0

@Foton wciąż może to zmienić

3

@FcPortoFan1999 jakim samochodzie?

2

@blakkudium o faktycznie, w tym pospiechu chcąc naprawic bład sam go popelnilem, mam jednak nadzieje iz @Comentateiro doceni jednak moje starania

6

3

@FcPortoFan1999 pamietaj Oskar, ze jak kiedys spotkasz pingwina to go nie dotykaj. Ty tez @Kessie

4

@Luciano99 widze, ze nowy materac @Kessie, gratuluje

0

@Faro niemożliwe, @July_6_BcN łzy ma juz dawno za sobą

0

@mmaciass nie kupuj tego gowna. Wiele razy odbieralem nowe tesle prosto z salonu i juz wtedy rdzewialy. Baterie 5 lat i padają i bedziesz szukal zeby ktos Ci pomog zregenerowac/naprawic w sensownych pieniadzach inaczej zaplacisz jakbys dwa auta kupil. W zimie zamiast zrobic 300km to zrobisz 50 na tych bateriach

1

@mordini123 Grabara koniecznie chce byc zapamietany w pilce z czegokolwiek to wymyslil sobie, ze musi grac w masce jak Cech w kasku. Po kontuzji sladu nie ma, a widocznosc na pewno gorsza

1

@Safrani to jest jakas akcja związana z dokumentem o Cashu na Netflixie. Pewnie za pare dni jakis spot nowy sie pokaze odnosnie starych chlopow w przebraniach

1

@blakkudium no to co @Krzysztof1987, kupujemy? :)

0

@kanver_ czyli we wtorek wszystko .ebnie, a znając życie żegnał sie bedzie towarzyskim w czerwcu z San Marino

2

@Laminedependencia dokladnie tak, przyszly sezon to i tak pewnie kolejne wypozyczenie do Girony(jezeli go zechcą oczywiscie), tym bardziej przy ciąży nie będą chcieli sie nigdzie przenosic poza katalonie, tak jak to bylo w przypadku de Jonga i jego kuzynki

10

@Laminedependencia i kolejna do spłacania

1

@Frimpong aż po same pomidory @Kessie

2

@Danny Gaucho niebieską karte trzeba im założyć, dzieci cierpią :D @TR3YWAY

1

@FcPortoFan1999 jest cos dzisiaj ciekawego w tv? co ogladacie? @Kessie

2

@blakkudium im wiecej wykupi tym mniej fanów bedzie mogło zakupic i to jest sprytny plan

3

@Lionel_Messi10 szkoda Joaquina na ten beton Madrycki

3

@Ilka jak u Ciebie z czytaniem @Kessie ?

0

@Eto'o9 R10 Osimhen nowym Etończykiem:) zawodnik z charakterem, walczak

0

@Krzysztof1987 ten kolumbijski Suarez to tak średnio sobie radził w hiszpanskiej La Liga, on to raczej uzupelnienie skladu, ale Sporting troche sobie za niego zawoła, a to kolejny sredniak jest

5

Napadziory z rana
Alvarez


Osimhen

Vlaho i Sesko

@Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@Frimpong po ostatnim sezonie gdyby odszedl jako mistrz lepiej by to wszystko wygladalo, teraz jakby niesmak pozstaje, niestety

1

@Jakchcesz tak się w NBA bawili jak Magic wrócił pograć

0

@CLS63AMG Marmoush, Vlahovic

2

@Frimpong jeszcze na kolanach przyjdą błagac zeby wrocil

3

@Danny Gaucho potężny Bayern* @Comentateiro
nawet takiemu człowiekowi jak łysy zdarzają się błędy @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999

1

@Starrk @Kgorecki2500 @RoberDzik e tam, felga jest do odratowania i taka jest tez mi potrzebna @Kessie

5

@Vegeta88 przecież widać, ze wysiadł od strony kierowcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?