Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87 https://www.footshop.pl
1
@mordini123 polus gra to polusom trzeba wlaczyc polusa, czego sie spodziewac po Kwiatkowskim, taki sam beton jak poprzednicy
0
@PatrykBarca absolutnie nie, nigdzie nie napisalem zeby miec pretensje do kogokolwiek tak jak kolega wyzej do Deco czy Laporty o przedluzenie jego kontraktu. Byla potrzeba przedluzenia kontraktu, obie strony zaakceptowaly warunki i teraz trzeba stawic czoła sytuacji
1
@tbas kontrakt przedluzyli ze wzgledu na rozlozenie, ale wtedy jeszcze jakis poziom prezentowal, wtedy tez nikt nie myslał o Garcii z Espanyolu. Notorycznych kontuzji przewidziec tez się nie da
2
@Transu96 Livakovicia nie ma co liczyc, on odmówił gry praktycznie od razu po wypozyczeniu. Gazzaniga wróci do łask, mają jeszcze Krapytsova pukającego do pierwszej druzyny, wytrzymają
3
@mekston @blakkudium zbuntuje sie jak Benzema i wywalczy transfer do Hilalów zeby w koncu cos wygrac :D szach i mat
2
@mekston Leonardo do Atletico, ten to tez dziwne kierunki obiera dla swojej kariery
1
@blakkudium no to niezłe zawirowanie, atak marzeń, Darwin-Karim @Frimpong
1
@Kessie gratuluje Ci mistrzostwa Arsenalu, 5 remisow i 3 porazki to pokazuje, ze lige przegral Man City. O innych klubach nawet nie ma co wspominac, Liverpool przebudowa, Chelsea pralnia. Co to za liga sie zrobila...
0
@FcPortoFan1999 Marka czar nie działa na legie, co to za dramat jest
1
@FcPortoFan1999 ale jednak final to final, u mnie poleci na mniejszym ekranie jako, ze fanem tenisa nie jestem
0
@Popitek12 zło złem zwyciężaj
1
@FcPortoFan1999 a dlaczego? co innego?
2
@takisobiektos jak @FcPortoFan1999 wróci z koscioła i @mekston oraz @blakkudium się obudzą to bedzie mecza trzeba odpalic
1
@blakkudium niesamowicie durny klub zrobił sie z Chelsea, ściagneli go z wypozyczenia, gdzie mimo wszystkow Borusii mial okazje do gry. Niby mial zostac do konca sezonu, a teraz jednak wypozyczenie. Pyta im w oko i jemu, 3mam tam jednak kciuki za Guiu i zeby na koniec okienka sie otrzasnal i wrocil do Sunderlandu(tylko tam moze jeszcze isc i grac), w Chelsea to on juz nie pogra za wiele
0
@Peciak i to aż 7 lat...
2
@blakkudium ja nie jestem, btts pewniak. Nie stawialem na zwyciestwo, nie chcialem zeby @Comentateiro po kolejnym nieudanym meczu poteznego Bayernu znowu musial robic mi przelew za źle zainwestowane pieniadze
0
@FcPortoFan1999 a no to oczywiscie, to juz inna kwestia
0
@FcPortoFan1999 zobacz ile ks nakrecil programow na temat widzewa i jaki balonik napompowali, na bank ktos posmarowal im za to, a wyszlo jak zawsze
0
@Herato bo wydawac to trzeba mądrze, a wpolsce podniecenie, ze wydali wiecej niz hiszpanskie kluby. Co z tego jezeli takie Atletico robilo czystke i wystarczy, ze kupia jednego zawodnika to wydadzą wiecej jak cala liga, nie tylko jak miernoty z łodzi @FcPortoFan1999
0
@Elvisek no tak, z jedenastego miejsca
3
@blakkudium mistrz patelni, złota wara @Popitek12
0
@gumaz nie trawie
0
@FcPortoFan1999 Madryt tez jest z temu, od zawsze
2
@FcPortoFan1999 tez nie lubie @gumaz
0
@Esteban_ daremny klub pełen miernych zawodników, nic już po Romku nie zostało
0
@malypuzon w anglii te kluby to akurat ściągają bramkarza weterana anglika zeby utrzymac minimalną ilosc zawodników wychowanych w kraju. Kochen natomiast dzisiaj jest na lawce jako trzeci bramkarz, a Barca Atletic gra jutro, wiec zagra w meczu rezerw, tak jest praktycznie co tydzien
0
@gohan77 raczej kolejne wypozyczenie do Girony na przyszly sezon, poza katalonie Mareczke sie nie ruszy
6
@Eklerek ta pizza przy angielskim zarciu to i tak podejrzewam, ze zdrowo wyglada :D Jezeli chodzi jednak o Chelsea to jak sami działacze nie za bardzo intersują sie sukcesami klubu, a jedynie jest to narzędzie do prania kasy to czemu zawodnicy mieliby sie przejmowac. Palmer pewnie sie zawinie, juz kilka lat tam jest, tak samo Enzo, odpowiedni czas zeby ich spieniezyc i roztrwonic kase na sredniaków
0
@Eklerek przeciez to czesty widok róznych druzyn jak przyjeżdzają do Neapolu, nie tylko Chelsea, czesto z pizzą mozna ich zobaczyc po meczu. Mecz równiez wygrali, nie ma sie tu doszukiwac niczego dziwnego