoim stadionie, gdzie są świetni.
Obstawiam zacięty mecz, wygrany przez na 2:1. VeB!
2
Misja Artemis z tego co przeczytałem ma na celu przelot dookoła Księżyca i powrót, wydaję się to dosyć proste, mając na uwadze, że ponad 50 lat temu Człowiek postawił stopę na Księżycu, no właśnie, czy postawił..?
Niewyobrażalny postęp technologiczny i dziś stanowi to problemy, a maszyny z mocą obliczeniową kalkulatora umożliwiły tego dokonać, chyba tak na logikę wydaję się, iż jest tutaj pewna nieścisłość.
1
@kanver_ Jakieś zielone przylądki i inne curqcao jadą, a naprawdę jakościowe drużyny zostają w domu, totalny bezsens. W sporcie romantyzm tego typu totalnie nie pasuję, liczy się przedewszystkim jakość.
0
@LukaszFan 200-300 euro na klasyk mężczyzn, skoro tak to poproszę kilka biletów na najbliższe :D
3
@misterio Ale się jarałem :D
0
@Patinka353 Fajnie by było, na Camp Nou i tak nie wygrają, a więc niech dadzą z siebie maksimum.
1
@Bilon87 Coraz bardziej rodzi się we mnie przekonanie, że religia ma na celu coś odwrotnego do tego co jest oficjalnie głoszone, a mianowicie ciągłe poczucie winy i lęk. Wierzę po swojemu, na pewno nie w Boga, którego ludzie stworzyli na własne podobieństwo.
2
@Encore Bruno to wirtuoz, ostatnio oglądałem United i to jak on przerasta ten klub to szok, w parze z Vitinha to w tym momencie najlepszy środek pola na świecie.
0
@Rifek To niczego nie zmienia :D
0
A już widziałem telebim u siebię w mieście, piękny park, zielono, czerwiec czy tam lipiec, atmosfera rajska...
1
@PepGardiola Raczej?
No chyba, że last dance w wieku 41, prawie 42 lat :D
1
@AmigoBlancos Kosowo nie przegrał u siebię z Turcją :D
Zobaczymy kto dziś ma lepszego czuja haha
1
@Ilka Mam nadzieję Irka, że masz dobrego nosa.
0
@BorzyKrzys Tak naprawdę jesteśmy czymś więcej niż tym ciałem, czymś nieskończenie więcej, ale niepotrzebnie od narodzin tej podróży nakładane mamy niewidzialne kajdany, imię, nazwisko, jakieś cyferki z czym błędnie się utożsamiamy, programowanie i indoktrynacja, wszystkie celu czerpania korzyści z naszej bezcennej energii, ale samo istnienie problemu jest gwarancją istnienia jego rozwiązania jak powiedział jakiś znany filozof niegdyś.
Możliwe, że miłość jest rozwiązaniem :D
0
@Batys Brave sztosik, nie trzeba YT premium nawet, można minimalizować brak reklam, lata wręcz :)
3
@NeroTFP1 Oczywiście, że tak. Bardziej taki np. Puyol by raził w ich barwach, a Messi grał w równie ochydnym p$g, także no.
0
@malypuzon Ty sobię bronisz De Jonga, a na poparcie tezy, że jest niewypałem świadczą statystyki, styl jaki pokazuję na boisku i te największe w historii klubu blamaże, których jest jedną z ostatnich twarzy tutaj i lepiej żeby jak najszybciej to się skończyło, a w dodatku zarabia tyle ile powinien Messi :)
4
@kubix05 W latach 90. To istne marzenie :D
2
@EzioAuditoreDF Można to tylko porównać do osiągnięć takich geniuszy, którzy wyprzedzili swoje czasy jak Leonardo Da Vinci, Kopernik, Einstein, Michał Anioł. Chociaż twój wyczyn wybiega daleko dalej niz ww. pionierzy, przy tym co zrobiłeś to powstał taki kontrast, że ich osiągnięcia bledną i stają się niczym.
0
@Rhaan Bez jaj, oglądam uważnie każdy mecz i De Jong ani jednego partidazo przez te wszystkie lata nie zagrał, a świetnych mecz kilka.
2
@Pedri16Future Czy ja wiem, wstyd to może nie, ale lekkomyślność na pewno tak, w przypadku kiedy się tego nie robi zawodowo tylko tak o, żeby urosnąć.
0
@Kgorecki2500 Wszystko jeden czort, tylko znaczek inny.
0
@MesQueUnClub_87 Jakie to firmy, tak z ciekawości.
0
@Piisarz Czyli odpowiedziałeś sobię na komentarz, ani defensywy, ani ofensywy, ot taki średniak z gigantyczną pensją.
0
@malypuzon A coś na jego obronę można podrzucić? Bo jak narazie to transfer totalna klapa.
1
@Bartas7VeB Lepiej dać De Jongowi jeszcze 100 lat, może coś pokaże hahahahaha
0
Marzenie, aby w lecie stąd odszedł. 4 miejsce na liście największych niewypałów w historii klubu. Przeciętniak.
0
Zmienić ustawienie na 4-4-2
Wysunięty Lewy, Yamal na prawej, w środku czwórka, Fermin, Pedri, Olmo, Bernal.
5
@Gall Wielkich?
Ani jednego, świetnych kilka :)
2
@July_6_BcN Łącze się z Tobą w zrozumieniu i oczekiwaniu na urlop więc :D