0

@partymaker z Kwiatkiem oczywiscie zartuje, a publiczna przewaznie dostaje slabsze mecze do transmisji, ale na Liverpool nie ma co narzekac:)

0

@Lionel_Messi10 Kwiatkowski nie lubi Lewego, po zlosci

3

@mordini123 w koncu cos dobrego @Frimpong @Kessie

2

@PepGardiola przyjmij zakład @Luciano99

1

@Kessie o 9 na trening

1

@Luciano99 tak mi sie skojarzyło

3

@Arden że polacy to rasiści, brak @Kessiego w kadrze

1

@szymon6847 trzeba Ferrana przemalowac

1

@FcPortoFan1999 jak przewaznie z dystansem patrze na naszych grajkow, mlodych czy innych wyjezdzajacych za granice, tak Pietuszewski naprawde robi wrazenie i to mega talent jest. Chlopak gra bez kompleksow i pan Janek w tym wypadku zaczyna irytowac. Ma jakos problem z nim lub komus robi na zlosc zeby nie znalezc miejsca na powolanie go.

1

@mrboom nie wszystko jednak było dobrą decyzją :D

3

@Kessie moja luba to hinduska, wspaniała nacja

1

@FcPortoFan1999 dziecko pewnie też

3

@Jakchcesz tą historie o dwóch wilkach to psychiatrzy alkoholikom opowiadają @Kessie @Luciano99

0

@FcPortoFan1999 a co dalej z jego dzieckiem?

1

@FcPortoFan1999 czyli Oskarix na mistrzostwa świata doswiadczenie zdobywac nie pojedzie, dopiero w 2030 moze kupią mu bilet. Pewnie, niech Grosicki wiecej swiata zobaczy...

1

@Safrani a to w dobrą strone poszło w takim razie

1

@FcPortoFan1999 @gumaz zawsze tez Szczecin moze sie podlozyc, też lubią

0

@FcPortoFan1999 @gumaz to akurat nie dziwne, nie jeden raz radomiak podkladal sie legii. Na kolana i do pana

1

@FcPortoFan1999 to są szachy, tęgie umysły nad tym pracują

2

@FCB_dimiC na kuponie mam tyle do wygrania

0

@Bykunn oj tam, od lat nie ogladam polskich transmisji. Nie trzeba sluchac skrzeczenia polskich komentatorów, gdzie wiekszosc za pe.. madrylami jest

2

Tak! a na początek ja i mój kolega @Frimpong oglądać bedziemy mecz druzyny angielskiej, miasta Liverpool

2

@Ptasior a no widzisz, tez tak zaczynalem :D do dzis klepie

1

@AmigoBlancos nie, ewidentnie widac podlasie, 2pac podobno zachwycony, nie chcial wracac do USA

0

@Ptasior o to kolega z bogatej rodziny widze, szacunek dla taty szanownego

14

Jeszcze Cie nie bylo na swiecie @Kessie i Ciebie tez @FcPortoFan1999 jak 2pac odwiedzil Białystok tuż przed śmiercią i nagrał z Januszem ten teledysk, więc wrzucam zebyscie troche historii i kultury poznali


1

@Czajka90 @FcPortoFan1999 i cyk powrót do Goczałkowic, odcinek 2137

3

@Popitek12 zapisz sobie na pamiątke @mekston

1

@FcPortoFan1999 myśle, ze to czas wlasciwy, tym bardziej, ze i mecz towarzyski rowniez beda grac. Jedynie presja dziennikarzy na Jana moze zadzialac odwrotnie i na złość powolania nie bedzie, za duzo Borków i innych pytonów

0

@FcPortoFan1999 czyli do kadry go! Tylko czy Jan rowniez tak samo uważa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?