Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker z Kwiatkiem oczywiscie zartuje, a publiczna przewaznie dostaje slabsze mecze do transmisji, ale na Liverpool nie ma co narzekac:)
0
@Lionel_Messi10 Kwiatkowski nie lubi Lewego, po zlosci
3
@mordini123 w koncu cos dobrego @Frimpong @Kessie
2
@PepGardiola przyjmij zakład @Luciano99
1
@Kessie o 9 na trening
1
@Luciano99 tak mi sie skojarzyło
3
@Arden że polacy to rasiści, brak @Kessiego w kadrze
1
@szymon6847 trzeba Ferrana przemalowac
1
@FcPortoFan1999 jak przewaznie z dystansem patrze na naszych grajkow, mlodych czy innych wyjezdzajacych za granice, tak Pietuszewski naprawde robi wrazenie i to mega talent jest. Chlopak gra bez kompleksow i pan Janek w tym wypadku zaczyna irytowac. Ma jakos problem z nim lub komus robi na zlosc zeby nie znalezc miejsca na powolanie go.
1
@mrboom nie wszystko jednak było dobrą decyzją :D
3
@Kessie moja luba to hinduska, wspaniała nacja
1
@FcPortoFan1999 dziecko pewnie też
3
@Jakchcesz tą historie o dwóch wilkach to psychiatrzy alkoholikom opowiadają @Kessie @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 a co dalej z jego dzieckiem?
1
@FcPortoFan1999 czyli Oskarix na mistrzostwa świata doswiadczenie zdobywac nie pojedzie, dopiero w 2030 moze kupią mu bilet. Pewnie, niech Grosicki wiecej swiata zobaczy...
1
@Safrani a to w dobrą strone poszło w takim razie
1
@FcPortoFan1999 @gumaz zawsze tez Szczecin moze sie podlozyc, też lubią
0
@FcPortoFan1999 @gumaz to akurat nie dziwne, nie jeden raz radomiak podkladal sie legii. Na kolana i do pana
1
@FcPortoFan1999 to są szachy, tęgie umysły nad tym pracują
2
@FCB_dimiC na kuponie mam tyle do wygrania
0
@Bykunn oj tam, od lat nie ogladam polskich transmisji. Nie trzeba sluchac skrzeczenia polskich komentatorów, gdzie wiekszosc za pe.. madrylami jest
2
Tak! a na początek ja i mój kolega @Frimpong oglądać bedziemy mecz druzyny angielskiej, miasta Liverpool
2
@Ptasior a no widzisz, tez tak zaczynalem :D do dzis klepie
1
@AmigoBlancos nie, ewidentnie widac podlasie, 2pac podobno zachwycony, nie chcial wracac do USA
0
@Ptasior o to kolega z bogatej rodziny widze, szacunek dla taty szanownego
14
Jeszcze Cie nie bylo na swiecie @Kessie i Ciebie tez @FcPortoFan1999 jak 2pac odwiedzil Białystok tuż przed śmiercią i nagrał z Januszem ten teledysk, więc wrzucam zebyscie troche historii i kultury poznali
1
@Czajka90 @FcPortoFan1999 i cyk powrót do Goczałkowic, odcinek 2137
3
@Popitek12 zapisz sobie na pamiątke @mekston
1
@FcPortoFan1999 myśle, ze to czas wlasciwy, tym bardziej, ze i mecz towarzyski rowniez beda grac. Jedynie presja dziennikarzy na Jana moze zadzialac odwrotnie i na złość powolania nie bedzie, za duzo Borków i innych pytonów
0
@FcPortoFan1999 czyli do kadry go! Tylko czy Jan rowniez tak samo uważa?