1

@FcPortoFan1999 mnie Pol nie dziwi, on jest bardzo niechlujny, niedokladny. Czyta cos w biegu, nie sprawdza czy fake czy ktos go podpuszcza i powtarza. Taki Dyzma dziennikarstwa troche, nadrabia natomiast swoją osobą, jest pozytywny, nie wywyzsza sie. Mozna mu bledy wybaczac, nie są grozne

0

@FcPortoFan1999 Varmazon jest dobry, to Paczulowi wyszło trzeba przyznac

1

@FcPortoFan1999 tak, dokladnie, nawet do dzieciaków potrafil sie przyczepic z ich radosci. W ks jest chyba zasada by gadac nawet glupoty zeby bylo glosno, Borek juz samego siebie przechodzi, ciezko juz sie tego slucha. Mysle, ze zachlysneli sie wlasnym ego i sukcesem jaki yt zrobil

1

@FcPortoFan1999 jak wczesniej staralem sie ogladac praktycznie kazdy program tak teraz jest juz to nudne, tym bardziej iz w ks aktualnie pracuje Jóźwiak i drugi ograniczony do polski Olkowicz oraz odpady z innych kanalow jak Smyk czy Samuel L. Jackson. Co madrzejsi jak pan Tomasz Lipinski czy nawet Dembinski odeszli i tematy im sie wyczerpaly. Paradoksalnie 0:0 zaczyna wygladac lepiej

2

@MessiForeverTheBest oni juz zaczeli ten format pare tygodni temu z tego co kojarze, dzisiaj kolejny odcinek. Bedzie raz w tygodniu, a jak do meczu bedzie tydzien to 3 programy dziennie minimum

2

@Lionel_Messi10 najmądrzejsza opcja, ryzyko znikome

0

Czas na rehabilitacje

5

2

@kamiVeB tyle lat po wojnie, a w poteznym Bayernie @Comentateiro dalej reżim @mekston @blakkudium

2

@Kgorecki2500 to było do przewidzenia :D cały Milan, nawet podpórka 'nie dałaby nic'

3

@July_6_BcN @MichuZ44 a ja wiem kto jest ojcem, gruby George ją bolcował jak jej ferrare ogarnialismy @Kessie @mekston @blakkudium

1

@Kessie spłacił się .ebaniec

0

@Kuchar mogą, on przyszedl z Jong PSV i go w rezerwach zarejestrowali

1

@July_6_BcN jednak dluzej przyjemnosci niz te zapowiadane 15 minut

1

@Prorokk pewnie, ze tak. 3mamy kciuki!

1

@FcPortoFan1999 że patologia to nie da się zaprzeczyć :D

3

@FcPortoFan1999 od kiedy jest szansa na spadek legii, ekstraklasa ma coraz wiecej fanów

0

@Popitek12 i cyk do zeszytu @mekston

1

@MichalZZZ przeczytaj konferencje Flicka i jest odpowiedz iz dostanie kilka minut

0

@MichalZZZ ponoć dzisiaj powrót

1

@BORO_12 podobnie uważam i może pomyślą jeszcze o Grimaldo na lewą, cena jest promocyjna. Przy zakontraktowaniu Senesiego i przedluzeniu Christensena to nie zdziwie się jak odpalą Martina

1

@FcPortoFan1999 wszystko jeszcze przed nim

5

@Lionel_Messi10 LA FC to równiez druzyna gabończyka Bouangi @Popitek12. Nie mozna o tym zapominac @mekston @blakkudium

1

@blakkudium wstyd Oskar takie bledy robic @FcPortoFan1999

1

@Kapitan9 masz:
Onstein


Pacifico mial dolegliwosci

a Hamza czeka na rejestracje

2

@July_6_BcN chcialem nadmienic, ze pierwszy Ci wczoraj doniosłem. Autor posta na X równiez zostal zgloszony

1

@Beztroskii no i teraz Gavi ma milion kontuzji, a w wymianie mial byc jeszcze Ruiz, ktory jest napędem dla PSG i w tym czasie rozegral 3 razy wiecej meczów niż właśnie Gavi, a i Verratti tez gra regularni. My na koniec skonczylismy z transferem Oriola Romeu

2

@PatrychoO Ruiza to w sumie szkoda. Gavi to praktycznie co chwile kontuzje od tego czasu łapie, za wiele nie ma z niego pożytku

0

@messi564 wróci zastapic Wojtka na ławce, legenda

2

Macie i ogladajcie pana @michalgajdek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?