Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sami rodowici Francuzi na trybunach xD
0
A śmiejemy się z Hiszpańskich sędziów XD
A w Europie też jest niezłe gówno..
19
Szkoda że tak nie przycelował na Camp Nou z Liverpoolem ;[
0
Tak się robi remontady!
HEJ! HEJ!
0
Dogrywka jest dla nas. Jeśli doprowadzimy do karnych to przegramy. Takie mam wrażenie
2
Robią nas bez mydła. Rządowi ugrali swoje, sędzia zesrany na maxa...
10
Rezygnacja z jutrzejszego finału na pewno wpłynie na lepsze przygotowanie się do remontady z Arsenalem..
Oh, wait xD
8
1. Kompromitacja z Barcą.
2. Kompromitacja w LM.
3. Kompromitacja i tak marnego już wizerunku.
Długo wyczekiwany tryplet realu madryt XD
0
Klasyczny Kurtuła ;[
0
Dlaczego camavinga nie zszedł z boiska skoro została mu udzielona pomoc medyczna? Równi i równiejsi czy o co kaman?
2
Każdy mówi o 24 strzałach na bramkę ale nikt o tym że tylko 5 w światło bramki ;[
Nadal to wygląda tak pięknie? xD
7
40 SEKUND DOLICZYŁ. SKANDAL KURWA!!
2
Jak doliczy minutę czy dwie to chyba parsknę śmiechem. Gość dłużej wznawia od bramki xD
0
@TR3YWAY Szkoła Kounde xD
0
@tristan87 Kurevsko nedobre novinky
0
I się zesrało na święta, hehe
0
A tak wszyscy chcieli odpoczynku dla Yamala xD
No to macie XD
0
Halo? Negreira?
Sprawa jest..
1
Martin nawet nie próbuje wejść w pojedynek 1vs1. Co za statysta..
Akcja bramkowa też jego stroną także nawet nie broni się w defensywie.
1
Sędziowie w La Liga:
Albo zapominają kartek albo dają je za byle co.
Nie ma nic pomiędzy
0
@escarabajo Dzięki, nie czytam wszystkich komentarzy. Na szczęście jesteś na posterunku, szeryfie! ;]
7
Na ten moment Legia jest bliżej remontady niż Real wczoraj przez cały mecz XD
8
Myślę że ta porażka może wpłynąć tylko pozytywnie na naszych. Dzisiaj dostaliśmy cenną lekcję, że nic jeszcze nie wygraliśmy i tym meczem tylko pokazaliśmy że wciąż jesteśmy do ogrania.
W 2015 idąc po LM też pierwszy mecz z Bayernem wygraliśmy pewnie a w rewanżu były małe problemy. Wtedy był Happy End. Wierzę, że w tym roku także będzie.
VAMOS
18
W pierwszym meczu półfinałowym trzeba strzelić 6, skoro 4:0 to wciąż stykowy wynik XD
1
Araujo ma IQ nie większe niż nosi numer na koszulce, mógł wybić piłkę wszędzie a podał pod nogi przeciwnika xD
5
Strzelił gościu którego nie powinno już być na boisku xD
Karma
0
Pedri w trybie natychmiastowym na boisko!!
Bo będzie taki blamaż że Roma, Liverpool to przy tym będzie pikuś..
3
De Jong musi mieć obok siebie Pedriego. Inaczej nie ma środka pola..
2
-7.
Chłodna noc w Madrycie ;]
1
W tej akcji Fermina było wszystko.
Drybling ala Ronaldinho i wykończenie ala Rasiak xD