Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Doświadczenie Panie i Panowie. Doświadczenie :))
21
Tebasa pewnie huy jasny strzela jak widzi, że nawet sędziowie nie są w stanie powstrzymać wielkiej Barcelony ;D
6
Przygotowanie fizyczne Pedriego do meczów jest po prostu TOP. Gość jest wszędzie, w porównaniu do zeszłego roku to według mnie jest to najlepszy transfer.
0
Mur przełamany ;) dobrze, że jeszcze przed przerwą.
0
Co tu się właśnie odje*ało? XD
A no tak, nie te koszulki XDDD
0
Haha, Gavi jest zdrowo pier**lnięty XD
0
@robsons23 Casado ;)
0
Napięty terminarz, zaraz kluczowe mecze a tutaj kolejny pomocnik wypada. Pod tym względem wkrada się niepokój.
Torre szykuj korki, niedługo wchodzisz;]
0
Latający Holender jakiego potrzebujemy! ;))
0
Ćwiąkała na majku? To on nie miał odejść z c+ i z komentatorki już teraz?
3
Maszyna ruszyła. Probierz stworzył potwora!!
0
@FcPortoFan1999 Tak. Jeden drugiemu wypoleruje kule ;]
16
Dogrywki w meczach o pietruszkę. Kryminał. Ktoś za to powinien beknąć do kulwy nędzy..
0
Holandia nie gra w białych koszulkach, więc odgwizdanie karnego dziwi jeszcze bardziej XD
15
Chciałbym znać reakcję Realu jakby to oni musieli grać np. bez Viniego czy Valverde.
Hiszpańska Federacja to jakaś farsa.
8
Na eleven jest właśnie powtórka wczorajszego meczu. Jest 65 minuta także najlepsze jeszcze przed nami ;))
4
Szczęsny?
TOP! ;]
3
Jaram się jak Rzym za Nerona!!
0
Minimalizm Atletico. Piękna rzecz;))))))
0
Gwizdane pod Madryt. Nowe, nie znałem ;v
1
Przekręt z derbi madrilenio już zwrócili xd
1
Taki to futbol w XXIw. Łatwiej gola strzelić po kontrze niż po kombinacyjnej grze.
0
Znowu spadamy na trzecie miejsce, ja pierdole xD. Czemu nie oddaliśmy piłki materacom i dzida na kontry? ;(
3
Jak oni kurwa płaczą przy każdym kontakcie.
Twardziele Simeone. Hehe
Popierdólki
2
Lewy forma pod repke XD
2
Dawaj Lenglet jakiś wylew bo wieje nudą ;]
W Barcelonie wychodziło Ci to koncertowo
11
Obrzydliwe materace. Dziwię się Julianowi że wybrał tak defensywny klubik
1
Real nie może to sędzia pomoże...
1
Jeszcze dolicza do dogrywki xddd
1
Ramos też kiedyś kopnął w trybuny.( podobno piłką wciąż jest gdzieś w kosmosie)
Jak się skończyło każdy wie ;DD