7

Ale co Cebullos wszedł w buty Kroosa, to jego ;D

2

Kylian przesiąknięty madrytem. Szybko im to poszło ;]

0

Rodowity Niemiec z kontuzją

2

Jeśli espanyol urwie tutaj punkty realowi to będę im życzyć spadku z 19 miejsca a nie 20 ;) niech też coś mają od życia

:D

1

@MateS Pochyli się, zakaszle a z tyłka wyskoczy vini jr xD

3

Lepsze drugie miejsce niż jedenaste ;v

4

Porównał Balde do legionisty.

XD

1

Wolę żeby byli "pierwsi" 31 maja niż teraz ;)

0

@Piotr,1985 a mi nie po tym co odwalili z rządowymi ;))

1

Asysta Raphinhi o spojenie, co to jest za Pan Piłkarz

;)

0

Dobra dawać klasyk. Trzeba znowu ich wyjaśnić jakąś manitą :D

5

Angol też nietykalny. On to musi nazwać matkę sędziego od najgorszych żeby dopiero żółtko dostać ;)

1

Meczycho na miarę tego z PSG.

Gracias ;)

2

Chomiki na stronie nie wyrabiają XD

Niemożliwe xD

0

Aj prawie Martin xDD

1

Martin jako ta wisienka na torcie

XD

0

Znowu nam dają nadzieję...

2

Jeszcze Di Maria na dobicie

XDD

1

Fart im Realu Madryt

XD

2

Wyciągną wnioski i lecimy po tryplet

XD

3

Spieprzyliście nam Dzień Babci! ;(

2

Raphinha z Temu XD

0

Żeby się tylko manitą nie skończyło ;)

0

Po ligowym meczu z Realem wpadliśmy w dołek.

Teraz pachnie tym samym...

1

Gramy z obsraną zbroją..

2

Jak to co?

Karny dla realu madryt ;]

4

getafe i espanyol do Segunda.

Czy proszę o zbyt wiele?

7

Z Realem lubią w drugą dziurkę a z Barcą nawet pocałunków.

XD

0

Raphinha z temu się dzisiaj wylosował niestety :/

1

Skorumpowana liga. Rzygam już!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?