2

Sami rodowici Francuzi na trybunach xD

0

A śmiejemy się z Hiszpańskich sędziów XD
A w Europie też jest niezłe gówno..

19

Szkoda że tak nie przycelował na Camp Nou z Liverpoolem ;[

0

Tak się robi remontady!
HEJ! HEJ!

0

Dogrywka jest dla nas. Jeśli doprowadzimy do karnych to przegramy. Takie mam wrażenie

2

Robią nas bez mydła. Rządowi ugrali swoje, sędzia zesrany na maxa...

10

Rezygnacja z jutrzejszego finału na pewno wpłynie na lepsze przygotowanie się do remontady z Arsenalem..

Oh, wait xD

8

1. Kompromitacja z Barcą.
2. Kompromitacja w LM.
3. Kompromitacja i tak marnego już wizerunku.

Długo wyczekiwany tryplet realu madryt XD

0

Klasyczny Kurtuła ;[

0

Dlaczego camavinga nie zszedł z boiska skoro została mu udzielona pomoc medyczna? Równi i równiejsi czy o co kaman?

2

Każdy mówi o 24 strzałach na bramkę ale nikt o tym że tylko 5 w światło bramki ;[

Nadal to wygląda tak pięknie? xD

7

40 SEKUND DOLICZYŁ. SKANDAL KURWA!!

2

Jak doliczy minutę czy dwie to chyba parsknę śmiechem. Gość dłużej wznawia od bramki xD

0

@TR3YWAY Szkoła Kounde xD

0

@tristan87 Kurevsko nedobre novinky

0

I się zesrało na święta, hehe

0

A tak wszyscy chcieli odpoczynku dla Yamala xD
No to macie XD

0

Halo? Negreira?
Sprawa jest..

1

Martin nawet nie próbuje wejść w pojedynek 1vs1. Co za statysta..
Akcja bramkowa też jego stroną także nawet nie broni się w defensywie.

1

Sędziowie w La Liga:
Albo zapominają kartek albo dają je za byle co.
Nie ma nic pomiędzy

0

@escarabajo Dzięki, nie czytam wszystkich komentarzy. Na szczęście jesteś na posterunku, szeryfie! ;]

7

Na ten moment Legia jest bliżej remontady niż Real wczoraj przez cały mecz XD

8

Myślę że ta porażka może wpłynąć tylko pozytywnie na naszych. Dzisiaj dostaliśmy cenną lekcję, że nic jeszcze nie wygraliśmy i tym meczem tylko pokazaliśmy że wciąż jesteśmy do ogrania.
W 2015 idąc po LM też pierwszy mecz z Bayernem wygraliśmy pewnie a w rewanżu były małe problemy. Wtedy był Happy End. Wierzę, że w tym roku także będzie.
VAMOS

18

W pierwszym meczu półfinałowym trzeba strzelić 6, skoro 4:0 to wciąż stykowy wynik XD

1

Araujo ma IQ nie większe niż nosi numer na koszulce, mógł wybić piłkę wszędzie a podał pod nogi przeciwnika xD

5

Strzelił gościu którego nie powinno już być na boisku xD

Karma

0

Pedri w trybie natychmiastowym na boisko!!
Bo będzie taki blamaż że Roma, Liverpool to przy tym będzie pikuś..

3

De Jong musi mieć obok siebie Pedriego. Inaczej nie ma środka pola..

2

-7.
Chłodna noc w Madrycie ;]

1

W tej akcji Fermina było wszystko.
Drybling ala Ronaldinho i wykończenie ala Rasiak xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?