Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Losowanie w piątek czy w poniedziałek?
0
Umtiti mógłby trzymać poziom i być zdrowy i jednak Dest i Roberto bardzo się przydadzą, bo Mingueza to może być nasz Nacho - gość który zagra wszędzie w obronie i raczej niczego większego nie zepsuje, ale jest nerwowy i pewnego poziomu nie przeskoczy.
2
@tbas
Zero sytuacji???
0
@Zieliniak
To był mecz grupowy bodajże i tylko zwycięska drużyna w tym meczu awansowała by do półfinału. Więc musieli rzucić bramkę Norwegowie żeby awansować.
9
@Coutinho007
Mnie tak, bo jesteśmy zdecydowanym faworytem, gramy na wyjazdach całkiem nieźle i do składu wraca Leo Messi chociażby.
Edit. ale myśl o odpadnięciu przyjmuje do siebie - widziałem co się działo chociażby z Bayernem czy Realem ostatnio, to jest taki sezon że wszystko jest możliwe.
2
@MaTt_BarcaFan
Wydaje mi się, że w książce była wzmianka, że najpotężniejsze artefakty to właśnie Insygnia Śmierci czyli kamień, czarna różdżka i peleryna niewidka.
13
@masq
Kuba, lat 27, mieszkam niedaleko Warszawy, pracuje w branży logistycznej, prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwójki dzieci (dziewczyna 4 lata, chłopak 2 miesiące). W wolnym czasie grywam w piłkę, trenuje już wiele lat MMA, jeszcze zanim urodziła mi się córka to byłem tak wkręcony w sporty walki, że chodziłem w jednym czasie na k1 i MMA, a w wolnych chwilach dobijałem się jeszcze siłownią :D
Czasem zasiądę do kompa do Football managera, czasem ze znajomymi przed konsolą przy Fifie lub UFC, przyjemny i rodzinny chłopak, zakochany w większości sportów i oczywiście w Barcelonie :)
0
@horang oczywiście z uwieszonym u pasa Muniainem :)
1
@abram3k
Sam sobie odpowiedziałeś, że ziomek powinien otrzymać żółtą, która by była jego drugą, więc zapytałem dlaczego Leo wylatuje z boiska, a facet dalej gra skoro mówisz, że za takie wjazdy bez piłki jest żółta :)
2
@abram3k
No i gdzie żółta dla tego faceta???
0
A czemu ten ziomek atakował Messiego który nie miał piłki? To tak można?
1
Komentarz usunięty
0
@BarcaInfo
Czemu ziomek z Bilbao w ogóle na Leo ruszał skoro Messi nie miał piłki???
1
@Esteban_
Za mało siły i agresji, jednak ziomek w niego wjechał pierwszy więc 2 szybkie z góry (Leo był w nich niedokładny) i kop na łeb kiedy już symulujący ziomek leży na glebie. Księga ulicy mówi jasno - kto mecz wygrywa ten kopa na łeb wyrywa.
0
@robsesh
Musisz dodać Juventus i PSG na wyjeździe, bez tego argument z dupy, bo nie wypomniałeś wszystkich katastrof na raz ????
7
Przecież Bilbao też siądzie od takiego pressingu. Już pod koniec połowy było widać, że nie pressowali tak jak na początku. Nasi w tym sezonie ogólnie wyglądają w pressingu conajmniej nieźle, ale widać że ten mecz chcieli zacząć spokojnie i próby mocnego pressingu można zaliczyć na palcach jednej ręki. Dlatego myślę, że początek drugiej połowy będzie spokojny z Naszej strony ale jeśli nadal będzie 1:1 to około 60 minuty Barca zacznie napierać na Basków.
2
@insp1re
Mam nadzieję, że Araujo będzie na szczycie tej hierarchii - bo po prostu zasłużył i wywalczył to na boisku.
3
@pax mordo on nie odpisze już, jego argumenty (jako byłego piłkarza) się już dawno wyczerpały :)
0
@LuisSalvano nawet jeśli by tak było, to spalony :D
0
@LuisSalvano
Przecież facet w ostatnich wywiadach podkreślał, że skupia się na Lyonie. Jak go pytali o Barcelonę to powiedział, że nie chce spekulować, chce dawać z siebie wszystko do końca tego roku :D
0
@sonek
Ja zagrałem singla po niezłym kursie, że Leverkusen ogra Bayern i w meczu padnie +2,5
1
Fajne 60 minut gry. Tylko kolejny raz chłopaki nie zamykają meczu...
Mogło być przecież śmiało z 4:1 czy nawet 5:1 (setka Griezmanna, sytuacja Braithwhite'a, poprzeczka francuza chwilę wcześniej, elegancka piłka de Jonga do Griezmanna z której też mogło coś wpaść, szansa Pedriego). To wszystko jeszcze zanim zaczęliśmy bronić wyniku. Źle to pod tym względem wygląda, bo tworzymy sytuacje, ale powinniśmy je wykorzystywać i zamykać mecz w przeciągu 45 minut (ten dzisiejszy ale też wiele wcześniejszych).
W obronie na pewno lepiej, bardziej zwarcie - ale i tu i tu sporo do poprawy.
0
@Azi
No tak - ale jakbyśmy tak gdybali to i bramkarz Levante nie raz był w opałach i można mu było wcisnąć 5 bramek i nikt by o to nie miał pretensji, bo sytuacji było mnóstwo.
1
@Azi
6 remisów z rzędu, ogromna impotencja strzelecka - bo my też za dużo nie strzelamy, ale mamy okazję, im w ogóle trudno dojść do okazji, oglądałem mecz z Eibarem, oglądałem z Napoli, o ile na początku sezonu to wyglądało ciekawie, tak teraz to wygląda tak, że są nieźle ustawieni taktycznie, próbują się pilnować w obronie (chociaż też były wylewy), a z przodu 2-3, i to nie klarowne, sytuacje na mecz :)
Także tutaj Barcelona - szczególnie u siebie powinna wyjść mocno pressingiem, jak po swoje i ich przycisnąć, jak dostaną bramkę czy dwie to będzie dużo łatwiej, moim zdaniem to wygramy.
4
@Encore
A to nie można walczyć na boisku do upadłego, a później sobie zbić pione?
5
@ZelekBARCA
Peaky Blinders - jeden z najlepszych jakie oglądałem, a trochę się tego przewinęło.
1
@DonAndrzejos
Oni złapali swój rytm po prostu, przypomnij sobie ich sprzed miesiąca - grali dużo większą padake niż my obecnie.
3
@MESSIah16
Remis byłby tutaj najlepszy, bo nie wiadomo co się wydarzy później - jedni i drudzy tracą punkty i będzie elegancko.
0
@Rewolucja123
Rozczarować, żal, złość. Po kilku godzinach mija i zaczynam się zastanawiać co w tej ekipie jest nie tak i co Koeman wg mnie mógłby zmienić :)
0
@Zip
Ale rywale też chcą awansować i atakują :D