Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 mnie Pol nie dziwi, on jest bardzo niechlujny, niedokladny. Czyta cos w biegu, nie sprawdza czy fake czy ktos go podpuszcza i powtarza. Taki Dyzma dziennikarstwa troche, nadrabia natomiast swoją osobą, jest pozytywny, nie wywyzsza sie. Mozna mu bledy wybaczac, nie są grozne
0
@FcPortoFan1999 Varmazon jest dobry, to Paczulowi wyszło trzeba przyznac
1
@FcPortoFan1999 tak, dokladnie, nawet do dzieciaków potrafil sie przyczepic z ich radosci. W ks jest chyba zasada by gadac nawet glupoty zeby bylo glosno, Borek juz samego siebie przechodzi, ciezko juz sie tego slucha. Mysle, ze zachlysneli sie wlasnym ego i sukcesem jaki yt zrobil
1
@FcPortoFan1999 jak wczesniej staralem sie ogladac praktycznie kazdy program tak teraz jest juz to nudne, tym bardziej iz w ks aktualnie pracuje Jóźwiak i drugi ograniczony do polski Olkowicz oraz odpady z innych kanalow jak Smyk czy Samuel L. Jackson. Co madrzejsi jak pan Tomasz Lipinski czy nawet Dembinski odeszli i tematy im sie wyczerpaly. Paradoksalnie 0:0 zaczyna wygladac lepiej
2
@MessiForeverTheBest oni juz zaczeli ten format pare tygodni temu z tego co kojarze, dzisiaj kolejny odcinek. Bedzie raz w tygodniu, a jak do meczu bedzie tydzien to 3 programy dziennie minimum
2
@Lionel_Messi10 najmądrzejsza opcja, ryzyko znikome
0
Czas na rehabilitacje
5
@Lionel_Messi10 @Tollusiek @LAMC_10 @Messibestplayerintheworld @Sysia11
zawsze bawi :D
2
@kamiVeB tyle lat po wojnie, a w poteznym Bayernie @Comentateiro dalej reżim @mekston @blakkudium
2
@Kgorecki2500 to było do przewidzenia :D cały Milan, nawet podpórka 'nie dałaby nic'
3
@July_6_BcN @MichuZ44 a ja wiem kto jest ojcem, gruby George ją bolcował jak jej ferrare ogarnialismy @Kessie @mekston @blakkudium
1
@Kessie spłacił się .ebaniec
0
@Kuchar mogą, on przyszedl z Jong PSV i go w rezerwach zarejestrowali
1
@July_6_BcN jednak dluzej przyjemnosci niz te zapowiadane 15 minut
1
@Prorokk pewnie, ze tak. 3mamy kciuki!
1
@FcPortoFan1999 że patologia to nie da się zaprzeczyć :D
3
@FcPortoFan1999 od kiedy jest szansa na spadek legii, ekstraklasa ma coraz wiecej fanów
0
@Popitek12 i cyk do zeszytu @mekston
1
@MichalZZZ przeczytaj konferencje Flicka i jest odpowiedz iz dostanie kilka minut
0
@MichalZZZ ponoć dzisiaj powrót
1
@BORO_12 podobnie uważam i może pomyślą jeszcze o Grimaldo na lewą, cena jest promocyjna. Przy zakontraktowaniu Senesiego i przedluzeniu Christensena to nie zdziwie się jak odpalą Martina
1
@FcPortoFan1999 wszystko jeszcze przed nim
5
@Lionel_Messi10 LA FC to równiez druzyna gabończyka Bouangi @Popitek12. Nie mozna o tym zapominac @mekston @blakkudium
1
@blakkudium wstyd Oskar takie bledy robic @FcPortoFan1999
1
@Kapitan9 masz:
Onstein
Pacifico mial dolegliwosci
a Hamza czeka na rejestracje
2
@July_6_BcN chcialem nadmienic, ze pierwszy Ci wczoraj doniosłem. Autor posta na X równiez zostal zgloszony
1
@Beztroskii no i teraz Gavi ma milion kontuzji, a w wymianie mial byc jeszcze Ruiz, ktory jest napędem dla PSG i w tym czasie rozegral 3 razy wiecej meczów niż właśnie Gavi, a i Verratti tez gra regularni. My na koniec skonczylismy z transferem Oriola Romeu
2
@PatrychoO Ruiza to w sumie szkoda. Gavi to praktycznie co chwile kontuzje od tego czasu łapie, za wiele nie ma z niego pożytku
0
@messi564 wróci zastapic Wojtka na ławce, legenda
2
Macie i ogladajcie pana @michalgajdek