0

Ansu Fati - w nim cała nadzieja ;)

0

Poziom meczu jak na jakimś hicie ekstraklasy XD

3

Bardzo dobry skład. Już raz zlekceważyliśmy Leganes, na drugi taki błąd nie ma miejsca
Vamos

14

Wczoraj real przyjął 3, dzisiaj Barca wali 4. Wg moich obliczeń wychodzi, że 0,7 zimnej dla każdego! :D

6

W końcu ten real upadł i sobie ten głupi ryj rozwalił, hehe

2

Hahaha, co za kasztan XDDD

1

MATKO BOSKA CO TU SIĘ WYDARZYŁO!!!

0

Fantastyczne wylewy w obronie przeciwnika realu madryt.

Żodyn się nie spodziewał xD

7

Pierwsza kontrowersja na korzyść madrytu. ;)
Czekamy na kolejne xD

1

Real po kursie 3.70. Ajaj ale to siądzie! ;D
Wylew Arsenalu czy potężny mental śmietany?

7

Lepszy remis niż kibicowanie realowi madryt. :)

5

Przed tą kolejką wszyscy podpisaliby się pod +1.
4 pkt nad białymi to wciąż jest dużo patrząc na ich grę, więc nie ma co narzekać :)

0

4 minuty, xDDDD

1

Manzano robi co może, hahaha

0

Ten mecz będzie nas kosztować sporo sił niestety..

2

Uruguayo nawet nie wyskoczył ;×

5

Jeśli real strzeli do 90' to sędzia doliczy max 3'.
Jeśli nie strzeli, doliczy z 10' ;))

14

Ancelotti z kartką? Przecież oni nie rozmawiają o sędziach!! XD

1

Balon de Playa, Vinicius Balon de playa!! :DD

0

Karma wróciła szybciej niż myśleliśmy XD

3

Penalty a favor del real madrid ;]

5

Nawet Frenkie się zarumienił na widok Majki :D

4

Araujo na Sorlotha. Dobra decyzja Flicka.

0

Podałby i byłoby po meczu...

8

Jakimi kryteriami kierował się Julian Alvarez wybierając grę dla Atleti? Taki piłkarz, taki potencjał a wybrał najbardziej defensywny klub z "topowych" drużyn.

7

Co za podanie Yamala..ile ten chłopak widzi to mnie się w głowie nie mieści!!

11

Kto by się spodziewał? :] Tebas wyciąga najcięższe działa na decydującą fazę sezonu ;)

0

@THunterG99 Tak jak uderzenie Villi w 2011. Majstersztyk

8

Wierzę, że takie uderzenie wchodzi w okno w Finale LM. Tego Wam i sobie życzę :)

2

Czyżby Lewy MVP czy znowu nasz magik ze środka pola? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?